Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 25 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Deponun benzerini yapmışlar bakın bakalım..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2004
    Üye No
    2851

ÖzÜr

slm
    ÖZÜR DİLERİM.
    Düzenleyen ilkveteksin : 25-04-2004 at 12:31

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Mesajı yazdığınız yerin konuyla ne alakası var? Ayrıca verdiğin adreste hiç Mach1 imzalı upload gördün mü?
    Düzenleyen haydut : 24-04-2004 at 18:18

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ilkveteksin
    slm
    deponun esas sayfası burasıdır.

arkadaşım bunu taşıyan sen misin bilmiyorum ama depoyu TNT-2 kurdu aslıda neslide gercektir senin esas sayfa dedigin bir kötü kopyadır
    depoya bende dosya koydum senin sahte sayfandan alarak koymadım çünkü benim koydugum dosyalar ban aittir
    depoya emek verenlere saygı gösterin biraz

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1787

Arkadasım deponun esas adresı demekle yalan soylemısın.
    Bızde burayı actık veya burada da boyle bır yer var desen tamam dıyecem.
    Oyle bır yazmıssın kı sankı bız oradan dosyaları almısız depo yu kurmusuz gibi olmus. Hatta verdıgın adres gereklı tum dosyarı benım depom dan almıs dosya acıklamaları dahı bana aıt. Yazını duzelt ınsanlara yanlıs bılgı verme...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Yazdı ve gitti.... :) Boşverin ustalar, emeğiniz her zaman takdir ediliyor/edilecektir.....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1787

Ustam depo da sahsıma munhasır dosyalar var. Bazı dosyalar ılk bızden cıkar. Ama ben demıyorum kı kımse alamaz, alan kaynak belırtır de demem. Herkes alsın kullansın nihayetınde bizde o ise gonul verdık ALLAH rızası ıcın yapıyoruz. Benım uzuldugum sey esas depo burası demekle bızı hırsız durumuna dusurdu.Yanı orası esas da biz sahtemıyız. Bu soze kırıldım. Dedıgım gıbı depo halka acıktır ısteyen ıstedıgı dosyayı alır, publık yapacak arkadaslarda yanı onlarada kısıtlama yok kaynak belırtır belırtmez, bu durum o kısının sahsıyetıyle veya kısılıklı olması ıle alakalıdır.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Yaw bütün alem senin depocu olduğunu biliyor zaten. Üzme tatlı canını. Yazan cevabını aldı ve gitti. Bir daha gelişinde yanlışını/hatasını düzeltir inşallah. Kolay gelsin.......

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

ilkveteksin
    bu yazını düzelt dogrusunu yaz herkes upload sayfası acabilir ama DEPO DAN DOSYA İNDİRİP sayfa acılmaz. acılırsa bizde sizin depoya benzeyen sayfa yaptık arkadaşlar denir aslı esası bu denmez ayıptır ayıp :badprv: bunu yapan sensen seni:badprv: . sen degilsen kimse onu kınıyorum :badprv: :badprv:

depoya git bak

ben depoya 06.03.2004 tarihinde 08:29 goldmaster cevrim dosyalarına gm80500 ü echostara ceviren 2.dosya koymuşum
    senim esas dedigin sayfada en eski dosya hangi tarihli acaba hiç baktınmı
    en eski tarihbenim gördügüm 15.04.2004 04:04 :badprv: :badprv: :badprv: :badprv: :badprv:
    06.03.2004 08:29 bumu esas 15.04.2004 04:04 esas

DEPOYU İYİ İNCELEYİN SİZİN GÖRMEDİGİNİZ DERYA DENİZ BİLGİ VAR ORADA ONLARIDA ALIN AMA BİZ YAPTIK DEMEYİN SAKIN HA
    sahteler her zaman gercekleri yaşatır
    demekki TNT-2 ve spectra güzel işler yapmışki takliti bile cıkmış
    usta eline saglık :banana:
    Düzenleyen dundar19 : 24-04-2004 at 18:51

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    960

Sıkmayın canınızı.Herkes kimin ne olduğunu biliyor.Saygılar...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

mesaj ilgili yere kaydırılmış editlenmiştir..sanırım bu arkadaş tam kim ne olduğunu bilmeden yazıp gitmiş..
    sevgiler

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

misfortune,

kimse bişeyi bilmeden yazmaz burada yazdığı konuyu düzeltmesi lazım yoksa zan altında kalır kendi kaybeder bilgisine selamlar........

sonra bu arkadaş başka bir topikde deponun orjinali burasıdır ve ingilizcedir demiş nerden vardı bu kanıya bilmiyorum yalnız şunu biliyorum o sayfayı gece gündüz demeden emek vererek hazırlayan arkadaşımız yakın dostum spectradır ayıp olmuş insanlara demekki hiç yaranılmıyor kopya olmuş esas olmuş ne farkeder paramı verip indiriyosun oradan dosyaları anlayabilmiş değilim takdir edilecekken hırsız durumuna düşürmek hiç yakışmamış umarım bu yanlışını düzeltirsin........
    Düzenleyen alibeyamca : 24-04-2004 at 20:52

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Spectra eski dostum ve emek vererek gece gündüz karşılık beklemeden hazırladı orayı.

İlk mesaj editlenmiş gerçi ama bu yazım bu şekilde bilmeden araştrmadan yazanlara.

Forumda bu tip emekle hazırlanmış kişilere bilmeden yada bilerek yapılan her hakareti kendime yapılmış sayarım.Ve ilgili alanı engellemek için ne kadar imkanım varsa seferber ederim.

Biraz etrafınıza bakın,bu forumun kuruluş tarihine bakın.Ben yazayım 15 Mayıs 2002...Sonra birileri çıkıpta aaaa bu forumda aynı demesin sakın.

Herkesi bilen biliyor,biraz araştırın sonra yazın.

İlgili adresi açan şahsiyet için birşey demiyorum,şahsiyeti olsaydı mutlaka derdim ama gerek bile duymuyorum.

Saygılar

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

bu fotokopi depoyu acanı .destekleyeni ögrendim dün gece

kopyalar her zaman aslını yaşatır ama insanlar ne zaman başlarsa ben ben demeye iş kötü:

MUHAMMED BAKIR ne demiş:

BİR KİMSENİN KALBİNDE NE KADAR KİBİR VARSA, AKLINDA O KADAR NOKSANLIK VAR DEMEKTİR
    Düzenleyen dundar19 : 25-04-2004 at 13:26

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2004
    Üye No
    2851

özür dilerim.amacım sizleri rencide etmek değildi.sadece bu sayfadan haberiniz var mı , bilgi vermek içindi.

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

Bilgi vermek için o şekilde yazılmaz deponun orj burası ingilizcedir ne demek çamur at izi kalsın mantığı hiç hoş değil bilgine selamlar.......

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

haberimiz sayende oldu fotokopi depoyu gördük ,
    gördük ama ayıptır aynısı fotokopi yapılmaz hiç olmazsa aldıgınız dosyaların altındaki acıklamaları degiştirseydiniz biraz zahmet edipde

dosyaları almak kullanmak ayrı olay alıp bizim depomuz diye sunmak ayrı olay neyse herkes kimim ne yaptıgını biliyor
    bazıları yapar bazılarıda hayal eder hep 1 adım geriden gelir

fotokopi deponun arkasında kim varmış ögrendik allahdan tanıdık birisi yoksa bu şimdiye kadar niye ortalıgı karıştırmadı boş durmazdı diye kendi kandime eşüpheleniyordum yine haklı cıktım ne yazıkki

BİR KİMSENİN KALBİNDE NE KADAR KİBİR VARSA, AKLINDA O KADAR NOKSANLIK VAR DEMEKTİR
    Düzenleyen dundar19 : 25-04-2004 at 16:42

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    572

ilkveteksin arkadaşim senın için arkadaşlarin yazdiklarina bende katılıyom ve senı kınıyom :badprv: :mad: ve bişey yazken şöyle yaza bilirdin arkadaşim
    arkadaşlar yenı bıtane daha upload sitesi acildi hayırlı olsun lınkı aşagıdadır dıye bılırdın ve bazi dosyaları depodan alinmiştir

nedemek yanı senın yazındanalıntı aşagıdakı yanlişyapmişsin arkadaşim :badprv:
    slm
    deponun esas sayfası burasıdır demek

arkadaşim sahsen depo kurucusunu msn'den tanıştik spectra'ile ( tnt-2 ) kendisine ve yardımcılarına şahsen cok teşekkur edıyom gece gunduz kurdukları bu upload sitesini ve ordakı dosyaların tamı yukarda cevap yazan arkadaşlara aittir bende şahsen bir kactane yazılım dosyası upload ettım ve senı tekrardan kınıyorum arkadaşim umarım bundan sonra yazılarına daha dikkat edersin arkadaşim

burdan depo kurucusu olan spectra arkadaşimiza ve yardimcilarina upload sitesini hazirladiklari için tekrardan teşekkur ederım

saygı ve sevgilerimle :)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    394

Emek hırsızlığı yapılmış onu yapana kadar link ver herkes TNT-2 deposunu kullansın be adam...
    Düzenleyen Matrix Reloaded : 26-04-2004 at 13:37

Member
    Giriş Tarihi
    15-04-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    10791

yahhu bu milet herşeyi taklit atmeye alıştı hiç bir çalışmaya saygı yok...yakında o site hacklenir....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    5527

Spectra dostum biz seni ve emekdaşlarını takdir ediyoruz.Canını sıkma.Hoşcakal.Sevgiler,saygılar.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı