3 sayfadan, 3. sayfa İlkİlk 123
Gösterilen Mesajlar: 44 mesajdan 41 ile 44 arası

Konu: Sky İtalya Full HD Hacked Nds Icam

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    559655

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ikdam Mesajı Göster
    Büyük ihtimalle İtalyan forumda okuduklarım, İtalyanlar bundan söz ediyorlar.Sky İtalia platformu Haziran ayında değişikliğe gidiyor.Fazla kanallar gelecek HD olarak ve teknik konularda değişikler olacakmış.Tivusat aboneleri bile etkilenceği yazılı Forum İtalyan olduğu için onların kendi platformu oldukları için fazla konuştuğun zaman ban sebebi

Bildiğiniz gibi konu için topic açmışdım

digital-forum.it
    buyuk ihtimalle i2 ye gececeklerdir o yuzden 8 saatte bir degisen aeskey kullanmayı bırakmıslardır biraz reklam yapıp kapanırlar
    thordaki canal digitalda sistem degistiriyor yakında o da conaxtan izlenmeyecek
    donem donem oluyor boyle seyler tam acıldı full acıldı diyoruz megersem adamlar sistem degistiriyorlarmıs o yuzden izleniyormus bekleyip gorucez
    Düzenleyen endebar : 04-07-2020 at 01:42

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    422403

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum.
    Açılmayan cihaz eşleşmeli iki NDS sistemi bende gördüm ve izliyorum. Oscam'de calismiyor deniliyor. Ama arkadaşlar verilmediği için çalışmıyor. Yoksa çalışmakta.

Bence bütün DNS'sistemlerin açılması ya NDS şuan göz yumdu yada sistemler ortak olduğu için gerçekten de kırıldı.
    Ama ben DNS'nin göz yumduğunu düşünüyorum. Covid-19 etkileri bitsin dünya ekonomisi rahatlasın hepsi geri kapanır :)
    Düzenleyen medcezir_87 : 07-07-2020 at 13:41

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    192455

SKY UK bazı kanalları forever da açıldı , SKY İTALYA ile aynı sistemi kullanmıyor sanırım öyle olsaydı sky italyanın da bazı kanalları forever da açılırdı bu konuda çalışma var mı ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29832

Sky italy paketi dreamma ekletisi üzerinden açıldı.bu eklenti nedir derseniz csat paketini açan supcam gibi

3 sayfadan, 3. sayfa İlkİlk 123

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı