Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: D-smart tavsiyesi

Junior Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    525837

D-smart tavsiyesi

Sevgili dostlar merhabalar;
    2008 yılında başlayan D-SMART birlikteliğimiz sanki sona erdi gibi..bir süredir bazı kanalları zaten seyredemiyorduk, bazıları da piksellerine ayrılarak görünüyordu, bu gün ise hiç bir kanal yok artık..epeyce uğraştım ,fişini çıkartıp taktım, kanal aradım, fabrika ayarlarına döndüm nafile görüntü yok..sinyal seviyesi gidip geliyor, bir 255 bir sıfır oluyor..uzatmayayım müşteri temsilcisi, sorunu dinler dinlemez bana 27 TL lik yeni paket pazarlamaya başladı, bunun çaresi yok mu dediğimde Next servisine ya da bayilerimize götürün cihaz arızalı olabilir neticede 8 yıllık cihaz dedi..Günahlarını almayayım ama sanki bana paket satmak için eski abonelere bir oyun oynuyorlar gibi geldi.

Neyse bu cihaza baktıracağım ama olur da cihaz arızalı ise ne yapayım?
    1) Bu cihazın benzerleri 2.elde 60-80 TL gibi mevcut ..böyle bir çözüm mü?
    2) Yeni bir HD bir uydu alıcısı alsam, kart girişi olan benim D-Smart kartı, aldığım yeni cihazda çalışır mı? Olurda D-Smart'tan vazgeçersem de ileride kullanmaya devam edebileyim diye HD bir cihaz düşünüyorum..olur ise ne cihaz önerirsiniz?
    3) D-Smart'ın 27 TL lik teklifini mi değerlendirsem yoksa ..sinema,dizi, belgesel filan varmış ama sormayı unuttum HD mi bu teklif yoksa benim mevcudun paralı üst paketi mi..

Yorumlarınızı rica ediyorum,selametle...

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

Oyun değil cihaz arızalanmıştır 8.yıllık cihaz elbet arıza verir.

Next Machine 3D uydu alıcısı almanızı tavsiye ederim. Kayıt bile yapıyor cihaz.

Dsmart modüllü üyelik alıp modülü machine cihahaza takıp dsmart kanallarını izlersiniz hem kanal sıralama özgürlügünüz olur.

Dsmart cihazınızdaki kart başka hiçbir uydu alıcısında çalışmaz.
    Düzenleyen Mete Han : 01-04-2016 at 21:58

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-03-2009
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    485131

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serefbey Mesajı Göster
    2008 yılında başlayan D-SMART birlikteliğimiz sanki sona erdi gibi..bir süredir bazı kanalları zaten seyredemiyorduk, bazıları da piksellerine ayrılarak görünüyordu, bu gün ise hiç bir kanal yok artık..epeyce uğraştım ,fişini çıkartıp taktım, kanal aradım, fabrika ayarlarına döndüm nafile görüntü yok..sinyal seviyesi gidip geliyor, bir 255 bir sıfır oluyor..uzatmayayım müşteri temsilcisi, sorunu dinler dinlemez bana 27 TL lik yeni paket pazarlamaya başladı, bunun çaresi yok mu dediğimde Next servisine ya da bayilerimize götürün cihaz arızalı olabilir neticede 8 yıllık cihaz dedi..Günahlarını almayayım ama sanki bana paket satmak için eski abonelere bir oyun oynuyorlar gibi geldi.

2) Yeni bir HD bir uydu alıcısı alsam, kart girişi olan benim D-Smart kartı, aldığım yeni cihazda çalışır mı? Olurda D-Smart'tan vazgeçersem de ileride kullanmaya devam edebileyim diye HD bir cihaz düşünüyorum..olur ise ne cihaz önerirsiniz?
    3) D-Smart'ın 27 TL lik teklifini mi değerlendirsem yoksa ..sinema,dizi, belgesel filan varmış ama sormayı unuttum HD mi bu teklif yoksa benim mevcudun paralı üst paketi mi..

Kardeşim dsmart hd plus a geç hem kayıt özellikli cok guzel cihaz bende 2012 de eski dsmart i verdim dsmart hd plus a gec tim 24 ay taahhüt lu iptal et tim cihaz Türksat ve Ulusal kanalları acik şekilde bana bırakıldı sizde hd ye gecersen mulkiiten korkma çünkü değişimden yararlandon diye cihaz senin olur

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2014
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    601230

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serefbey Mesajı Göster

Tv nizde modül girisi var ise cihazinizi dfix ile degisim talep edin muhtemelen daha uygun fiyat vereceklerdir eger tv niz uyumlu değil ise next macina yada redline 4000 uydu cihazlari alip modullu kullanirsiniz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-06-2012
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    580484

Bence uzak dur artık işi çığırından çıkardılar ek paketlerle

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    372980

kesinlikle tavsiye etmiyorum, uzak durun bir HD cihaz alıp TV nize bağlayın, o eski cihazı da atın çöpe benimde cihaz arızalandı, tamir ettirdim 15 gün sonra tekrar arızalandı cihaz kendi başına 20 dakikaya bir kendiliğinden açılıp kapanıyor.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı