Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: SANSUİ SC-6000 için hangi Modül?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2004
    Üye No
    10938

SANSUİ SC-6000 için hangi Modül?

Mrb

Yeni Sansui (free!! TV) satın aldım. Receiverın tipi SC-6000, yani kartlı tip. 2 çanaktan 1.si Turksat 1C, diğeri de Hotbird'e çevrili. Her iki çanak da 90 cm.lik. Hotbird'deki şifreli yayınları çözüp izleyebilmek adına öncelikle bir promim marka programlayıcı ve yanında 1 adet Fun2 ve 1 adet de Matrix Cam Loader aldım. Tam bir de Matrix Reloaded CAM alacaktım ki kafama birşey takıldı. Öğrendiğim kadarı ile Matrix RL cam yerine Icecrypt, Joker, dragon gibi modülleri tercih etmem, eğer sözkonusu uydu hotbird'teki şifreli kanalları çözmek ise, daha uygunmuş. Sizlerden ricam bana yol göstermeniz. Hele bir de hangi modül ve kart ile hangi uydudan hangi kanalları izleyebiliriz gibisinden bir yerlerde toplu bir bilgi var ise bir zahmet beni yönlendirirseniz çok sevinirim. Tabi sözkonusu uygun CAM matrix dışında başka bir CAM tipi olursa yeni satın aldığım Loader elimde patlicak. :) Neyse, sağlık olsun. zararın neresinden dönülürse kardır diyelim!

Saygılar ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    7597

bence mr al sifreleri kumandadan girersin+yeni yazılım falan cıkarıyorlar.....modul bolumune bak .......

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2004
    Üye No
    10938

Hocam çok teşekkür ederim. İzin verirsen bir şey daha sorabilir miyim! MR, Icecrypt Blue ve Zeta blue cam arasında kaldım. Bunların birbirlerine göre avantajları ve dezavantajları nelerdir kısaca bana bir yol gösterebilir misin? Şimdiden teşekkürler ...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı