ATLANTA HD BOX T tuşlu model uydu alıcım var bugün hotbird uydusuna yeni kanallar geldiğini gördüm hemen arama ihtiyacı duydum.5,6 frekans aradım birde ne görüyüm enson aradığım frekans aradığım diğer frekansların frekansını değiştirmiş ve onlarıda son aradığım frekansla aynı yapmış bende tp silme ve ya tp ye ait kanalları silme seceneginden kanal olanı seçtim ve sil dedim.Ve hotbird puf yok oldu tüm hotbirddeki kanalları silmiş.Kullandıkça siz değerli Atlanta firması ve yazılımcılarını çok güzel bir şekilde yad ediyorum.Hergün o mükemmel zeka ürünü cihaza ne güzel sevgi sözcükleri sıraladığımı bir duysanız dizlerinizin üstüne çöküp göz yaşlarınız sel olur.Ellerinize sağlık elleriniz dert görmesin ne güzel bir mantıkla yazılmış kodlanmış özenle üretilmiş özellikle tüm sülaleniz 7 göbekten 7 den 70 e ne güzel hayır duaları ediyorum.Kulaklarınızı nasıl çınlatıyorum.Yazılımcınız kulak burun boğaz doktarına gitmesin teşhisi ben veriyim.O çınlamalar bizden size o yolduğunuz müşterilerden size itafen geliyor.Özellikle ben sizin bu cihazı satarken test etiiğinize gram inanmıyorum.Bu cihazı test edip kullanan ekibe ayrıca öpücüklerimi yolluyorum.Çok başarılı tebrikler harika muhteşem çok harika.