Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Dm 800 Hd Se Boot olurken sürekli flash ışıgı yanıp sönüyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-05-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    12799

Dm 800 Hd Se Boot olurken sürekli flash ışıgı yanıp sönüyor

Sunray hd 800 se cihazım var,ben 3 yıldır bu cihazımda dm hd 800 se clone cihazlarda kullanılan bütün imajları yüklüyor ve çalıştırıyordum fakat son 3-4 gündür cihaz açılırken boot ekranında sürekli mavi flash ışıgı yanıp sönüyor fakat cihaz açılmıyor. hata daha önceden kullanmış olduğum imajın yerine başka imaj yükledim fakat cihaz açılışta aynı hatayı veriyor.rica etsem problemin çözümü için yardımcı olacak arkadaşlar yorum yazabilirlermi.

Saygılarımla

Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2016
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    618019

relase-dm 800 se 3.2.4 eger ip aliyorsan bunu yukle sonra reziverine uygun image yukle duzelir

Member
    Giriş Tarihi
    17-09-2013
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    597894

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cilgindunyali Mesajı Göster
    Sunray hd 800 se cihazım var,ben 3 yıldır bu cihazımda dm hd 800 se clone cihazlarda kullanılan bütün imajları yüklüyor ve çalıştırıyordum fakat son 3-4 gündür cihaz açılırken boot ekranında sürekli mavi flash ışıgı yanıp sönüyor fakat cihaz açılmıyor. hata daha önceden kullanmış olduğum imajın yerine başka imaj yükledim fakat cihaz açılışta aynı hatayı veriyor.rica etsem problemin çözümü için yardımcı olacak arkadaşlar yorum yazabilirlermi.

Saygılarımla
    Dream clone sitesinde son verilen 3-5 sim2 imaj var,bu imajlardan birini yüklediysen senin dediğin gibi bir sorun oluşabilir.Ben Dreamo...m sitesindeki bu son verilen imajları test ettim hepsi sorunlu imajlardır.Tahminimce sizde bahsettiğim bu imajlardan birini yüklemişsiniz.
    Tavsiyem cihaz ip alıyorsa,openpli4 sim2 imajlardan birini cihazınıza yükleyin sorun çözülür.Birde tavsiyem her yeni çıkan imajı cihazınıza atmayın.Bekleyin yorumları görün öylesi hareket edin.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-05-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    12799

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cilgindunyali Mesajı Göster

Saygılarımla
    Arkadaşlar sorunu yeni 12 volt 5 amper adopter alarak değiştirdim ve cihaz hiç sorun olmadan açıldı,daha önceki adoptor 3 amper idi ve sanırsam bir yerlerinde sıkıntı olduğu için cihaza yeterli elektrik gelmiyordu.aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarında faydalanması dileğimle.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı