Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: astra dan ne izlenir

Junior Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    04 Ağrı
    Üye No
    1922

astra dan ne izlenir

mrb herkese selamlar
    istanbul dan 1,50 likle 19,2 astra dan neler izlerim yazarsanız memnun olurum
    8000 x cam le

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Çok birşey seyredemezsin çoğu mevkide 1.5 fazla kanal gelmez fta olanlara bakarsın yayın sinyal gelirse 8000 le açabileceklerin Mtv paketi hollanda paketinde bazı kanallar fransız paketinde çok az bazı kanallar ofr alman paketi vs gibi ama çoğu 1.5 la gelmez bence..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4332

Sn Bulent Tekcan,
    Sızın envanterde Channelmaster240 anten gozukuyor.Antesın web sıtesınde 120lık channelmaster ıcın 330 dolar+kdv ıstıyorlar.
    Sız bu anten sahıp oldugunuz ıcın soruyorum.Benım catıya 150lık yerlestırmeme ımkan yok.Dısecqh lı 120 lık bır antenı baca ustu betona monte edecegım.(apartman yasantısı tahmın edersınız,kıremıtlerı actırmıyor yonetıcı)
    Sımdı sız bu antenle 3mtlık br performans alabılıyor musunuz?Yanı ben 120lık channelmasterla 150 hatta 170 performans alabılr mıyım acaba?Aynı sıtede stones marka canaklarda var,bu marka hakkında bılgınız var mı?(sızın anten bıraz pahalı geldı acıkcası)Yada bana 150lık performans verecek 120lık bır marka tavsıye edebılır mısınız? (Astra 19 ve 28 ıcın soruyorum bu soruları)Mevkı Bandırma.
    Sımdıden tesekkurler.

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    6033

Yer İZMİR-Hatay 1,25 parabol ile SAT 1 alınabilirmi ?

Merhaba,
    İzmirden 1,25 parabol- Vestel Tiwin LNB (0,06) ile Alman kanallarını özellikle SAT1 yayınını alabilirmiyim ?
    Ayrıca bu işlerde henüz yeni sayılırım, birşey sormak isterim, digital LNB ile ünİversal LNB farklımıdır? Astra için hangisini önerirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler..........

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Digital lnb ilşe üniversal lnb aynı lnb'dir. Lnb'lerin kaliteli ve düşük db olması lazımdır. Mesala şu anda en revaçta olan Sharp lnb'lerdir. 1.25 sanırım Astrayı çekebilir. Bazı tp'lerde sorun yaşayabilirsin.
    Benim Astra uydumdaki Şifreli ve şifresiz Kanal listesinden hangi yayınların çektiği, çözülebildiği yazılmıştır. Aşağıdaki topicde. Yare arkadaşımıza faydalı olur umarım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    6033

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Chute
    Digital lnb ilşe üniversal lnb aynı lnb'dir. Lnb'lerin kaliteli ve düşük db olması lazımdır. Mesala şu anda en revaçta olan Sharp lnb'lerdir. 1.25 sanırım Astrayı çekebilir. Bazı tp'lerde sorun yaşayabilirsin.
    Benim Astra uydumdaki Şifreli ve şifresiz Kanal listesinden hangi yayınların çektiği, çözülebildiği yazılmıştır. Aşağıdaki topicde. Yare arkadaşımıza faydalı olur umarım.
    Çok teşekkürler ..................

Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    175958

astra ile hotbird'u ayni anda seyredebiliniyormus cift lnb var canakta yalniz bir turlu ikisini ayni anda yakalayamadim lutfen yardim edin belki cok basit ama olmayinca olmuyor demek mersi simdiden

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    32504

ya arkadaşalar okadar ugraşmama ragmen astrada 478 kanal alıyorum bunların nerdeyse 120 tanesini gunduzleri gidiyo akşam tekrar geri geliyo aksinede bugidenlerin hepside D+lar ince ayar yapıyorum yine olmuyo
    neden acaba aksine anten150cm
    sorun nerde acaba ok
    saygılar

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık