Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: KarbonDiOksit Nick'i Kilitlenmiştir !!!

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

New Icon4 KarbonDiOksit Nick'i Kilitlenmiştir !!!

4-5 kere uyarmamıza rağmen yazılarınıza anlamsız şekilde devam ediyorsunuz.Ancak farkında olmadığınız birşey var FORUM KURALLARI.Bu kuralları 10-15 kere okuyun ondan sonra yazarım derseniz bildirin açarız.

Ancak şu an itibarı ile ÜYELİĞİNİZ 30 gün boyunca KİLİTLENMİŞTİR !!!

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

bu bölümün ilk mesajı bu oldu

ilgili bölüm başlığı altında aşağıdaki sözler yer alıyor

"Umarım bu alanı kullanma ihtiyacı olmaz...."

demek ki bu alana da ihtiyacımız varmış :(

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

sayfa boş kalsa daha iyiydi tabi.....ama ne yazıkki oluyor.......

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Küçüklük gösterip dil uzatmayın bari.Bu forum kurallarını ne kadar iyi anladığınızı anlatıyor.Mail forum üzerinden geldiğinden buraya koyuyorum,size gelen maillere değil neden kullanıcı adınızın kilitlendiğini buradan okusun arkadaşlar.

Merak etmeyin TurkeyForum sizin böyle basit ve saçma yazılarınız yüzünden zarar görmez !!!

Gelen Yazıyı Aynen Koyuyorum.....

The following message was set to you via the TurkeyForum Satellite Support Contact Us form by KarbonDiOksit.

--------------------------------

iyi 1 sefer daha okudum ama kurallarda digitürk hakkında ******** diyemezsin t
    ürkiyede yayıncılık yapan ve türkiyeye hiçbir maddi manevi katıkı sağlamayan bir italyan firmasının türk ortağı ile kurmuş olduğu sömürgeci digitürk hakkında birdaha yazı yazmayacam forumunuzda bu yasaklama ve sansürcülükte sizlerin ne kadar küçük olduğunuzu ve onlarla işbirliği yaptığınızı gösteriyor.istersiniz 30 gün değil 600 yıl açmayın nickimi orada karbondioksit yasaklı nick diye dursun ve niye yasaklı olduğunu merak edenlerde bana mail atmaya devam etsin 1 günde 12 mail aldım.sansürcü zihniyetinide kınıyor sizleride digitürk ile işbirliğiyle itham eder hayatınızda türk insanı için birşeyler yapnızı önerirrim.

kim Türk halk
    ına yalan söylüyor, kim Türk halkının konuşma özgürlüğünü kısıtlıyor, Kim Cebindeki parayaı çalıyor, Kim tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyorsa "ALLAH ONUN BELASINI VERSİN".

Referring Page:

IP Address: 81.6.89.75

User Name: KarbonDiOksit

User ID: 1143

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

KarbonDiOksit arkadaşım
    burdaki yazınızı aynen alıyorum..

"Kahrolsun Haksiz Şifrelemeler Kahrolsun Yayınlara Getirilen Kısıtlamalar Kahrolsun DigiTürk Kahrolsun Çukurova Grubu

Histori kanalımız vardı Digitürk Aldı
    Fashion Tv miz vardı Digitürk Aldı
    Yarın Kendi öz Benliğimizi Mi alacak Bu Digitürk Dolancırıcı Hırsızlar

Discovery Bizimdir bizim kalacak

Doğuş Grubunuda Suçlamak Lazım Halk için Bir Şey Yapmak İstediler Ama Bizi Kendilerine Düşman Ettiler"

Diğer mesajınızıda buraya yazmıştınız..üsttekinden daha kötü bir uslupla.onun için yazınızı editleyip silmiştim...

benim ikisindede uyarım var..
    Benim uyarmamın sebebi digitürk savunmak değil..yazış tarzınız yanlış..bu forumda her ne olursa olsun ve her kim olursa olsun kimse kimseye kötü söz söylememeli bu bir yerli platforum olsa dahi...bende o platforumu sevmiyorum ama ona burda küfür vs etmememi gerektirmez..chute arkadaşımız orayı açmakla iyi etmişti ama sonradan gelen yazılar hakaret boyutlarına ulaştı sayenizde..zaten burada boykot küfretmekle vs ile olmamalı o platforuma atılacak mailler ile yapılmalı yoksa o platforumdakiler gelip burayı okuyacak değil..

yukardaki konu haricinde bir uyarıyıda altansat arkadaşımız burda
    yapmıştır..

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yani çoktan sınırı aşmışsınız,kusura bakmayın biz geç kalmışız sizi kilitlemekle.

Neden kilitlendiğinizi merak edenlere bu topic'i önerinde nedenini içerik olarak anlasınlar !!!

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Bu konuya son kez mesajı yolladığınız mailde istediğiniz için yazıyorum.En azından örnek teşkil etsin.

Ayrıca yukarıda bahsi geçen linkleri okuyun,bakalım bunlar hakaretmi ? Yorummu ? En azından bizler bunu ayırt edecek durumdayız.

Bu arada dediğim gibi normalde 2 uyarıdan sonra üyeliğiniz durur,ancak dedim ya hata yapmışız ve size 5-6 kere uyarı yazmışız.

Yazıyı aynen koyuyorum,ve nasılsa burayı okuyorsunuz,böyle basit bir durum için mail yollamanıza artık gerek yok.

The following message was set to you via the TurkeyForum Satellite Support Contact Us form by KarbonDiOksit.

bana gelen tüm maillere
    adresini referans veren cevabımı forvard ettim.

tamam kabul ediyorum ya bedavayı se
    çersiniz yada ücretlinin uşağı olursunuz.

ben uşak olmaya niyetli değilim.sakın bedava diyince o diğer platform oldukalrını idddia edenlerdenim sanmayın.

forumunuza birdaha
    üye olamayacağım.ne kadar demokratik olduğunuz ortada.küfürün, hakaretin yada yorumun ne olduğunu bilmiyorsunuz.

sizler yorumları hakaret ve k
    üfür olarak algılıyorsunuz.bence önceklikle bir Türkçe sözlük alında Türk olmasını öğrenin.

Size platformunuzda başarılar diler, verdiğim rahatsızlıktan dolayı
    özür dilerim.

Bu mesaj
    ıda aynen yayınlamanızı bekliyorum.en azından yazdığım yazılar içinde en makul ve kibar dille yazılmış olanı bu.

Referring Page:

IP Address: 81.6.89.75

User Name: KarbonDiOksit

User ID: 1143

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2003
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    78

her yerde zararlı olanlar bir zaman sonra devre dışı kalır...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1338

kesinlikle dogru bir karar destekliyorum bu konusmalar benide cok rahatsız etmişti.

Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    1337

Vay canina ne hayalpersertler varmis yahu Karismak gibi olmadigini ümit ederek, Böyle insanlari degil 30 gün bir daha 1 dakika icin bile olsa Boarda sokmazdim. yanlis anlamadiginizi ümit ederim kimsenin isine karismak istemem öylece fikrimi söyledim
    saygilar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2079

:) Burayı yeni okuyorum... sanırım bütün forumu gezemiyorum solagan tarzı yazıyı buradan okudum, fakat şaşırmadım bana gayet normal geldi, bazen chat ile forum karıştırılıyor olabilir... bunu insanların içindeki heycanına, isyanına vermek gerekiyor.. tepkilerinden doğan streslerini ya fotbol sahalarında, yada internette chat ortamında veya kontrolsüz forum sayfalarında atmaya çalışıyorlar..
    forum ile chat çok farklı... bunu ayır etmek gerekiyor tabi, buradaki yazılanlar bilgi paylaşımı, kalıcı yazılar, ve sorumluluk ister. kim nerede, kime ne yazıyorsa, yüzyüzeymiş gibi yazabiliyorsa ne mutlu ona, her zaman yazdıklarının arkasında durabilir, ne pişman olur ne de üzülür, ne de kolay kolay birilerini üzer..
    size kolay gelsin.. :)
    Düzenleyen trim : 13-03-2004 at 00:24

Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    2591

arkadaş düşündüklerini yazmış ki bencede doğru ama yanlış forumda yazmış.
    benimde aynı düşüncelerim var ancak ben burada değilde başka forumda yazdım.
    zaten bu ayrım noktasını anlarsak sorun kalmaz.Bu forumun kuralları yazma diyorsa yazmaz. yazabilirsin arkadaş diyen forumda da oturur yazarsın .bence bu kadar basit.
    Sırf bu yüzden kimsenin de kızıp gücenmemesi gerekir diye düşünüyorum.

Adviser
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    145

sevgili arkadaşlar her düşündügünü düşünen istedigi yerde icraatını yapmaya kalkarsa birileride ona dur demek zorundadır.sevgili bülent hocamda bunu yapmış dogal olarak ve bunu tartışma konusu yapmayalım,

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı