Merhaba, Kendi odamda Formuler F4 Cihaz kullanıyorum. Open PLİ Release 6.2 yüklü. 29.01.2019 tarihli. Bir süre sonra iptv göstermediği için cihazı satın aldığım yere götürdüm ve Xplugin üzerinden girerek izliyordum. Ama bir süre sonra o da gitti. Salona yeni bir uydu alıcı aldım. Hiremco GT Turbo V8 İPTV aldım. Bir süre sonra bu cihazda iptv açmayınca satın aldığım yer url verip Xtream codec bölümünde güncelleme yapınca düzeldi. Formuler F4 Turbo cihazında da aynı şekilde güncelleme yapabiliyor muyum? Xtream codec plugin var sanırım ama url'yi nasıl güncelleyeceğim, kullanıcı adı ve şifremi nasıl gireceğimi bulamadım. doğrudan cihaz üzerinden yada Bilgisayar aracılığı ile bu işlemi yapabilir miyim? hangi programlar gerekli yada hangi işlemleri yapmalıyım. Cihazı artık getir götür yapmaktan bıktım. yaptığım yerde anlatsalar problem yok. Onların yaşı kadar Bilgisayar kullanıyorum ama nereden başlayacağımı ve ne yapacağımı bilemediğimden ilerleyemedim. sadece iptv için kullanıyorum cihazı. bunu öğrenmem yeterli olur benim için. Cihaz ile uydu,tv,film vs izlemiyorum.
Plugin url bölümüne girince bir süre sonra yeşil ekran çıkıyor ve makine resetleniyor.