Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Süperonlıne engelli tarifesi

Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    155191

Süperonlıne engelli tarifesi

Merhaba 3 yıllık d smart net farifesini iptal ettirdim ve süperonlıne engelli sınırsız 8 hız tarifesine geçtim 53 tl aylık modem içinde büğün başvuri yaptım akşam aradılar iki güne bağlamaya gelcez dediler şaşırdım ne bu hız diye sizce iyi yapmışmıyım d smart tı 62 tl yapırıyorum ttenet geçicektim ama kimse tavsiye etmedi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35828

Süperonline adsl de zaten Türk telekomun alt yapısını kullanıyor,diğer firmaların kullandığı gibi.
    Değişen tek şey belki müşteri memnuniyeti olur sizin açınızdan.aradığınızda karşınızda muhatap bulursunuz.
    Süperonline sadece fiber alt yapısı kendisine ait.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-01-2010
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    519573

Merhaba,

Hamit Bey keşke Vodafone Supernet i de araştırıp Turkcell' e geçmeseydiniz zira altyapı aynı yine telekomun ama Vodafone da fiyatlar süper, aşağıdaki linki bir

inceleyin isterseniz yine de

Yanlış görmediyesem aynı paket Vodafone da yaklaşık bir 5 lira daha uygun, 24 ayda 120 liran yaklaşık cebine kalırdı, daha da önemlisi Turkcell emin ol 1 kb ın bile

hesabını yapıyor, misal hızını akn geçilince 3 mb yerine 2,8 - 3,0 mb bant aralığında bir hıza indireceklerini biliyorum oysa Vodafone Supernet de 3 mb ı bırak 3,1 - 3,3

mb bant genişliğini görebiliyorsun, Superonline adsle adında Turkcell olduğu için bile güvenilmez zaten en başta, ben İzmit' de oturduğum mahallede millet fiber

olmasına rağmen son 1 - 2 yılda Turkcell' in tarifelerine yapmış olduğu zamlar ve müşteri aleyhine uyguladığı bir takım altyapı önlemleri yüzünden milllet fiberi bırakıp

adsl kullanmaya başladı burada, başta Vodafone olmak üzere adsle çok yoğun geçişler oldu, misal 25 mb limitsiz 10 gb aknli fiber internetin tahhütsüz fiyatı

69 lira olur mu hiç, milletle dalga mı geçmek dersin, zaman zaman fiber de 24 saati aşan kesintileri yaşamış biri olarak bitmek bilmeyen geçmişte de olsa arızaları mı

dersin, onlarca dakika ip alamayan modem mi dersin, yan odada duran modemin diğer odadan sinyalinin bir iki çubukla gelmesini mi dersin ne ararsan var!

Tekrardan tecrübelerimden yararlanarak söylemek isterim ki Turkcell' in Superonline şirketinin fiber olsun adsl olsun hiçbir hizmetini kullanmayınız, kullandırtmayınız,

mağdur olursunuz... Adamlar o kadar rahat ki 17 yıllık faturalı Turkcell hattı olan müşterisiyim, 3 aydan beri bulunduğum bölgede 3g bile düzgün çalışmıyordu. Arıza

kaydı açtırdım, ilk başta göstermelik bi iki sms le bilgilendirme yaptılar aradan 15 gün geçti sonuç yok, 3g lerini kapattırdım kısmetse hattı mı da Vodafone ya da Avea'

ya taşıyacağım 26 liraya yalnızca 200 dakika her yöne konuşma paketi olan internetsiz, smssiz paket olur mu hiç, Turkcele demek pahalı demektir, eskiden hiç olmazsa

hizmeti kaliteli deyip idare ediyorduk artık o da yok...

Bilgilerinize.
    Düzenleyen rapitra : 04-03-2016 at 15:19

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık