Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Tek hdmı 2 cihaz bağlanır mı / tavsiyeleriniz

Starting Member
    Giriş Tarihi
    17-04-2016
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    619817

Tek hdmı 2 cihaz bağlanır mı / tavsiyeleriniz

Merhaba, bu konulara uzak birisi olarak bana vereceğiniz cevaplar sorunuma ışık tutacaktır. Evde ikinci televizyon olarak kullanılan Arçelik marka bir tv var. Cihazda 1 scart ve 1 hdmi çıkışı bulunuyor. Bugüne kadar scarttan uydu alıcısı, hdmi dan playstation (oyun konsolu) bağlıydı. Scart girişli sd yayın alan uydu alıcım arızalandı, şimdi hd bir cihaz alma kararı verdim ancak bu sefer de tv de tek hdmi bağlı olduğundan hem ps4 hem de uydu alıcıya geçiş yapamayacağım. Sorum şu, uydu alıcısı cihazda ekstra hdmi girişi olan bir uydu var mıdır ? Ya da 2 cihazı aynı anda bağlayabilmemin başka bir yolu var mıdır ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    301926

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi negredo Mesajı Göster
    Merhaba, bu konulara uzak birisi olarak bana vereceğiniz cevaplar sorunuma ışık tutacaktır. Evde ikinci televizyon olarak kullanılan Arçelik marka bir tv var. Cihazda 1 scart ve 1 hdmi çıkışı bulunuyor. Bugüne kadar scarttan uydu alıcısı, hdmi dan playstation (oyun konsolu) bağlıydı. Scart girişli sd yayın alan uydu alıcım arızalandı, şimdi hd bir cihaz alma kararı verdim ancak bu sefer de tv de tek hdmi bağlı olduğundan hem ps4 hem de uydu alıcıya geçiş yapamayacağım. Sorum şu, uydu alıcısı cihazda ekstra hdmi girişi olan bir uydu var mıdır ? Ya da 2 cihazı aynı anda bağlayabilmemin başka bir yolu var mıdır ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

bunun gibileri işinizi görür ben örnek olarak verdim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı