Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Dohtor bu ne?(cık cık cık)

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    720

Dohtor bu ne?(cık cık cık)

Arkadaşlar selam... Bilgisayarımda mcafee virus scan ve firewall(en son güncellenmiş hali ile) var.fakat buna rağmen şu worm hala görevini eksiksiz yerine getirmekte (tabi bazen oda outlook açtığımda galiba).yani bilgisayarım 1 dk içinde kapanacakmış vs vs vs. Arkadaşlar offical microsofttan temizleme aracını indirdim temizledim.stinger bilmemne diye bir temizleme araacı var onunla bulup imha ettim en güncel firewalll ve virüs programı kullanıyorum , geri sayarken shutdown -a yı çalıştır yapıyorum yine kapatıyor, yine kapatıyor eeeeee daha ne istiyor bu blast worm belası yaaaa anlamadım ...işin aslı format atmakta istemiyorum.yani ne ki bu ki? şimdi firewall da gözüken "generik host process for win32 services" uygulaması var bunu bloke edince kapanmıyor galiba ama filter yapınca win 32 uygulaması bir hatayla karşılaştı ve bu uygulamanın kapatılacağını söyleyen xp mesajı ardından geri sayım ve ..... :devilprv: :devilprv: :devilprv:
    2. problemim outlook tan hotmail hesabıma bağlanınca 5 adet mesaj gözüküyor(şu anda 5 mesaj var %40 oranında dolu) bunlardan 3 adetini okuyabiliyorum ve ön izleme yapabiliyorum amma , 2 adet maili ne açabiyorum nede önizleme yapabiliyorum sunucuyla bağlantı kurulmadı hata falan filan diyor ayrıntlı rapor bölümünde.Eee 3 tanesini nasıl açıyor... ayrıca test için outlook express de denedim canavar gibi hem açıyor hemde ön izleme yapabiliyorum .... al sana bir "ne ki bu ki ?" durumu daha..her türlü tavsiyeye yoruma muhtacım teşekkürler...

Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    2324

hojam wormdan kurtulmanın tek yolu war oda iki tane 1,5 - 2 mb lık iki yama kurman. başka türlü yol yok

Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    4326

@subway

üstad aynı konu ile ilgili bugün microsoft ile görüştüm bana KB824146 nolu yamayı indir ok. dediler...eğer o olmazsa "uzak.get.to" yazıp yamayı indir...benim sorunum böyle halloldu...ama sen bu yoldan halledemezsen temiz bir sistem kur....sonra ilk iş net'e bağlanıp bu işlemi yap sorun hallolacaktır...saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    720

KB823182,824105,824141,824146825119826939828028,82 8035 düzeltmeleri ,sp1 ve kb8833330 solucan silme aracı bunların hepsi bilgisayarda mevcut fakat gel gör ki...Yinede cevap verdiğin için teşekkür ederim sayın arkadaşım..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı