Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: vu+solo4k kart ve modül okuyucuları

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

vu+solo4k kart ve modül okuyucuları

bu yazıyı atıyorum resimli olarak vti sitede vermişler kart okutma yazılarına tek dikkat edin bunlar başından beri okutuluyordu hiç kimse bundan sonra elini kıpırdatmaz yazılan sahte saçma işte uydu cihazı kart köreye gitti inanmam şu ana kadar bir adet gelişme yok vti üzeri oscam ve oskam butter ile kartlar modüller okutuluyor bunun esası budur fakat ne yazıkki test ettik veya yazılım veriyoruz diyen bir kişi kalkıp bunları açıklama gereği dağil gerek görmedi gerçek budur sizler çoğunuz isterseniz aldığınız cihazı satın isterseniz şu yazımı okuyun onuda size bırakıyorum geçen gün yazdı bir arkadaş paralı yazılım veya bacup yazılım sildiniz hemen konuyu ben kullanmıyorum kendim imajı yapıyorum okuyun beyler gerçekler bunlar kimse test etmedi test edenler çalıştıranlarda yazmadı bu işte kimlerin menfati var buyrun sizler kararınızı verin gerçekler acıdır sayfayı veriyorum aldığım yazıyı Türkçeye çevirip veriyorum okuyun ister alın isterseniz bundan sonra satın yalnız bunları çook iyi bilin kimler size bu bilgileri attığınıda iyi bilin hepinize iyi günler vu+solo4k için hepinizde iyi günlerde kullanın tek diyeceğim satmayın benim bu yazıda ilk dikkat ettiğim yer yabancı olsa dahil kartlar ve modüllerdir geri kalanlar hiç bir ifade etmiyor benim için saygılarımla

bu site ve bu yazılar alıntıdır sadece okuyun içerideki resimlerede bakın

SAT sistemi ve sinyal kalitesi ile ilgili sorular

Selam
    Benim SAT sistemi (8 yaşında) yavaş yavaş yaşlanıyor ve bu nedenle kalite kaybı, ben ısınıyor ki, sinyal gücü ve kalitesi düşme eğilimi şimdi hissediyorum sanıyorum.

Sistem oluşur:
    • VISIOSAT Bisat G2 (Astra / Hotbird) 75cm x 64 cm
    • monoblok, 4 çıkış, bilinmeyen bir üretici
    • DiSEqC 4/2 Spaun
    • Ek Çift DVB-C / T Tuner ile Solo 4k
    • Yeni VTi 9.0.2
    • OSCam r11211 HD + Kart ve Viaccess SRG haritası için
    • CI Yuvası 1 UPC Digicard (Kablo TV) için aktif
    Eğer Astra ve Hotbird üzerinde SNR / AGC değerleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
    LNB ise kablo ve f_Stecker kontrolü için zaman değiştirin?
    Reorient? kolay gibi?
    Beni ilgilendiren, özellikle de başkalarının reklam için yalnız 4k sahibi ne var.

Karşılaştırma için, ben burada bir kablo istasyonunun bir ekran görüntüsü şu anda gerçekten güzel hava olduğunu eklemiş.

ARD HD Astra 76/66
    SAT1 HD Astra 73/65
    UHD1-UHD Astra 74/71
    VOX HD Astra 68/71
    SRF1 HD HotBird 56/71
    TeleZüri'ye HD Kablo 99/99

peşin ve selamlar teşekkürler
    Düzenleyen NEXX45 : 05-04-2016 at 00:01

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

şimdi iyi bakında neymiş kendi işini kendin gör bu gelen yazılımı kontrol edin arkadaşlar satmak ile olmuyor dediklerimiz bunlardı bu uydu cihazı elinde olanlar kontrol edin yalnız türkiyede satıcı firmalarında hiç bir işe yaramadığını anlıyoruz neymiş bakup dosyaları vermek ile olmuyormuş bu vu + üzerine tek şu günlere kadar çalışan bir tek kişi levidir bunuda belirteyim yoksa bu uydu cihazları daha ilk aydan çoktan satardı arkadaşlar sadece laf olsun diye yazanlar var elini kaldırsa bişeyler yapa bilecek kişiler var yabancı dil olarak yazanlar var ama maalesef bir tane bir yere yazmadınız tek konularda sadece kafaları karıştırdınız bu uydu cihazını sattırdınız veya sattınız fakat hepiniz yeniden satın alacaksınız saygılarımla

update driver(solo4k)
    - Add proc entry to support some unicable equipments(needs a Solo4k Misc. plugin)
    - Add proc encry for DVB-CI timing control(needs a Solo4k Misc. plugin)
    - Fix misc. bugs
    Düzenleyen NEXX45 : 12-04-2016 at 23:01

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-01-2011
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    552775

NEXX45 üstam, quad da yeni çıkan sürücüyü eski driveri silip yerine atıyorduk. solo 4k da bu yöntem olmaz mı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

bu cihaza 2000 tl verip dsmart modülün çalışmadığı doğrumu acaba şaka gibide ondan soruyorum
    Düzenleyen ataseven1972 : 12-04-2016 at 23:32

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bazid Mesajı Göster
    NEXX45 üstam, quad da yeni çıkan sürücüyü eski driveri silip yerine atıyorduk. solo 4k da bu yöntem olmaz mı?
    güncelleme ile al abim veya ben test edecem kartları ozaman anlarız meil çektim geçen gün bunlara bu yazılımı experinceyi komple yeniden atacam

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ataseven1972 Mesajı Göster
    bu cihaza 2000 tl verip dsmart modülün çalışmadığı doğrumu acaba şaka gibide ondan soruyorum
    yanlış anlamayın kesinlikle beni şuan için güncelelemeler var test etmeden size her hangi bir fikrimi yazamıyorum yalan yanlış bilgi vermek istemiyorum bekleyin elinizde vu+solo4k varsa yazılımı alın yoksa bekleyin
    Düzenleyen NEXX45 : 13-04-2016 at 00:08

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-01-2011
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    552775

BH de sonuç olumsuz. aynı sorun devam ediyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

Dsmart modül problemi giderilmiştir.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

ben size şuan için yazıyorum okuyun dsmart sorunu kalmamıştır bunu ben tam bilgi aldıktan sonra yazıyorum

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    588152

NEXX45 historia kanalında türkçe dil sorunuda çözüldümü peki..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı