Uydumarket Banner  

50 sayfadan, 1. sayfa 1234567891011 ... SonSon
Gösterilen Mesajlar: 1000 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: D-Smart Üyelerine Sunulan Teklifler-8

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141882

D-Smart Üyelerine Sunulan Teklifler-8

Son zamanlarda Sinema-Dizi-Spor paketi modüllü üyeliğe ne kadar teklif veriyorlar ?

New Member
    Giriş Tarihi
    31-08-2014
    Mekan
    02 Adıyaman
    Üye No
    607340

Sinema Dizi paketi D-Fix için önce 47 TL 24 ay teklif ettiler. Fiyat Yüksek deyince 33 TL teklif verdiler

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-09-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    543088

iptal ettim kurtuldum....15 tl ye kadar full hd paketi indirdiler.....bir daha bulaşmam...ulusal kanalllar evdekilere yetip artıyor zaten dizi - haber zaten %90...son 6 ayda dsmart kanallarına baktığım bile yoktu...
    Düzenleyen kerimcem : 11-04-2016 at 18:46

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    42584

15 tl den fazla verilmez

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

2 sene önce aldığım modülün süresi 2-3 ay sonra bitecek ama beni daha şimdiden aramaya başladılar. 2 gündür arıyorlar her konuştuğum müşteri temsilcisi "tüm kanallar " için 22 tl "faturalı" teklifde bulunuyorlar ancak ben kesinlikle faturalıya yanaşmam...kredi kartıyla tek çekim kabul ederseler hemen üyeliğimi devam ettiririm. çünkü faturalıda karşınıza her ay ne çıkacağını bilmiyorsunuz.22 tl derler yok şu vergisi yok bu vergisi bilmem ne derken o fatura 30tlden aşağı gelmez.
    ayrıca sizede böyle faturalı teklifler gelirse kesinlikle kanmayın.bir de bahaneleri de hazır neymiş efendim elektrik su faturası ödemiyormuymuşuz ...
    valla onun da çaresi var artık onlar da kontörlü-doldurmalı. fatura süprzi yok.

Member
    Giriş Tarihi
    15-10-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    616500

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mastdon Mesajı Göster
    2 sene önce aldığım modülün süresi 2-3 ay sonra bitecek ama beni daha şimdiden aramaya başladılar. 2 gündür arıyorlar her konuştuğum müşteri temsilcisi "tüm kanallar " için 22 tl "faturalı" teklifde bulunuyorlar ancak ben kesinlikle faturalıya yanaşmam...kredi kartıyla tek çekim kabul ederseler hemen üyeliğimi devam ettiririm. çünkü faturalıda karşınıza her ay ne çıkacağını bilmiyorsunuz.22 tl derler yok şu vergisi yok bu vergisi bilmem ne derken o fatura 30tlden aşağı gelmez.
    ayrıca sizede böyle faturalı teklifler gelirse kesinlikle kanmayın.bir de bahaneleri de hazır neymiş efendim elektrik su faturası ödemiyormuymuşuz ...
    Ben 3-4 yıldır faturalı olarak kullanıyorum. Hiç de dediğiniz gibi fatura tutarı değişmiyor. Baştan kaç liraya anlaştıysanız taahhüt süresi bitene kadar hep aynı fatura geliyor. Lütfen birbirimizi yanıltmayalım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    547383

peşin almak varken faturalıyla uğraşılmaz.

tekli alan arkadaşlar ; bu ay gelen yeni kanallarda ek paket olarak satılacak onuda hesaba katın

Senior Member
    Giriş Tarihi
    17-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    41439

Biraz önce tekrar aradılar 22 TL teklif ettiler kabul etmedim neden dedi 15 gün önce 15 TL teklif ettiniz şimdi 22 TL diyorsunuz dedim zam gelmiş miş kabul etmiyorum dedim, ek paket politikalarını eleştirirken yüzüme kapattı şeref yoksunu...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi csagdan Mesajı Göster
    Ben 3-4 yıldır faturalı olarak kullanıyorum. Hiç de dediğiniz gibi fatura tutarı değişmiyor. Baştan kaç liraya anlaştıysanız taahhüt süresi bitene kadar hep aynı fatura geliyor. Lütfen birbirimizi yanıltmayalım.
    sizin 3-4 yıldır faturalı kullanmanız benim anlattıklarımı değiştirmiyor malesef.üstteki mesajda arkadaşa dün 15 tl diyen bugün 22tl demiş zam geldiğini söylemiş.ben 22 tl den faturalı başlangıç yapsam bugün 22 deyip yarın 32 tl fatur göndermeyecekleri ne malum ? hem ayrıca isteseler çok bariz bir şekilde kredi kartı tek çekim 12 veya 24 aylık yapabilirler.ben zaten fatura derdinden ve kanal sıralamasından kurtulmak için modül aldım şimdi niye tekrar faturaya bel bağlayayım ki? daha çok peşimde koşarlar taa ki peşin ödemeli olana kadar kabul etmeyeceğim.

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

Tercihinize saygı duyarım.

Yalnız ben 8.yıldır Dsmart üyesiyim bugüne kadar olması gereken aylık fatura tutarım hiç yükselmedi.

Anlattıgınız vergiler benim fatura içinde dahildir.

Örnek enson anlaştıgım fatura 29.tl idi bunun içinde vergiler dahildi.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    14371

sizin 3-4 yıldır faturalı kullanmanız benim anlattıklarımı değiştirmiyor malesef.üstteki mesajda arkadaşa dün 15 tl diyen bugün 22tl demiş zam geldiğini söylemiş.ben 22 tl den faturalı başlangıç yapsam bugün 22 deyip yarın 32 tl fatur göndermeyecekleri ne malum ? hem ayrıca isteseler çok bariz bir şekilde kredi kartı tek çekim 12 veya 24 aylık yapabilirler.ben zaten fatura derdinden ve kanal sıralamasından kurtulmak için modül aldım şimdi niye tekrar faturaya bel bağlayayım ki? daha çok peşimde koşarlar taa ki peşin ödemeli olana kadar kabul etmeyeceğim.
    @metehan arkadaşımız haklı. @mastdon gerçeklere aykırı konuşuyorsun. bende de modülvar. senelerdir. öncelerei yıllık ödeniyordu. gecen sene aylık ödeyenlere uygun teklif edilince aylık ödemeye geçtik. otomatik ödeme ile ödeme yapıyoruz. mastdon dediğinin aksine aylık ücret ne anlaşıldıysa o kadar geliyor ne eksik ne fazlası. bu böyle biline arkadaşları yanıltmayalım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2012
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    579831

Bende 6 yıldır üyeyim; anlaşılan rakam ne ise toplam olarak o geldi, extradan vergi v.b hiç bir şey ilave olmadı..

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    289963

Ben de faturalı üyeyim bir yılı geçti. Verdiğiniz taahhüt karşılığı Size önerilen fiyatta, taahhüt süresince bir değişiklik olmuyor. Tabii peşin ya da aylık faturalı üyelik noktasında tercih Sizin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2009
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    477517

Ben ocak ayında taahhüt yaptım. 29 tlye sinema dizi spor ile ek paketler ve yetişkin kanalları 12 ay ücretsiz olarak anlaşmıştık. 4 ay oldu nerdeyse ilk iki ay hariç fatura hep 29 tl olarak geliyor. İlk iki ay %50 indirimli olarak 14 tl gelmişti fatura.
    Yani fiyat olarak ne anlaştıysam o geldi. Az veya çok gelmedi. Dsmarti sevmem ama yalan atılmasına da göz yummam. Fatura olarak ne söz verdilerse o geldi. Ha paket yapısı eleştiri yapılabilir ona bende kızıyorum ama iftira atmaya da gerek yok.
    Saygılar iyi forumlar

Sony Xperia Z3
    Düzenleyen hayresoglu : 13-04-2016 at 12:30

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    378520

6-7 yıldır üyeyim fatura ne ise o geliyor.

Adviser
    Giriş Tarihi
    27-01-2005
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    66389

fatura konusunda bende haklarını yiyemem ne kadara anlaştıysak o kadar geliyor...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    370376

Arkadaşların söylediği için İçerik ve fiyatlandırma politikası tartışılır. Ancak 3 yıldır faturalı üyeyim. Yıl başında ne anlaştıysam fatura o şekilde geliyor.

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    15791

17 ocak ta modullu aboneliğimin süresi doldu.o zamandan beri mega paket+ek belgeseller 6 ay hediye hizmetine aldığım teklifler: peşin ödemeli 575 tl, 430 tl, 288 tl, en son bugün 828 tl.Aylık faturalı 15, 27, 22 en son bir hafta önce 49 tl.Bu kadar değişken bir fiyat uygulaması olabilirmi ya?ürün yada hizmet aynı.Müşteri hizmetleri insanla dalga geçiyor.Acaba D-smart ın bu fiyat tutarsızlığını kontrol edecek bir kurum yok mu.Bu kadar ciddiyetsizlik olmaz ki ya.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    17-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    41439

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi starfighter Mesajı Göster
    17 ocak ta modullu aboneliğimin süresi doldu.o zamandan beri mega paket+ek belgeseller 6 ay hediye hizmetine aldığım teklifler: peşin ödemeli 575 tl, 430 tl, 288 tl, en son bugün 828 tl.Aylık faturalı 15, 27, 22 en son bir hafta önce 49 tl.Bu kadar değişken bir fiyat uygulaması olabilirmi ya?ürün yada hizmet aynı.Müşteri hizmetleri insanla dalga geçiyor.Acaba D-smart ın bu fiyat tutarsızlığını kontrol edecek bir kurum yok mu.Bu kadar ciddiyetsizlik olmaz ki ya.
    Kime ne kadar geçirirler kâr sayıyorlar, 15 TL lik hizmeti daha fazla ödeyerek satın alanlar olduğu sürece değişen fiyat politikası da devam edecektir.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2014
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    601230

Ben 6 yıldır dsmart uyesiyim neredeyse sıfır problem yasadim her konuda fiyatida bana gore gayet uygun gecen yil 13 tl anlasmistik bu yil da 15 oldu dsmarti beyenmeyenler digiturk un giris paketine uye olunamiyor bu ucretler ile
    Düzenleyen karabil07 : 14-04-2016 at 14:47

50 sayfadan, 1. sayfa 1234567891011 ... SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık