Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Wake On Lan

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2006
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    180764

Wake On Lan

Sevgili arkadaşlar..Vu Duo 2 cihazımda kullandığım wake on lan özelliğini daha gelişmiş bir cihaz olan vu solo 4k cihazımda kullanamıyorum.Biraz araştırdım bununla ilgilide fazla birşey bulamadım.Dün bununla ilgili vu plus firmasına mail attım.Hemen geri dönüş yaptılar.Geliştirme ekibimiz sorunla ilgilenecek şeklinde bir mail.Sizce yazılım ile mümkünmüdür bu olayı çözmek.Ben wake on lan özelliğini donanımsal diye biliyorum tabi yanlış biliyor olabilirim...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-01-2011
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    552775

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fatyus Mesajı Göster
    Sevgili arkadaşlar..Vu Duo 2 cihazımda kullandığım wake on lan özelliğini daha gelişmiş bir cihaz olan vu solo 4k cihazımda kullanamıyorum.Biraz araştırdım bununla ilgilide fazla birşey bulamadım.Dün bununla ilgili vu plus firmasına mail attım.Hemen geri dönüş yaptılar.Geliştirme ekibimiz sorunla ilgilenecek şeklinde bir mail.Sizce yazılım ile mümkünmüdür bu olayı çözmek.Ben wake on lan özelliğini donanımsal diye biliyorum tabi yanlış biliyor olabilirim...
    daha önce diğer enigma2 cihazlarda kullandığımız bazı pluginler arm işlemciye uyumsuzluklarından dolayı,solo4k da şuan çalışmıyor. uyumluluk veya uygun pluginle çıkar diye bekliyoruz.

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2006
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    180764

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bazid Mesajı Göster
    daha önce diğer enigma2 cihazlarda kullandığımız bazı pluginler arm işlemciye uyumsuzluklarından dolayı,solo4k da şuan çalışmıyor. uyumluluk veya uygun pluginle çıkar diye bekliyoruz.
    Teşekkür ederim...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı