Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: next 2000 cı plus

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-04-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    10803

next 2000 cı plus

merhabalar ben next 2000cı plus almak istiyorum yeni 2mb flashlı olan duyduğum kadarıyla eski 1mb flaslı cihaza göre daha iyiymiş (her ne kadar flasın bu cihazda ne işe yamaradığını bilmesemde) yanlız bu 2mblık cihazlarında çeşitli versiyonları varmış 200h , 200v,200f diye.sizce hangisi olmalı? emuda atılmış olacak ayrıca. Şimdi diyelim gittim karaköye bana dedim ver 2000cı plus emulu ; nasıl anlarım dükkanda cihazın 2mb flaslı olduğunu ve sizin bana tavsiye ettiğiniz versiyon olduğunu 200 h mi 200v mi ayrıca bende analog bir receiver var onunla hotbirdü ayarlayıp sonrada getirip digital cihazı taksam bir problem olmadan seyredebilirmiyim? son olarak emu atılmış bir 2000cı plus la hotbird hispasat astra ve thorda hangi kanalları açabilirim? şimdiden teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    9157

arkadaşım 2 mb alman tabii ki daha iyi.Nasıl anlarsın? cihaz bilgisine girip anlarsın ama sen cihazı almadan satıcıda bunu öğrenmek için birincisi satıcıya danışacaksın. Ha satıcıya güvenmiyor musun.Cihazı yukarı tuşuna basarak açtır cihaz ön panelinde 0030 yazıyorsa 2mb, 0300 yazıyorsa 1 mb demektir.(gerçi bu saatten sonra piyasada 1 mb kalmamımıştır ama yine de bu şekilde test edebilirsin için rahat edecekse) Yazılım ise güncellendikçe atacaksın artık şu an en son bir kaç gün önce "202a" yazılımı ustalarca verildi.Sen bu konuda kendine güvenmiyorsan adı geçen yazılımı satıcıya orada attırıverirsin ücretsiz olarak.Ne de olsa o kadar para vericen ilk sefer para almayıversin sonra işi kaptıkça kendinde atarsın yeni yazılımları
    Sevgiler

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-04-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    10803

teşekkürler ancak cihazın yazılım versiyonunu nasıl anlarım ayrıca analog uyduyla türksat yada hotbird ayarlayabiliyorum kabloyu çıkarıp direk dijitale takınca olurmu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    9157

cihaz versiyonunda inf104a yazar FME,FMB gibi zımbırtılar varsa eskidir.ilk dediğim varsa yeni.Analogu ise hiç karıştırma güzel kardeşim al receiverini kur sistemi tarat uyduları gelsin kanallar düzenle.
    kolay gelsin.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    23-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    8115

fürkan65
    eğer analoğa göre ayarlıyorsan,analogta tv5 e görüntüyü netleştirene kadar ayarla.
    ondan sonra dijitali tak ve multivizyon frekanslarında lnb ile(sağa sola çevirip)ince ayar yap.multiler kırılmadan açınca diğerlerinde problem kalmaz.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı