Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: ankarada zap kart nereden

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    106

ankarada zap kart nereden

Arkadaslar; 1 aylik bi zap kart almak istedim lig sonuna kadar ama ankarada bulamadim vestel sadece kart satmiyormus. Bilen varmi?
    Sevgiler....

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    4219

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aqua
    Arkadaslar; 1 aylik bi zap kart almak istedim lig sonuna kadar ama ankarada bulamadim vestel sadece kart satmiyormus. Bilen varmi?
    Sevgiler....
    gazete bayilerine sor ben 2 hafta önce aldım gazete bayisinden 49 mil

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    106

hangi semt nereden tesekkurler
    Düzenleyen aqua : 21-04-2004 at 16:36 Sebep: tesekkur etmeyi unuttum

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    4219

ben demetevler 6 cı caddenin yukarısından aldım karşıyaka tarafındaki bayiden elinde yokmuş bir yere telefon etti hemen geldi hemen aktive etmek icin digiturke telfon ettim hemen acıldı cumartesi aldım trabzon macını seyredemedim 19 daki macı seyrettim tabi nekadar erken aktiv yaptırırsan iyiolur

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    106

tesekkurler

New Member
    Giriş Tarihi
    22-04-2004
    Üye No
    11523

selam arkadaşlar herkes nozapdüzeltiyorum(zap demek istemiştim) kartı etrafta satıldıgını söylüyorlar digitürkün sitesine baktım birşey raslayamadım bununla ilgili bir konu sadece vestel cihazlarla birlikte verildigini söylüyorlar eger bununla ilgili bir link yada yardımcı olacak bir şey varsa lütfen buraya yazınız. :help1: :wave:
    Düzenleyen matrixAMCA : 23-04-2004 at 13:03

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    106

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi matrixAMCA
    selam arkadaşlar herkes nozap kartı etrafta satıldıgını söylüyorlar digitürkün sitesine baktım pek raslayamadım bununla ilgili bir konu sadece vestel cihazlarla birlikte verildigini söylüyorlar gere bununla ilgili bir link yada yardımcı olacak bir şey varsa lütfen buraya yazınız.
    Merhaba; nozap nedir ben bilmiyorum ama @battal1 arkadasin anlattigi gibi bir gazete bayiinden zap kart aldim fakat bu kart digitürkün sitesindeki gibi degil yani bana soyladiklerine gore mini maxi ve mega zap paketler yalnizca vestel receiver alanlar icinmis. Aldigim pakette nozap falan yazmiyor vede yesil renkte bir zarf.
    iyigunler;;;

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    4219

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aqua
    Merhaba; nozap nedir ben bilmiyorum ama @battal1 arkadasin anlattigi gibi bir gazete bayiinden zap kart aldim fakat bu kart digitürkün sitesindeki gibi degil yani bana soyladiklerine gore mini maxi ve mega zap paketler yalnizca vestel receiver alanlar icinmis. Aldigim pakette nozap falan yazmiyor vede yesil renkte bir zarf.
    iyigunler;;;
    ouote kardeş ben zap kartını 10 nisanda aldım vestel bayilerine sordum hiçbiri satmıyorum dediler digiturk bayisine gittim 2aylık olanı var dediler 100 mil 1 aylık olanı gazete bayilerinde var 49 mil gazetebaisine vardım ordan aldım her bayide bulunmuyor icinde olan kanallar tüm türk kanalları ek olarak foxkis disvorey h kanal belgesel lig tv mgv filim kanalı tv8 şifresiz maçları veriyor eger makinen next8000 ise 2 nisan yazılmını yükle

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    106

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi battal1
    ouote kardeş ben zap kartını 10 nisanda aldım vestel bayilerine sordum hiçbiri satmıyorum dediler digiturk bayisine gittim 2aylık olanı var dediler 100 mil 1 aylık olanı gazete bayilerinde var 49 mil gazetebaisine vardım ordan aldım her bayide bulunmuyor icinde olan kanallar tüm türk kanalları ek olarak foxkis disvorey h kanal belgesel lig tv mgv filim kanalı tv8 şifresiz maçları veriyor eger makinen next8000 ise 2 nisan yazılmını yükle
    Sagol arkadasim aldim kizilaydan sonunda, makinam next8000 ve master2 cyrpto yukledim. 2 nisan la farki nedir bilmiyorum.
    Düzenleyen aqua : 22-04-2004 at 16:40

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    4219

2mart yazılmı olacakmış 2 nisan yazılımını yalnış yazmışım
    2 mart yazılmı zap karttını ğüncelliyor şifreler değiştiginde out yapıyor

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    106

Kartimi telefonla aktivate ettikten sonra receivere taktim 5 dakika sonra kanallar acildi rahatlikla izliyorum.

New Member
    Giriş Tarihi
    22-04-2004
    Üye No
    11523

arkadaşlar beni yanlış anladınız benim söylemek istedigim digitürk madem böyle kart satıyor neden reklam vermiyor böyle şeylere alışık degilim normalde digitürk bir kanal eklese platformuna 2 ay reklam yapıyor ben alanyada oturuyorum burada sormadıgım gazete bayii kalmadı gerçi belki alanyada manavlara gagıtmışlardır yarın bir daha bakacam bu arada cevaplarınız için teşekkür ederim..
    Düzenleyen matrixAMCA : 24-04-2004 at 16:02

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı