Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Nextstar 7600 Sky Acİll Yardim

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    825

New Icon4 Nextstar 7600 Sky Acİll Yardim

NEXTSTAR 7600 SKY MAKİNASINA SUNNY 1030DCI YAZILIMI ATTIM ANCAK MAKİNA açılıyor uydudan sinyal alıyor fakat kanalları bulmuyırdu...tekrar eski yazlımı attım aynı problemi yaşadım..fakat tekrar yazılımı attıgımda bu sefer makina açılıyor ama ekrana tv ye menü dahil hiçbir görüntü gelmiyor..
    acillll yardım bekliyorum.....
    saygılarımla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

Arkadaşım scartlamı bağlı tv ye cihazın scartını önce bir kontrol et yardımcı olmaya çalışayım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    825

scartla bağlı scartta sorun yok çünkü baftec te var scart onda çalışıyor..ama nextstarda çalışmıyor..lütfen yardım..tşk

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

yeniden normal bir sunny yazılımı yüklermisin displayde ne yazıyor açılınca birde onu yaz yükleme esnasında internette sayfa açma işlem yapma

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    825

ŞU AN makinaya en son kaon 511 yazılıımınıda atmaya çalıştım atıyorum ama makina açılmasına ragmen goruntu yok..tv ye başlangıçta sinyal geliyor sonra menü dahil hiç birşey yok karıncalar var.....
    eski yazılımı atınca normalde geri dönmesi gerek..
    birşey daha makinaya fullx ler için verilen embedded yazılım var..sunny bölümünde onuda kupsky ile attım ama sorun büyüdü..

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    825

yeniden sunny 1030dcı eski yazılımı yükledim displayde açarken L618 yazıyor sonra en son noch yazıyor....ama görüntü yok....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

Arkadaşım makinanın kafasını karıştırma telaşta etme başlangısta sinyalin geldiğini nerde görüyorsun sen şu scartı çıkartıp yeniden tak birdefa sonr menu tuşuna bas bakalım telaşla scartın yeri ters olmasın

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    825

scart yanlış yere takılı değil... ben sinyali ilk yüklemede menüye girip kanal aramasında gördüm şu an ekranda hiç birşey görünmüyor...kumandadan açıp kapatabiliyorum...açılırken disp te L618 yazıyor menü tuşuna bastığımda disp te menü yazıyor....ama ekrana görüntü gelmiyor...telaş yok..ok..nextstar yazılımnda menü mavi idi...sunny yazılımnda menü sarı oldu...ama su an tv de menü veya başlangıçtaki dil sorma veya açılıştaki nextstar yazısı dahi yok...
    İ lk makina açılırken tv ye makinadan sinyal gidiyor av konuumuna geçiyor tv...ve sonra av den çıkıyor...
    scarttanmı diye baftece taktım direkt av ye geçip normal kanallara veya menüye bakabiliyorum...
    şimdi yeni yazılımı veya eski yazılımı kup223 veya kup226-228 ile yüklememmi lazım..tekrar...veya hangi yazılımıı yüklemem gerekir düzelmesi için..sunny-kaon-nextstar tüm yazılımları aldım...emu lu yazılım yüklemek istiyorum...ne yapmam gerek..
    ama önce cihazı normale çevirmem gerek.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı