Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Beterböcek 2 geliyor

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    191282

Beterböcek 2 geliyor

Yönetmen Tim Burton, Beterböcek'in merakla beklenen devam filmi hakkında bazı detayları açıkladı.
    Türkiye 'de 20 Şubat'ta vizyona girecek yeni filmi Big Eyes'la ilgili bir röportaj veren Tim Burton, yeni Beetlejuice filmi hakkında açıklamalarda bulundu. Bant Mag 'in haberine göre, Beetlejuice 2 ile ilgili çok heyecanlı olduğunu dile getiren Burton, filmin tahmin edilenden daha kısa sürede hazırlanacağına inandığını belirtti.

Bir süredir gündemde olan Beetlejuice 2 filmi için hazırlıkların başladığını belirten Tim Burton, Michael Keaton'la yeniden çalışacağı için çok mutlu olduğunu söyledi. "Beetlejuice karakterini canlandırabilecek yalnızca bir kişi var" diyen Burton, Keaton eşliğinde bir senaryo taslağı üzerine çalıştıklarını doğruladı.

Tim Burton röportajın devamında "Beetlejuice karakterini çok seviyorum ve özlüyorum. Michael'la (Keaton) çalışmayı da özledim ve sadece 1 tane Beetlejuice filmi var. Şu anda bir senaryo üzerinde çalışıyoruz ve 2.filmi çekmeye çok yakın olduğumuzu söyleyebilirim. Tekrar onunla (Michael Keaton) çalışmayı çok isterim" diye konuştu.

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

İlk filmi rahat dört defa izlemişimdir çok sıradışı güzel bir yapımdı umarım ikinciside ilki kadar güzel olur.

New Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2016
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    618339

İlk filmi severek izlemiştim. Umarım ikinci filmde ilk film kadar güzel olur.

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı