Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: sunny polsat hıspa auto programı hatalı

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    2931

sunny polsat hıspa auto programı hatalı

oncelıkle slmlar sorunum var sıtedekı auto yazılımı hatalı :
    sorunlarıda sırayla sıralayayım sıze
    1-cıhaza reset atıldıgında cıhaz tam reset atmıyor 2 kere reset atmak lazım..
    2-resetlenen cıhazda kanalları buldugun zaman ızlenıyor kapattıgında ıse ya kanallar sılınıyor yada sınyal yok dıyor
    3- bu sorunlarla ılgılenılıpte bılgı verılırse sevınırım
    saygılarımla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4780

sayın gungor1981tr arkdaşım son emu yazılımda resetlem ile ilgili sorunlar düzeltildi.
    şahsen kendim yüklediğim recever larda bahsettiğim sorunla hiç karşılaşmadım..
    böyle bir şeyi ilk defa siz yazıyorsunuz..acaba yüklemede bir hatamı yaptınız??
    tekrar yüklemeyi denediniz mi?
    bir de ..zaten emu larla ve sorunlarıyla ilgili bir topic var...
    neden gereksiz yere topic açtın ki?sorunu oraya yazsarsan daha çabuk cevab alırsın..
    saygılarımla...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4300

Resetleme sorunu çözüm için yazılımın üstüne Hispasat-polsat auAT-7010DCIZ_12.01.A5_T040319zc yazılını attım..Maalesef cihaz yine resetliyor..

Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    51 Niğde
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2080

arkadaşlar cihazınıza önce eski versiyonu atın sonra adım adım güncelleme yapın en son polsat+hispasat auto yazılımı yükleyin bir sorun kalmıyor ayrıca bazı cihazlar direct olarak son yazılımı yükleyemiyor ise bu söyledigimi mutlaka yapsınlar.

herşey mükemmel çalışıyor polsat üzerine gelincede kendisi şifreleri güncellliyor...

Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    51 Niğde
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2080

Birde senin cihazında daha öncesinde olabilir bu sorunun.Bildigim kadarı ile bir seri sunny cihazlarda flsh sorunu var galiba bu yüzden yapıyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4300

problem cihazın scart çıkışından kaynaklı olmalı;
    çünkü,
    her iki tarafı fiş olan bazılarında 4 lü bazısında 3 1ü lerde bir sorun yok ama tv lerin bir kısmında bu özellik yok..
    ben reset olayını bu şekilde aştım..

Junior Member
    Giriş Tarihi
    07-04-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    9992

Daha önceden yazılmıştı bu konu..
    -Önce kup223 ile BL618v1 i yükleyin.
    -Sonra kup228 ile yeni yazılım olan 040410 tarihli emu yu yükleyin(resetleme ve kanal silinme problemi bu yazılımda düzeltildi)
    -Daha sonra cihaza komple reset atın.(başka bir şekilde reset atma şekli de var,cihaz üzerindeki exit tuşuna 3 defa basın ve kumandadan 1 e basınve bakleyin)
    reset atma çok önemli ,atılmazsa sorun devam ediyor..

Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    950

Wink

ben adım adım yükledim hiç reset atmadım cihaza gayet iyi çalışıyor son orj yazılımı yüklediğimde atmıştım reset o kadar. freex ten başka bir şifreli kanala geçerken bazen şifreyi çözmüyor, fta dan şifreliye geçince açıyor. birde emuyu yükledikten sonra videolink prgramında yavaşlamalar oluyor bütün sorun bunlar okadar
    Düzenleyen chaos6 : 20-04-2004 at 12:50

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    4143

galiba scart olayı doğru gibi benim tvlerden biri scartla calışıyor ve resetleme yapıyor diğer tvde aynı sorun oluşmuyor bu olayı aynı receiverda denedim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    3427

arkaaşlar birden fazla aletin birbirleri ile bağlantıları var ise (örneğin : dvd - anfi - recever - pc - televizyon gibi) ki bende bu şekilde ve hepsinin birbirleri ile bağlantıları var bir donma olayının olması söz konusu iki resetleme yapabiliyor bunun iki sebebi var bir evinizde elektrik problemi vardır. elektrik akımı doğru ve düzenli gelmiyordur. bunun için ben iyi bir ups alarak sıkıntımı giderdim diğer yandan pc bağlantısı olan usb bağlantısını çıkartın zaten bir işede yaramıyor (bence) eğer pc nize bağlantı yapacaksanız ekran kartınızın veya mpeg kartınızın video in girişinden bağlayın hiçbir sıkıntınız kalmaz bende hiçbir donma olayı kalmamıştır. bilgilerinize....

Sevgilerimle,
    İyi Seyirler.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık