Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: rus kanallarını izliyorum fakat ukrayna kanalı istiyorum yardım edebilir misiniz

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2016
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    619086

rus kanallarını izliyorum fakat ukrayna kanalı istiyorum yardım edebilir misiniz

arkadaşlar eşim ukraynalı hotbird 13.C üzerinden hotbirtteki rus kanallarını izliyorum fakat ben istiyorum ukrayna kanalını izlemek. uydunun yönünü değiştirmem gereklimi yoksa başka yoldan izleyebilir miyim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    22-02-2016
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    619051

ukrayna kanalları astra 5e ve 4w amos uydularında daha fazladır 13e merkez yaparak bu uyduları aparat ilede alabilirsin bursa için 90cm ve ustu canak daha iyi olur 120cm ile bu uyduları rahat seyredıyorum

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2016
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    619086

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Blue_FalcoN Mesajı Göster
    ukrayna kanalları astra 5e ve 4w amos uydularında daha fazladır 13e merkez yaparak bu uyduları aparat ilede alabilirsin bursa için 90cm ve ustu canak daha iyi olur 120cm ile bu uyduları rahat seyredıyorum
    abi yeni üye oldum antalyalıyım yanlış yazmışım yerimi şimdi anlamadım çanak ile oynamak lazım mı yoksa sadece tv den uydu kurulumu yapsak olur mu abi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Yukarıda bahsedilen uyduları sabit çanakta aparatla, ya da hareketli sistemle alabilirsiniz. Sabit çanakta merkez Astra 4A (5 derece doğu) olursa, hem Amos (4 derece batı)?hem de Hotbird (13 derece doğu) uydularını alabilirsiniz. Bu aşamadan sonra uydu alıcısındaki ayarları yapmalısınız.

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı