Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 30 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: master3 icin acle etmeyelim

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

master3 icin acle etmeyelim

acele etmemek gerek bırakın adamlar rahat calıssın stres yapmasın yapacaklarını eklesin master3 kusursuz olsun benim de isteklerim var bence hepsi yapılabilir:
    1-Hispasat ın tekrar emuya eklenmesi
    2-Rom10 kart emu yapabilmesi(cok onemli)
    3-Conax ların emuya eklenmesi ve ornegin bazı sitelerden dagıtılan sifrelenmis sifreleri(sadece next emunun anlayabilecegi sekilde-bu sekilde conax next icin ozel olacak ve sifreleri public de olmayacak) acabilmesi
    4-Geri kalanı yazılım hataları onlar zaten cok problem degil
    Bunlar olsun ki iddia ediyorum ugrasırlarsa kesin basarırlar next8000 ekol bir cihaz olur.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    138

Dostum haklısın fakat Hipsasatın gidişi yakın.Hipsasata geçici çözüm bulunup ara yazılım hemen verilmeli.Daha sonra ne gerekiyorsa yapılsın...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Üye No
    1364

Arkadaşlar bide Polsatlara bi çözüm bulunmalı.Dakka da bir şifre değişiyor.Baftec dragon
    serisi buişi çözmüş keyi cihaz kendi buluyomuş ayrıca hispasata da yeni yazılım veriyorlarmış.Umarım doktor da bu işlere bi çare bulur.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    374

çalışmalar bayramdan sonra, doktorun koreli dostları gelecek başlayacaklar biraz sabredersek gelişmeler yolda Olursa olur olmazsa canları sağolsun Size tavsiyem doktorun bu güne kadar yazdıklarını dikkatli okumanız
    sevgiler saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    886

baftec işi çözmemiş çözecekmişşşşşş

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

benim asıl istegim conax bence fikrim de cok iyi

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

polsat ın bence hic onemi yok kaliteli degil au yapsa bile master3 polsat atakla au yu calısmaz hale cok rahat getirir sonra yeni yazılım beklemek lazım degmez en kalitelisi conaxlar dusunsenize conax bazlı bir cihaz emuyla bunu acabilmeli sifreler public olmadan yalnızca next8000emunun anlayabilecegi bir sifreleme metoduyla emuya girilip kanllar seyrediliyor tek kelime ile harika olur next8000 icin inanılmaz prestij olur conax sistemi public ama degilmis gibi gosteriliyor isi bilenler catır catır sifreleri kullanıyor yani kısmi public diyelim hem sifreler public olmaz hem next8000 bu isle profesyonel olarak ilgilenen(buyuk canaklar..) insanların da bastacı olur sonra hispasat rom10 emuyu basarabilirlerse hispasat aladdine gecse de cok degil bir kac ay sonra aladdin sistemine karsı yine de hispasat ı full seyredebilecegimizi dusunuyorum ispanyollar zaten bu konularda cok basarılı hispasat emu yapılacaktır problemler hallolucaktır belki polsat au bile eklerler ama yukarıda yazdıgım conax ve rom10 gerceklesirse bu cihaz tadından yenmez.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

bence artık kimse emek verenlere laf etmesin onlara yalnız yol gosterelim sıkmayalım uzmeyelim onları en cok bilgiye sahip olan onlar en cok ugrasan onlar insanlar bazen uc bes kurus verince insanları da satın aldıklarını dusunuyor herhalde dogamız boyle elestiriler yapıcı olmalı umarım istediklerimi master3 de gorurum bence basaracaklar.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

hala kimseden olumlu olumsuz tepki yok dusuncesi bile gecmiyor tatil guzel sey herkese iyi tatiller

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1119

@Agony
    bunlar benim gibi bütün 8000 kullanıcıları için güzel şeyler ama doktor bu konuda ne düşünüyor asıl mesele bu....zaten doktor önceki yazılım için hayali olan rom10 emuyu düşünmüştü ama insanların sabırsızlığından devam edilemediğini ve geri dönüş olamayacağınıda söylemişti......ama bu bebeğin daha hareketlerini göstermeye başlamadığını da o söylemişti....sabırla destekleyelim, bekleyelim ve görelim....

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Ne olup olamayacağı önceden bilinemez birçok şeyde olabilir yapılabilir belki hiçbirşeyde o yüzden bu tip isteklerde veya olsa çok iyi olur gibi yazılara hiç gerek yok ..Sadece hispesatla uğraşılacak conaxla filan değil bildiğim kadarı ile doktor tatilde zaten yazılımcılar gelecek hafta gelecek ne kadar çalışacağı belli değil en azından birşeyler hallolsa bile ay sonunu bulur zaten o yüzden birşey yazmadan sadece doktordan haber beklersiniz ilerde çalışmalar le ilgili..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

ben yapıcı elestiri yaptıgıma inanoyorum ve bir fikir one surdum isteklerimi sıraladım sizler daha iyi bilirsiniz bunların olması halinde cihazın nasıl bir canavar haline gelecegini conax ın emusunun cok zor oldugunu zannetmiyorum o da eklenebilir ve sifreler zaten var kullanan kullanıyor yine public olmadan next8000 kullanıcıları kullanabilir zaten thor icin de buyuk antenler gerekiyor cok meraklılar da kullanır bunlar danısılan bilen insanlardır cevrelerinde tavsiye edecekleri kisilere de next8000 i tavsiye ederler rom10 icin doktor geri donulmez bir aylık calısmayı bıraktık demisti cok degil 3-4 ay sonra millet baslar simdiden soyluyorum asıl onemli isi yapmadınız gunu kurtarmak icin der rom10 emu cok onemli dunyada aladini ilk acan receiver olabilir tam sansasyon olur hispasat emu ve polsat au da eklenebilir bunlar isin leblebisi asıl onemlis gunu kurtarmaya amatorleri mutlu etmeye calısmadan mukemmel cihaz yaratmaktır next8000 d sizlerde bu potansiyeli gordugum icin bunun uzerine bu kadar dusuyorum fikirlerimi doktorla paylasırsanız da sevinirim su an cihaz biraz eridi umarım yakında arzulanan seviyeye ulasır hazır koreli elemanlar gelmisken bence conax rom10 gibi baba islere yonelinsin master3 diye de millet ortalıgı kasmaz eger bunlar bunlar olacak diye bir acıklama gelirse

Junior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    555

hispasat mart ayı içinde nagra aladin olacakmış.işimiz çok zor baksanıza conax gitti, premıere gitti hala tık yok.digital+ ve tv cabo da giterse artık bu kanalları rüyalarda görürüz...
    en son umutlar ölürmüş....

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1119

conax geldi...

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Conax açık dostum tak tito kartını 8000 e seyret yada seasonı ..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    439

conax yayınlar fasa fiso arkadaşlar boşverin conax ı.önemli olan hispadır ona bir çare bulunsun yeter... saygılar..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    60 Tokat
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    522

haklısın beklemek lazım

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

simdi hispasat emu yapsalar da bos sayılabilecek bir calısma olacak 2-3 ay sonra aladdin olacaklar elde imkan varken su anı da gelecegi de kurtaracak olan rom10emu yapılsın zaten uzerinde bayagı calısılmıs bos yere mi rom10 emu diyoruz tr den herkes max 120cm canakla hispasat ı seyredebiliyor yani hispasat ın pazarı genis film muzik belgesel xx kanlları harika aladdine gecerse bile orjinal kart sayılan rom10 ile bence kısa sayılabilecek bir sure icerisinde aladdin sifreli de olsa hispasat ı seyrederiz bunu next8000 basarmıs olur- conax hep public ti ama kısmi public diyelim bence conax hakkındaki fikrim hepsinden iyi sifrelenmis sifreler yalnız next8000e ozel ve yine de public degil titanium gereginden pahalı ve dt kartını tak cıkart hos degil(doktor ugrassa dt kartını bile emule edebilir laf aramızda) mach1 hocam kusura bakmayın sizin hedeflerinizi galiba buyutuyorum ama bu basaracagınıza olan inancımdan

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

conax a fasa fiso demen bence o yayınları alamadıgını gosterir hispasat la beraber en kaliteli uydu thor bence ikisi digerleri yani su an acamadıklarımızın tamamına bedel

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    916

conax..hispasat...emulu cihazların yapılabildiği şeyler olabilir..yalnız kriterleri karıştırmayalım....örn samsung ve dreambox...*** ile değil direkt flasha atılan dosyalarla çalışıyor....yani kumandadan yazabilmek ve direkt flasha yazmak farklı....ilk kısıt bu..2.ciside emu sourceleri public...sorun bunları kimin geliştirebileceği...yani sourceleri yapan kendi yazılımcılarınızsa sorun yok...sorun şu ...zaman.......cihazı yavaşlatmadan ve hiçbirşeyini bozmadan ekler yapmak..cı bölümünde bir virgül 1 hafta test demek..YAZILIMI VERMEMEK YAZILIMIN OLMAMAMASI değil...test yazılımlarını paylaşıyordum bu seferde ana yazılım ne zaman muhabbeti oldu..geçici günlük çözümler sadece vakit kaybı..rom 10 alaaddinde önemli değil çünkü sistem rom 13.....ayrıca türkiyede premieri çözse ne olacak??ne biliyim türksattaki discovery..yada hispasatta bir çözüm yada iyileşme yada conax çalışılacak şeyler ama yazılımın testi bitmeden gideceğini bile bile uğraşmak ne kadar mantıklı??ginede yapılabilecek herşey aralıksız yapılıcak meral etmeyin..örn polsat auto bitti....emuda ağırlaşmayı min indirmek ....ve ilerisi için çalışmak daha mantıklı..8000 in int cihaz olması umurumda değil..güvenipte alan arkadaşların memnun olması önemli..ve çalışıldığını bilmeniz.....ve bunu kendimiz yaptırabilme şansına sahibiz hep beraber......

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı