Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Gecenin Kraliçesi Bitiyor

Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    533958

New Icon22 Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Gecenin Kraliçesi Bitiyor

Meryem Uzerli'nin, dev bir bütçeyle çekilen ancak düşük reytingleri nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşatan dizisi 'Gecenin Kraliçesi' bitiyor. Uçankuş TV’de ekrana gelen “İki Kadın Arasında” programında, “Gecenin Kraliçesi”nin final tarihi açıklandı. “Gecenin Kraliçesi”nin 13. bölümde yani 5 Nisan’da bitilmesi planlanıyor.

Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Hürrem karakteriyle baş tacı edilen Meryem Uzerli, şu günlerde kariyerindeki büyük çöküşün şokunu yaşıyor. 3 yıl önce kariyerinde zirveyi yaşarken tükenmişlik sendromuna yakalandığını söyleyip doğduğu şehir Berlin’e kaçan Uzerli, bir anda yapımcıların gözbebeği olmuştu. 32 yaşındaki oyuncuya astronomik ücretlerle yarışma programlarında jüri üyesi olması, reklam yüzü olması ve dizi projeleri için teklif yağmıştı.

BÖLÜM BAŞINA MALİYETİ 170 BİN TL

Jüri üyeliği tekliflerini elinin tersiyle iten ve “Ben oyuncuyum, şov kadını değilim” diyen Uzerli, sonunda Türk Arap yapımı dizi için anlaşma imzalamıştı. Şirket, Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Timur Savcı’yla 5 yıllık anlaşması henüz dolmadığı için Meryem Uzerli’nin tazminatını da ödeyerek el sıkışmıştı. Ödenen tazminatla beraber Meryem Uzerli’nin yeni şirketine bölüm başına maliyeti 170 bin TL’ye kadar çıkmıştı. Ünlü oyuncu, yeni dizisi için 2014’ü 2015’e bağlayan yılbaşı gecesinde yayınlanan tanıtım çekiminde rol almıştı.

1 YIL ERTELENMİŞTİ

Ancak Meryem Uzerli’nin dizisinin çekimlerinde sürekli bir aksilik çıktı. Yönetmenlerle, senaristlerle ya da başrol oyuncularıyla ilgili krizler peşi sıra geldi. Bu aksilikler tam 1 yıl boyunca sürünce dizinin çekimi de sürekli ertelendi. Bu sırada seyircinin beklentisi de aynı oranda arttı. Bu yılbaşında ise nihayet dizi seyirciyle buluştu. Düşük başlayan reytingler her hafta biraz daha eridi. Meryem Uzerli’nin aldığı bölüm başı ücrete çekilen Elif dizisinin bile Gecenin Kraliçesi kadar izlendiği haftalar oldu.

“HATA YAPTIM” DEDİ

Meryem Uzerli’ye yapımcısının önceki hafta dizinin 13. bölümde biteceğini açıkladığı ortaya çıktı. Meryem Uzerli, aynı gün sosyal medyada içini döktü ve “Bir hata yaptım ve şimdi bir deneyim yaşıyorum. Bir oyuncu için her deneyim büyük bir hediye. Hatalar yapmaktan korkma” yazdı ama daha sonra yapımcıdan aldığı sert uyarı nedeniyle o yorumunu sildi. Bu Salı 8. bölümü ekrana gelecek olan “Gecenin Kraliçesi”nin 13. bölümde yani 5 Nisan’da bitilmesi planlanıyor.

YERİNE HANIMKÖYLÜ MÜ BAŞLIYOR?

Üstelik Gecenin Kraliçesi’nin yerine yayınlanacak dizi bile belli. Çekimleri başlayan Yusuf Çim’in başrolünü oynadığı “Hanımköylü” dizisinin Uzerli’nin projesinin yerine yayınlanması gündemde. Geçen hafta petrolcü sevgilisiyle objektiflere takılan Meryem Uzerli, bir an önce Berlin’e geri dönmek istiyor.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-07-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    446002

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu haberin neresinde var?

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2011
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    565555

haberde muhteşem yüzyılla ilgili birşey yok?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    515060

konu açmak için açılmış

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    563306

olan konulara yazsanız

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan ve Gecenin Kraliçesi bitiyor!

Gecenin Kraliçesi ve Kösem Sultan’ın dizileri bitiyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'ın 26. bölümde, Gecenin Kraliçesi'nin ise 15. bölümde sona ereceği açıklandı.

Dün akşam Uçankuş TV’nin ‘İki Kadın Arasında’ programında Kösem Sultan’ın kesin olarak 26. bölüm sonunda, ‘Gecenin Kraliçesi’nin ise 15. bölüm sonunda biteceği açıklandı.

Dört yıl boyunca ekranda fırtınalar estiren Muhteşem yüzyıl’ın devamı olarak çekilen Kösem Sultan dizisi, yüksek beklentiyi karşılamamıştı. Hülya Avşar’ın 10 yıl aradan sonra Safiye Sultan karakteriyle seyirciyle buluştuğu dizi, dev bütçesi ve güçlü prodüksiyonuna rağmen ilk bölümünden itibaren düşük reytingler aldı. Birinci Ahmet karakterine hayat veren Ekin Koç’un düşük performansı nedeniyle eleştiri oklarına hedef olduğu dizinin ilk bölümlerinde Kösem Sultan’ı 17 yaşındaki Anastasia Tsilimpio canlandırmış ancak reytingler kötü gidince hemen acil önlem alınmıştı.

Dizinin hikayesi hızlandırılmış ve Kösem Sultan karakteri için anlaşılan Beren Saat, 7. Bölümde apar topar dizi ekibine katılmıştı. Güzel oyuncu, sadece dizinin rol aldığı ilk bölümünün reytinglerini yüzde 20 oranında artırabilmiş, daha sonraki haftalarda izlenme oranı yine düşmüştü. Projenin bir önceki versiyonunda rol alan Meryem Uzerli’nin yeni dizisi Gecenin Kraliçesi’nde olduğu gibi Kösem Sultan’ın da yurtdışı satışları 1 yıl öncesinden yapılmıştı. Bu nedenle Kösem Sultan düşük reytinglerine rağmen yayında kaldı. Ancak dizinin yayıncı kanalı star TV, sonunda noktayı koydu ve anlaşmasının bittiğiKösem Sultan’ı 26. Bölümde kesin olarak bitirme kararı verdi. Bu hafta 17. Bölümüyle seyirciyle buluşacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan, 12 Mayıs’ta ekran ömrünü tamamlayacak.

İKİ BÖLÜM DAHA UZATILDI

Meryem Uzerli'nin kötü giden reytingleri nedeniyle başrolünü oynadığı Gecenin Kraliçesi’nin de 13. Bölümde final yapacağı ortaya çıkmıştı. Türk Arap ortak yapımı şirket, dizi henüz çekilmeden yurtdışı satışlarını yaptığı için son dakika bir değişiklik yaptı. Gecenin Kraliçesi'nin 2 bölüm daha uzatılmasına karar verildi. Yani büyük umutlarla başlayan Gecenin Kraliçesi, 13. Bölümünün yayınlanacağı 5 Nisan'da değil, 15. Bölümünün yayınlanacağı 19 Nisan'da ekrana veda edecek.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-12-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    300925

Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    533958

okuyup okumadan yorum yapmayın forumu çöplük haline getirmeyi hedeflemiyoruz dikkatlice okuyunuz konu açmak için konu açmıyorum benim bundan bir kazancım yok gözüme takılan haberleri paylaşıyorum burada paylaşmasam sosyal medya hesabımdan paylaşırım
    Çok meraklıysanız kapatın konuyu !

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    515060

kendi konu başlıkları var dizilerin oraya koy ne istersen hem kösem bitmiyor yalan haber zaten

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan bitiyor mu?

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi siyah beyaz Mesajı Göster
    kendi konu başlıkları var dizilerin oraya koy ne istersen hem kösem bitmiyor yalan haber zaten
    bende öyle bişeyler okudum muhteşem yuzyıl kösem dizi bitmiycek diyorlar fakat belki kanal değiştirir bilemiyorum da gerçek kaynağını bulamadım. TIMS açıklama yapsalar.

Başrollerini Beren Saat, Ekin Koç ve Hülya Avşar'ın paylaştığı 'Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'ın final yapacağı iddia edildi.Konuyla ilgili olarak dizinin yapım şirketi TİMS Productions yazılı bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

Türkiye ile birlikte dünyanın 30 ülkesinde yayınına devam eden "Muhteşem Yüzyıl Kösem" ile ilgili 26. bölümde final yapacağına dair bilgilerin yer aldığı haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Böyle bir karar alınmamakla birlikte, Türkiye'de yayın gününde AB kategorisinde en çok izlenen birinci dizi olmaya devam eden "Muhteşem Yüzyıl Kösem" yurtdışında da yayınlandığı kanallarda gün birincisi olarak başarısını sürdürmektedir.

Resmi kaynaklardan açıklanmadığı takdirde bu tarz haberlere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.

Düzenleyen 24 Jack Bauer : 08-03-2016 at 14:03 Sebep: KAYNAK

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    515060

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 24 Jack Bauer Mesajı Göster
    bende öyle bişeyler okudum muhteşem yuzyıl kösem dizi bitmiycek diyorlar fakat belki kanal değiştirir bilemiyorum da gerçek kaynağını bulamadım. TIMS açıklama yapsalar.

Başrollerini Beren Saat, Ekin Koç ve Hülya Avşar'ın paylaştığı 'Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'ın final yapacağı iddia edildi.Konuyla ilgili olarak dizinin yapım şirketi TİMS Productions yazılı bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

Türkiye ile birlikte dünyanın 30 ülkesinde yayınına devam eden "Muhteşem Yüzyıl Kösem" ile ilgili 26. bölümde final yapacağına dair bilgilerin yer aldığı haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Böyle bir karar alınmamakla birlikte, Türkiye'de yayın gününde AB kategorisinde en çok izlenen birinci dizi olmaya devam eden "Muhteşem Yüzyıl Kösem" yurtdışında da yayınlandığı kanallarda gün birincisi olarak başarısını sürdürmektedir.

Resmi kaynaklardan açıklanmadığı takdirde bu tarz haberlere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.

açıklama tims ten

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    515060

Düzenleyen siyah beyaz : 08-03-2016 at 16:20

13. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız