Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Acil redline ts 5000 hd cı plus

Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2014
    Mekan
    11 Bilecik
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    608685

Acil redline ts 5000 hd cı plus

İyi akşamlar yeni redline ts 5000 cı plus uydu alıcı aldım sizlerin yorumlarını okuyarak bazen bende yorumlar da bulundum forum dostlarımız ellerinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştılar.Alıcım wifi anteli filbox modüllü genel anlam da iptv biraz yavaş donma oluyor arada youcam server stabil yalnız çoğu kanallarda sorun var.Hotbird ve Türksat uydularım var sadece;Sorum olacaktı sizlere umrım yardımcı olursunuz.Ccam bölümün de host name,sunucu port kullanıcı adı ve şifre yazıyor.host name ve sunucu port nedir?nerden bakarak yazılıyor onlar bir de *** güncelleme yapılınca bir işe yarıyor öu şifre çözme konusunda süper ayarlar menusunde bir sürü şifre alma durumları var konuya ilişkin bilgi verirseniz çok memnun olurum arkadaşlar saygılar hepinize.....

Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    13429

Merhaba Öncelikle hayırlı olsun.
    İptv yoğunluktan ve sizin net hızınıdan donma yapabilir. Arasıra bende de olmakta her zaman değil. Youcam bende gayet stabil hangi kanallarda sorun yaşıyorsunuz.
    ****** Youcam harici Emu ile açılan kanallar için geçerlidir.

Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2014
    Mekan
    11 Bilecik
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    608685

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi osmanaqa Mesajı Göster
    Merhaba Öncelikle hayırlı olsun.
    İptv yoğunluktan ve sizin net hızınıdan donma yapabilir. Arasıra bende de olmakta her zaman değil. Youcam bende gayet stabil hangi kanallarda sorun yaşıyorsunuz.
    ****** Youcam harici Emu ile açılan kanallar için geçerlidir.
    Teşekkür ederim hocam Nova kanalları ABSATlar genelde açılıyor.HİSTORY GİBİ KANALLAR PLAYBOY AÇILMIYOR ŞİFRELİ YAZIYOR uydu alcısından genel anlamda memnunum ısınma durumu yok menüsü güzel,8 mgabit internetim var evde kablosuzdan bağlanıyorum uyduya

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı