Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: DM800 HD KLON sim 3 cihaza hiç bir şekilde backup ve imaj yüklenmiyor

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    15094

DM800 HD KLON sim 3 cihaza hiç bir şekilde backup ve imaj yüklenmiyor

Admin arkadaşlar merhaba
    Cihazım dm800 hd klon sim3 open pli oe.2.0 backup kullanıyordum, çok da memnundum ama rahat battı (meoboot yükleme sevdası için) ve eski oe.01.6 backuplardan birini yükleyince ne dramup ne ,de internet exploer ile backup yükleyemiyorum.Aşağıda yükleme yaparken çıkan errorların resimlerini koydum lütfen yardımcı olur musunuz.

Member
    Giriş Tarihi
    09-11-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    466610

arkadaşım bir yanlışın olmasın sim3 cihazlara oe2.0 image yüklenmiyor benim bildiğim sen bu güne kadar nasıl kullandın bilmiyorum.cihazının estar sim3 olduğundan eminmisin.
    Resimlerden gördüğüm kadarıyla senin cihazın flash ında bozuk sektörler var o yüzden flash yazılamıyor.estar dreamup programında extras bölümünde recover bad sector ile ilgili bir seçenek olacak orayı da işaretleyip yüklemeyi öyle dene.
    Düzenleyen ozibo : 04-03-2016 at 23:19

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    15094

Merhaba
    Uydu değişik sitelerinde black hole 217 vti ve open pli imajına gerekli düzenlemeler yapılmış sim3 cihazlara yüklendiğinde oe.2.0 oluyor.Ben bunları yüklemiştim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    88865

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi CORSA2002 Mesajı Göster
    Merhaba
    Uydu değişik sitelerinde black hole 217 vti ve open pli imajına gerekli düzenlemeler yapılmış sim3 cihazlara yüklendiğinde oe.2.0 oluyor.Ben bunları yüklemiştim.
    evet ama cihazın çok kasıntılı çalıştığı söyleniyor.bunuda göz önüne almalısınız.

Member
    Giriş Tarihi
    17-09-2013
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    597894

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi CORSA2002 Mesajı Göster
    Admin arkadaşlar merhaba
    Cihazım dm800 hd klon sim3 open pli oe.2.0 backup kullanıyordum, çok da memnundum ama rahat battı (meoboot yükleme sevdası için) ve eski oe.01.6 backuplardan birini yükleyince ne dramup ne ,de internet exploer ile backup yükleyemiyorum.Aşağıda yükleme yaparken çıkan errorların resimlerini koydum lütfen yardımcı olur musunuz.

bad sektor hatası vermis.En garantisi dreamup ile kurtarma yazılımı yanı ssl84 dosyasını yükleyin.Üzerine hangi imajı yüklerseniz yükleyin farketmez.(oe-1.6-yada oe-2.0 ssl sine uygun imaj)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    23899

Dreamup ile önce cihazınıza image yükler gibi sim 3.0 için olan ssl.84 dosyasını yükleyin.

Daha sonra İp aldırıp cihazınıza uygun bir image yükleyin.

Yükleme bitince tarayınızdan sayfa geri tuşu ile gelip tekrar dosya seçiminden ssl.84 seçip yükleyin.

Rebbot yapın cihazınız açılması lazım.

bu işlemler sırasında herhangibir yerinde hata alıyor yapamıyorsanız cihazınızı açın sim kartın versiyonunu kontrol edin daha sonra simi silgi ile silip yerine düzgünce oturtup kontrol edin yatağına tam otursun.

Tekrar başdan bu işlemleri sırasıyla yapmayı deneyin.

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı