Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: FORMULER f1 de open multi boot için en sorunsuz image hangisidir

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    15094

FORMULER f1 de open multi boot için en sorunsuz image hangisidir

Remzi bey iyi günler
    destekleriniz için teşekkürler.Benim f1 cihazda open atv 5.2 yüklü open multıboot yükledim,birkaç ta backup attım yanlız bazı backuplar yükleniyor, ama bazıları(egami 7.14 ve openvix ) boottan sonra formuler ekranında kalıyor cihaz ve öylece donuyor.Kapatmak zorunda kalıyorum.Acaba flash a hangi image yüklemem gerekir ki sorunsuz her imajı yükleyip kullanabileyim.Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
    Düzenleyen CORSA2002 : 05-04-2016 at 13:17

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2004
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    7012

Usta,Bende F1 kullanıyorum senin karşılaştığın sorunla ben de muhatap oldum.sonunda cihazın flasına OPENNFR imajın son sürümünü yükledim içindeki multiboot üzerine de Remzi ustanın bütün Backuplarını kurdum hepsi sıkıntısız çalışıyor hatta Remzi ustanın son verdiği ATV 5.3 Backupıda multibbootla yüklenmiş durumda harika çalışıyor hem hız ve hemde görüntüsü çok güzel.Benim şahsi olarak sana tavsiyem cihazın flashına OPENNFR yazılımını yükle.
    Düzenleyen Manager : 05-04-2016 at 13:35

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    15094

Eyvallah sağolasın arkadaşım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    15094

Bir sorum daha olacak
    multıboot ta bulunan imagelarda kanal değişikliği ve bazı eklemeler yapmıştım bunları kullanmak için bu imagelarıın backup larını usb ye kaydebilirmiyim yeniden kullanmak için.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2004
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    7012

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi CORSA2002 Mesajı Göster
    Bir sorum daha olacak
    multıboot ta bulunan imagelarda kanal değişikliği ve bazı eklemeler yapmıştım bunları kullanmak için bu imagelarıın backup larını usb ye kaydebilirmiyim yeniden kullanmak için.
    Her imajın Multiboot klasöründeki kendi klasörü içine girip gereken eklemeleri yapabilirsin ama hatasız bir backup kullanmak istersen o backupı multibota kurduğun esnada greken tüm düzenlemeleri yap daha sağlam olur...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2004
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    7012

Cihazı flaşına OPNNFR imaj yükledikten sonra Multiboot nasıl kurulur aşağıda açıklanmış.Aykutadar arkadaş tarafından düzenlenmiş bir açıklama...
    Düzenleyen Manager : 05-04-2016 at 14:28

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    15094

Ok. teşekkürler

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2011
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    563515

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Manager Mesajı Göster
    Usta,Bende F1 kullanıyorum senin karşılaştığın sorunla ben de muhatap oldum.sonunda cihazın flasına OPENNFR imajın son sürümünü yükledim içindeki multiboot üzerine de Remzi ustanın bütün Backuplarını kurdum hepsi sıkıntısız çalışıyor hatta Remzi ustanın son verdiği ATV 5.3 Backupıda multibbootla yüklenmiş durumda harika çalışıyor hem hız ve hemde görüntüsü çok güzel.Benim şahsi olarak sana tavsiyem cihazın flashına OPENNFR yazılımını yükle.
    sayın hocam ben ilk defa multiboot kuaracağım OPENNFR ini son imajı forumda varmı cihazın flash ına nasıl kuracağız yardımlarınız için teşekkürler saygılar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2011
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    563515

sayın hocam ben ilk defa multiboot kuaracağım OPENNFR ini son imajı forumda varmı cihazın flash ına nasıl kuracağız yardımlarınız için teşekkürler saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2004
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    7012

Usta,Formuler1 bölümünde Remzi ustanın sunduğu çok güzel Opennfr_5.1 backupı var içinde opennfr multiboot hazır kurulmuş geliyor bu backupı cihazının flaşına normal imaj yükler gibi yükleyeceksin ve multibbot eklentisi üstünden diğer istediklerini yüklersin..

.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2011
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    563515

Usta,Formuler1 bölümünde Remzi ustanın sunduğu çok güzel Opennfr_5.1 backupı var içinde opennfr multiboot hazır kurulmuş geliyor bu backupı cihazının flaşına normal imaj yükler gibi yükleyeceksin ve multibbot eklentisi üstünden diğer istediklerini yüklersin..

.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sayın hocam flash a normal olarak usb flash ilemi yükleyeceğiz ilgin için teşekkürler

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    15094

Evet arkadaşım bende yukarıda yazılanlar doğrultusunda yaptım oldu.Kolay gelsin.

13. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı