Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: Yumatular ile *** görmek

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    326

Yumatular ile *** görmek

:stupidprv Selamlar saros kardeşim bu soru özellikle sana. Elimdeki cs5500cı cihazın üzerinde 1.458 yazılımı yüklerken ; Yükleme bittikten sonra Tester programı açık vaziyette şifreli kanalları gezerken ( Hotbird) Bilgisayarda şifrelerin peş peşe yazıldığını görmüştüm. Şimdi emu yazılım ile uğraşırken bunun önemini kavradım. Anında değişen şifreleri elde etmek ne hoş olurdu , dreambox gibi. Şu an tekrar deneme şansım yok.Bendeki cihazın tuneri değişti. Elinde cs5500cı olan biri deneyip durumu görürse ve Cihazda zannettiğim kabiliyet varsa Yumatudan yazılımın geliştirilmesini ister, hazineye sahip oluruz. Selamlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    368

emu yazılımı olan Yumatularda *** editleme menülerine nasıl ulaşabiliriz.Saygılarımla.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    326

Selam nebutv, Menü,kurulum, input code, açılan pencereden ilgili provideri seç ve devam.. Provider ne deme forumda ararsan çok detaylı bilgi var.Selamlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    1048

Selam alusta usta 5500 ve 9500 serisi için yazılımçıkması için ricada bulunurum ama beni ne kadar kaale alırlar bilmem.Benim yapabileceğim işin önemini anlatmak elimden geleni yaparım.
    Saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    393

selam bende yumatu ys 5500 cı var alusta kardeşimin dediğini yapabilirim ama bu konuda hiç bir bilgim yok bana bu konuda yardımcı olup yazılım atabilirsem çok mutlu olurum her türlü donanıma sahibim ama yumatuyla ilgili hiçbir bilgim yok.cevabınızı bekliyorum hepinize iyi çalışmalar.bu arada yumatu cs5500 cı ya emu konusunda çelişkili cevaplar var forumlarda kimi atılabiliyor kimi olmaz diyor bu yüzden tereddütüm var yardımcı olabilirseniz sevinirim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    1048

Selam arkadaşım yt5500 serisi(gri kasa)ile cs5500 serisi(siyah kasa) farklı cihazlar cs serisi için emu yazılım yok yt serisi için var.Buna göre eğer senin cihazın yt serisi ise yazılım atabilirsin.İlk önce receiver software bölümünden yumatu bölümüne gir ve yt5500-7500 emu yazılımı indir yazılımı açtığında içinde bir açıklama text i var onda yazılanı uygularsan yüklemeyi yaparsın.
    Saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    393

saros kardeşim yardımların için teşekkürler ama çelişkide olduğum benim cihaz cs 5500 cı ama siyah kasa değil platin rengi ve menüde platinium yazıyor bu cihaza yazılım yokmu.saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

Merhaba arkaadaşım CS 5500 CI için henüz emu yazılımı yoktur.Saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    393

arkadaşlar ilgileriniz için hepinize teşekkür ederim umarım yakında cs5500 cı yazılım çıkarda bende faydalanabilirim.hepinize kolay gelsin.Saygılar

New Member
    Giriş Tarihi
    03-04-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    9550

Sn kaannn kardeşim sendeki cahaza emu yazılımı atabilirsin platinum serisi cihazlarda
    yt ve cs farketmiyor önemli olan platin rengi olması YUMATU da sadece siyah kasa cihazlara emu yazılım yok
    saygılar

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    393

sevgili baraquda ilgin için teşekkür ederim bi umut verdin bana ama yumatu için hiçbi bilgim yok daha önce başka cihazları yaptım ama yumatuyu bilmiyorum hangi aktarma dosyasıyla hangi yazılımı atabilirim veya hangi siteden hangi dosyayı indireyim bilgin varsa veya daha önce bu cihaza yazılım attıysan yardımcı olabilirmisin.iyi günler dileğiyle saygılar.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı