Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 37 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Bomba gibi bir site geliyor!!çok yakında..

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Bomba gibi bir site geliyor!!çok yakında..

merhaba arkadaşlar..siteyi ben yapıyorum..aylardır üzerinde çalışıyorum..ama sakın yalnış anlaşılmasın,bu bir reklam değildir..yakaşık 10 gün sonra çalışmalar tamamiyle bitecek..bu formda bulunma amacım olduğu gibi sadece paylaşım amaçlı harika bir site yaptım sizler için..aradığınız birçok bilgiy birarada topladım..birçok cihaz yazılımları,güncel polsat keyleri,modül versionları,güncel frekanslara kadar harika bir site oldu..10gün gibi ahmini bir süre sonra sizlerle paylaşmanın heyecanı içindeyim..ve sadece yardım amaçlı herşeyin orjinal olarak satıldığı fiyatlara inanamıyacağınız bir site..kimileri bunu adına rekabetde dese beni tanıyanlar bilir amacım paylaşım..ortak olan dükkanımı ayırdım yeni bir dükkan açıyorum..siteyle aynı tarihte açışını yapıcam..AYBERK UYDU SİSTEMLERİ..sadece bekleyin..!!!!

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

şimdilik bu adresten yayın yapacağım..açıldığı anda sizlerle paylaşacağım..saygılar sunarım...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

haydi hayırlı olsun

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

sayın altansat dileğiniz için teşekkürler..hayret buna reklam dememenize şaşırdım bu seferde..ben sizden kesin reklamdır diye bir tepki bekliyodum..bunun cevabını site yayınlandığında site verecek..bu büyük bir projeydi.aylardır çalışıyoduk üzerinde ben ve arkadaşlarım..bugün açıklamak istedim..inşaallah 10güne kadar tam anlamıyla bitecek..form da koydum ama turkeyforum tabiki..ve bedava reklam..kesinlikle söylüyorum bu kadar uğraşım ticari amaçlı değil..bu siteyi gezdiğinizde beni daha iyi tanıyacağınız düşünüyorum..saygılarımla..AYBERKK

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yahu illa reklam yapıyorsun dedirtecen,o kadar yazdınki en sonunda bende yazacam !!!

Site açıldığı zaman bakılır reklam vs. gibi olursa veya şunu buradan alın,en iyi burası gibi yazılar olursa o zaman yazarız merak etme sen.

Sevgiler

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

peki bülent bey varsın siz bunun adına reklam diyin..buna reklam diyecek medaratör bekliyodum ama açıkçası sizi beklemiyordum..neyse birdaha yazmam ya..aaaa

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Ayberk arkadaşım öncelikle siten hayırlı olsun. Ama bir insan duymak istemediği birşeyi zorla kendisine söylettirmez yahuu. Kaldı ki Bülent hocam sana böyle birşey demedi. Sen nereden çıkartıyorsun bunları? :bigeyes:
    Düzenleyen Troia : 04-02-2004 at 23:52

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yazılarımı iyi oku AYBERK kendine göre yorumlama !

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

troia arkadaşım bence yazdıklarımı tam okumamışsın.iyice oku ondan sonra yanıtla istersen..bülent beyi en az sizin kadar seven birisiyim..bana emeği çoktur..sizin savunmaya geçmenize bir anlam veremedim kaldıki ben kimseye zorla bişey söylettirmiyorum..olayı kişiselleştirmeyin ve iyi niyetimide lütfen su istimal etmeyin..saygılar

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yaw 1-2 kelime için yazılan yazılara bak.

AYBERK sana yazımı yazdım,yanlış kelimeler yazıyorsun,savunma yapan arkadaşta bunu yazıyor zaten.

İlk mesajını oku bakalım ! Neler yazmışsın ? Ben sana reklam yapıyorsun dedimmi ? Demedim ama tamamı reklam.Bak bakalım Betasat'ın burada böyle yazısı varmı yada oldumu ?

Bunu reklam amaçlı yazmadığını ben biliyorum ama başka kimse bu yazıdan anlamaz !

Sende konuları birbirine karıştırma lütfen ve bu konu uzamasın.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Ne benim Bülent hocayı savunmama, ne de Bülent hocanın benim savunmama ihtiyacı var ayberk arkadaşım. Bülent hocanın yazısından bunları nasıl çıkardığını inan anlayamadım. Bülent hocam ne demiş: "Site açıldığı zaman bakılır reklam vs. gibi olursa veya şunu buradan alın,en iyi burası gibi yazılar olursa o zaman yazarız merak etme sen." Olursaaa.

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

tamam arkadaşım..ve bülent bey..özür dilerim tekrar..konuyu kapatıyorum..ben yalnış aktardım varsayıyorum..betasatın böyle bir yazısının burda olup olmaması beni ilgilendirmiyo açıkçası..sonuçta onlar sitelerinden para kazanıyolar..ben kazanmıyacam sitemden para..neyse ANLAYIŞINIZA!ben ikinizdende özür dileyerek konuyu kapatıyorum..kusurabakmayın..bundan sonra anlayışınıza uygun yazarım yazılarımı..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Özür dileyecek birşey yok sevgili ayberk. Siten hayırlı olsun. Selamlar...

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

teşekkür ederim troia arkadaşım.benim tek takıldığım nokta insanlara yardım etmeye çalışırken hiç menfaati olmaksızın bişeyler yapıyorum..bu reklam diye nitelendiriliyo..ki siteden bahsederken reklamların ücretsiz olduğunu,sitedeki formun yine turkeyforum olduğunuda söylemiştim..hem reklamada ihtiyaç yokki işine gelen baksın işine gelmeyen bakmasın bu tammamiyle yardım amaçlı bir site..mal satımına gelincede sadece 5 dolara ki ben ona kar demiyorum belli bir dnem cihaz vericem..ben bu kadar açıklama yapıp bu konuyu kapatıyorum..şimdi kim nasıl anlarsa anlasın.ben ne söylediğimi çok iyi biliyorum çünkü..özür dileme sebebimde tamamiyle bülent hocamın tepkisiydi..ondan çokşey öğrendim ben şahsen..eğer o uygun bulmamışsa yazdıklarımı ben onun için özür diledim..ama son tekrar reklam yapmıyorum ve buna gerekte duymuyorum..10 gün sonra site bunun cevabını verecek zaten..saygılar sunuyorum..

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Özür dilenecek birşey yok.

Hayırlı olsun...

Sevgiler

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

teşekkür ederim bülent bey..ben size kendimi ifade edemediğim için özür diledim..ama belki sitemle ifade edebilirim..site muhabbeti kapansın artık lütfen..teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

hayırlı olsun.. ne diyelim bizde çıkıp reklam mı yapsak ne yapsak acaba sitemize kimse gelmiyor :)

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

sevgili blackbird o sizin bileceğiniz bir iş..sitenize reklam yapıp yapmamak..hem insanlar seçici olmalı..bir sürü site var kim hangi sitede istediğini alabiliyosa oraya gitsin sorun değil..ben artık sitemin üzerinde daha fazla konuşmak istemiyorum..saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    1337

hayirli olsun arkadas

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

saol sebay arkadaşım..destek veren herkese çok teşekkürler..hepimize hayırlı olsun bu site bence..yaklaşık 10 gün kadar sonra yayında inşaallah..

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı