Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 15 mesajdan 1 ile 15 arası

Konu: openBH 0.4 Vu+ Duo2

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    10653

openBH 0.4 Vu+ Duo2

openBH 0.4

Whats New:
    Completely new image
    Based on OE-A core
    Solo4K supported
    Updated to Gstreamer 1.7.1
    Updated to Python 2.7.9
    Main Features:
    MX HQ9W Full Hd skin (1920x1080)
    Kodi 15.2 (Solo4K, Duo2, Solo2, SoloSE)
    OpenMultiBoot (Solo4K supported)
    OE-A Plugins

Black Hole:
    Blue panel
    Green Panel
    Extra Settings
    Addons panel
    Compatible with OE-A and PLi plugins and Skins

What is openBH ?

It is an exciting project from the same team that produce the Black Hole images.

This latest project is now based on the OE-Alliance git and coding infrastructure, which means it is not only Open Source, but it is also compatible with all OE-A and PLi plugins, feeds, skins and it also features full online update support (for those users that do not like having to do a full reflash everytime there is an image update). We have just given it the Black Hole touch.

This means it has the Green Panel and Blue Panels as found in the previous Open BlackHole and the standard Black Hole images, we have also added the BlackHole addons panel and included Full HD skin support, OpenGLes Animations and we have included Kodi 15.2.

As with the standard Black Hole images, we continue to support Genuine Vu+ Boxes only and therefore our images are optimised for Vu+ boxes and will only work on these models (any openBH, Open BlackHole, or Black Hole images you see on the internet for other box models or clone models are not official images and we offer no support for those boxes or images).

Do I have to upgrade to this new openBH image ?

No you don't have to upgrade to the new openBH image, this image is completely separate from the original Black Hole image, this is simply an alternative image so we can offer our users more choice, if you are happy with your current image, then you can continue to use that image, if you want to try the new openBH image then you can do so.

What about the Black Hole and Black Hole Prism Images ?

For those of you worried about the standard Black Hole and Prismcube image, please don’t worry, we remain committed to the standard Black Hole and Black Hole Prism images and image updates will continue as normal, this new openBH image is an additional project and we are fully committed to all images.

Where can I find the openBH git ?

The openBH git is located here:

DISCLAIMER

THE OPEN BH IMAGE DOES NOT CONTAIN ANY EMULATOR, K E Y S, SOFTCAMS OR OTHER SYSTEM FOR VIEWING PAY - TV WITH OR WITHOUT A PAID SUBSCRIPTION.

THE OPEN BH IMAGE DOES NOT CONTAIN ANY SYSTEM TO DOWNLOAD PLUGINS OR EMULATORS FROM EXTERNAL SERVERS OR SOFTWARE THAT MAY BE USED FOR ILLEGAL PURPOSES SUCH AS CARD SHARING.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2016
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    619163

emeğine sağlık sahane olmuş üstat

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Hayırlı olsun bayağı hoş gözüküyor openbh .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-07-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    565151

yükledim ama açılmıyor bootlogo takıldı bilgi lütfen

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    10653

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi alemdar61 Mesajı Göster
    yükledim ama açılmıyor bootlogo takıldı bilgi lütfen
    tekrar dan yükle bir sıkıntı yok.Yükleniyor

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    10653

edittt
    Düzenleyen manyeto : 30-03-2016 at 12:26

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    10653

edittt
    Düzenleyen manyeto : 30-03-2016 at 12:26

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Manyeto dost merhaba! İmajeyi UNO-Multibootuna yükledim.Bootlogoda kaldı.İlginç olanı ise,bootlogoda iken spinner göreve çıkmış trafik arabası gibi sürekli dönmesine ve çakar lamba gibi yanmasına karşın bir türlü açılmadı.7-8 dakika bekledikten sonra açılmasından ümidi kesince silmek zorunda kaldım..Artık bizim ustaların bacup vermesini bekleyeceğim.Paylaşım için ellerine sağlık..

Member
    Giriş Tarihi
    22-08-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    596999

akşam kurdum gayet güzel çalışıyor... dsmart + filbox modül sorunsuz ve skin ler baya şık olmuş :) @manyeto teşekkürler...

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi rselturk Mesajı Göster
    Manyeto dost merhaba! İmajeyi UNO-Multibootuna yükledim.Bootlogoda kaldı.İlginç olanı ise,bootlogoda iken spinner göreve çıkmış trafik arabası gibi sürekli dönmesine ve çakar lamba gibi yanmasına karşın bir türlü açılmadı.7-8 dakika bekledikten sonra açılmasından ümidi kesince silmek zorunda kaldım..Artık bizim ustaların bacup vermesini bekleyeceğim.Paylaşım için ellerine sağlık..
    Akşam Bh 3.1.f imajın multibootuna attım bende yüklendi yanlız ağ bağlantısı yok ip almıyor. öylece bıraktım şimdilik.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-04-2004
    Mekan
    51 Niğde
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    9858

değerli ustalar bir bacup verseniz çok iyi olur gerçekten..dört gözle bekliyoruz

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    10653

openblackhole üzeri openmultiboot üzerine kurdum .diğer imajları.hiç bir sıkıntı yok şimdilik

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi memorist Mesajı Göster
    Akşam Bh 3.1.f imajın multibootuna attım bende yüklendi yanlız ağ bağlantısı yok ip almıyor. öylece bıraktım şimdilik.
    Dost sizin cihazlarda açılması normal.Ama eski vupluslar 1080pformatını desteklemiyor.Salt bunu değil,UNO için verilen ham imageyi de yüklediğim halde bootlogoda kaldı.Ama bu esnada spinner dönmeye devam ediyordu.Açılabilir varsayımı ile 10 dakika bekledim,ama nafile.Silmek zorunda kaldım.Ama Reco dostun Zero için verdiği bacupu yüklemede hiç sorun çıkmadı.Sanki UNO için hazırlanmış gibi hızlı açıldı.
    Dost böylelikle bir sorunun kaynağı daha ortaya çıktı:Duo2-Solo2 gibi cihazların multibootuna sorunsuz yüklenen bacuplar UNO-DUO gibi cihazlarda açılmıyorsa nedenlerden birisi de video görüntü formatından olabilir.Yeni Vupluslar 1080p formatını destekliyor.Ama eskiler sadece 720 ve 1080İ formatını destekliyor.Buayarı değiştirilmiş bacup yüklenince hiç sorun olmadan açıldı.Konuyu biraz uzattım,farkındayım.Ama detay verilmezse sorunun kaynağına da varılamıyor..Sevgiler,saygılar..:wave::wave:

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Aynen öyle abi yapılan backupda bile AV Ayarları 1080p bile ayarlansa eski model 1080p desteklemeyen vu larda multibootlarda sorun oluşacaktır yapılan backuplarda 720p ayarlanması belki bir çok şeyi değiştirebilir.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2015
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    614959

paylasımın için çok tesekürler olsun üstat

16. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları