Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Digitürk+internet kampanyası?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    433487

Digitürk+internet kampanyası?

Arkadaşlar,

İlk defa Digitürk ve internet kampanyasına üye olmayı düşünüyorum.Daha çok film ve çocuk kanalları ağırlıklı paket ve sorunsuz hızlı internet için hangi kampanyayı önerirsiniz?İnternetinden memnun musunuz?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    54552

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi berksel32 Mesajı Göster
    Arkadaşlar,

İlk defa Digitürk ve internet kampanyasına üye olmayı düşünüyorum.Daha çok film ve çocuk kanalları ağırlıklı paket ve sorunsuz hızlı internet için hangi kampanyayı önerirsiniz?İnternetinden memnun musunuz?
    Ben 2 yıldır bu kampanyadan üyeyim...Çok memnunum..10 mbit hız bile filmlerde takılma yapmıyor..

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271391

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi GELİBOLU Mesajı Göster
    Ben 2 yıldır bu kampanyadan üyeyim...Çok memnunum..10 mbit hız bile filmlerde takılma yapmıyor..
    10 mbit hız bile filmlerde takılma yapmıyor derken?
    Hocam zaten 10 mbs de donma yapması imkansız gibi bişey. Bazı üyelerde AKK girince bile donma yapmıyor. Yeterki kopma olmasın.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2011
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    558604

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi morische Mesajı Göster
    Hocam zaten 10 mbs de donma yapması imkansız gibi bişey. Bazı üyelerde AKK girince bile donma yapmıyor. Yeterki kopma olmasın.

süperonline fiber zaten kopma olmaz

süperonline de adsl de sorunlar çıkabilir

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271391

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi derya78 Mesajı Göster
    süperonline fiber zaten kopma olmaz

süperonline de adsl de sorunlar çıkabilir
    Şöyle örnek vereyim(adsl için). Alt yapın 7 mbs destekliyor sen 16 mbs lik paket almışsın. Hızında 16 ya çıkarılmış. Bu durumda saatte 20-30 kere kopabiliyorsun. Ama alt yapın 7 yi desteklerken hızın 8 mbs olunca kopma olmuyor. Dolayısı ile adsl ile bile filmleri kopmadan donmadan izleyebiliyorsun.Tecrübe ile sabittir.
    Bulunduğumuz yerde henüz fiber yok maalesef. Telekomun 30 senelik alt yapısı ile mücadele edip duruyoruz.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    54552

Pardon arkadaşım, AKK dolunca hız 3 mbite düşüyor; onda bile filmlerde kopma olmuyor demek istemiştim..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2011
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    558604

Şöyle örnek vereyim(adsl için). Alt yapın 7 mbs destekliyor sen 16 mbs lik paket almışsın. Hızında 16 ya çıkarılmış. Bu durumda saatte 20-30 kere kopabiliyorsun. Ama alt yapın 7 yi desteklerken hızın 8 mbs olunca kopma olmuyor. Dolayısı ile adsl ile bile filmleri kopmadan donmadan izleyebiliyorsun.Tecrübe ile sabittir.
    Bulunduğumuz yerde henüz fiber yok maalesef. Telekomun 30 senelik alt yapısı ile mücadele edip duruyoruz.

o zaman kopmaması için hangisini almak lazım

ttnet kullanıyordum bıktımdı günde 5 kere 10 kere netin kesilmesine kopmasına

süperonline fiber aldım kopma olmuyor en azından 25 mbps hızda 50 gb akk ayda 44 tl engelli paketi ama

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271391

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi derya78 Mesajı Göster
    o zaman kopmaması için hangisini almak lazım

ttnet kullanıyordum bıktımdı günde 5 kere 10 kere netin kesilmesine kopmasına

süperonline fiber aldım kopma olmuyor en azından 25 mbps hızda 50 gb akk ayda 44 tl engelli paketi ama
    E tamam işte hocam. Fiber almışsınız. En iyisini yapmışsınız. Adsl için internet sağlayıcı kurum fark etmiyor zaten. Yani dsmart,süperonline,Türknet,vodafone vs... Hepsi aynı hizmeti veriyor. Çünkü hepimiz Türk telekomun alt yapısını (adsl kullanıcıları için) kullanıyoruz neticede.
    Gönül rahatlığı ile kullanın. Hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorum.

New Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2009
    Mekan
    58 Sivas
    Üye No
    513905

aynen bulunduğum sitede bırakın fiberi adsl 2 mb ile ancak kopma olmadan hizmet veriyor ben 4mb internet kullanıyorum cihazdaki hız testi 1.5-2 mb arası değişiyor ama dilediğin zaman uygulamasını sıkıntı olmadan rahatlıkla kullanıyorum hız alt yapıdan yüksek olduğu için 1-2 saatte bir yaklaşık 1 dakikalık kopmalar oluyor ama donma kesinlikle olmuyor

10. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı