Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Şifreli Kanal Hatası

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    18413

Şifreli Kanal Hatası

Arkadaşlar bu gün eşim televizyonu kapatmış tekrar açtığında uydudaki kanal görüntüsü kaybolmuş. Hangi kanalı açarsak açalım ses var görüntü yok. Ayarlar vs gibi menüler görünüyor ama kanal görüntüsü alamıyoruz. Siyah ekran az bekleyince ŞİFRELİ KANAL! yazıyor. Kanalları yeniden tarattım , yazılımı güncelledim vs. ama çözemedim.. Sizce sorun nedir ve nasıl çözülür acaba???

Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2014
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    604914

sancos arkadaşım 1.cihazın arkasındaki ahahtarı kapat iki dakika sonra tekrar ac cihazın acılmasını bekle 2.kullanıcı ayarlarını sıfırla 3.anten kaplosunu kontrolet yinede acılmazsa fabrika ayarlarına getir yazılanları teker teker dene düzelecektir selam.
    Düzenleyen msonmez16 : 16-03-2016 at 22:55

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2008
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    438367

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sancos Mesajı Göster
    Arkadaşlar bu gün eşim televizyonu kapatmış tekrar açtığında uydudaki kanal görüntüsü kaybolmuş. Hangi kanalı açarsak açalım ses var görüntü yok. Ayarlar vs gibi menüler görünüyor ama kanal görüntüsü alamıyoruz. Siyah ekran az bekleyince ŞİFRELİ KANAL! yazıyor. Kanalları yeniden tarattım , yazılımı güncelledim vs. ama çözemedim.. Sizce sorun nedir ve nasıl çözülür acaba???
    Fabrika ayarlarından sadece kullanıcı ayarlarını sıfırlayın düzelir bir deneyin.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    18413

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi msonmez16 Mesajı Göster
    sancos arkadaşım 1.cihazın arkasındaki ahahtarı kapat iki dakika sonra tekrar ac cihazın acılmasını bekle 2.kullanıcı ayarlarını sıfırla 3.anten kaplosunu kontrolet yinede acılmazsa fabrika ayarlarına getir yazılanları teker teker dene düzelecektir selam.
    Çok teşekkür ederim. İlk söylediğinizle sorunum çözüldü. Bu uyku ve kullanıcıları bir harika..

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı