Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: SIM1 DM800HD CİHAZ HAKKINDA IPTV İmaj arıyorum... OE 1.6 OLURSA GÜZEL OLUR

Junior Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    235350

SIM1 DM800HD CİHAZ HAKKINDA IPTV İmaj arıyorum... OE 1.6 OLURSA GÜZEL OLUR

Selam arkadaşlar merhaba DM800HD cihazım var ve iptv almıştım 1 ay önce pc'de izlenebildiği gibi Enigma2 Cihazlarda da izlenebiliyormuş fakat ben ne kadar uğraşsam da cihaza iptv'yi yükleyemedim buketler kısmında kanallarım görünmüyor...

PLi 1.0 imaj yükledim üzerinde Dream Elite'de vardı ama kullanamadım zira nStreamPlayer üzerinden izlenebileceğini de öğrendim. ama Pli imajda çalışmadı...

Hem IPTV uyumlu Hemde SeyirTürk hemde nStreamVOD eklentisine uygun SIM1 SS-BL70 OE1.6 İmaj Önerebilirseniz çok sevinirim... Hazır imaj da olur hiç farketmez...

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    322253

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi eonder87 Mesajı Göster
    Selam arkadaşlar merhaba DM800HD cihazım var ve iptv almıştım 1 ay önce pc'de izlenebildiği gibi Enigma2 Cihazlarda da izlenebiliyormuş fakat ben ne kadar uğraşsam da cihaza iptv'yi yükleyemedim buketler kısmında kanallarım görünmüyor...

PLi 1.0 imaj yükledim üzerinde Dream Elite'de vardı ama kullanamadım zira nStreamPlayer üzerinden izlenebileceğini de öğrendim. ama Pli imajda çalışmadı...

Hem IPTV uyumlu Hemde SeyirTürk hemde nStreamVOD eklentisine uygun SIM1 SS-BL70 OE1.6 İmaj Önerebilirseniz çok sevinirim... Hazır imaj da olur hiç farketmez...
    arkadaşım sizin cihazınıza sim3 güncel imaj yükleyiniz ip tv sorunsuz çalışır ip tv aldıgınız kişiden enigma2 oe 1.6 ip tv userbouquet.favourites.tv dosyası isteyiniz etc enigma2 içerisine userbouquet.favourites.tv dosyasını atınız cihazı yeniden başlatınız iptv izleyebilirsiniz
    Düzenleyen cognis : 02-04-2016 at 22:23

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı