Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: salon filmlerinde satın al uygulaması

Member
    Giriş Tarihi
    27-11-2006
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    290180

salon filmlerinde satın al uygulaması

arkadaşlarlar merhaba dilediğinyerde uygulamasındaki salon filmlerinin bir kaç tanesinde kiralama yok sadece satın alma şeçeneği var müşteri hizmetlerini aradığımda doğruladı bunun bir dayatma olduğunu neden kiralama olmadığını satın alıp almıyacağıma ben karar veririm neden bize böyle bir dayatma olduğunu söyledim bana dt yasal hakkıdır dedi lütfen şikayette bulunalım link aşağıda

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2011
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    565952

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi şıkşık Mesajı Göster
    arkadaşlarlar merhaba dilediğinyerde uygulamasındaki salon filmlerinin bir kaç tanesinde kiralama yok sadece satın alma şeçeneği var müşteri hizmetlerini aradığımda doğruladı bunun bir dayatma olduğunu neden kiralama olmadığını satın alıp almıyacağıma ben karar veririm neden bize böyle bir dayatma olduğunu söyledim bana dt yasal hakkıdır dedi lütfen şikayette bulunalım link aşağıda

Filmleri satın alma olayı Digiturk ün yeni hizmeti ve reklamlarla tanıtımda bulunmuşlardı.İstediğiniz kadar şikayet edin ama sonuç alamazsınız.Çünkü, Iq Salonda Satın Al seçeneği olan filmler ya Salon Kanallarından 1-2 hafta önce yani Dvd sinden önce konuluyor ya da Kirala-İzle hakkı bitmiş filmler oluyor.Amazing Spider Man 2 gibi filmler şuna D smart ta yayınlanıyor ve bu filmlerin başta belirttiğim gibi Kirala-İzle süresi biteli yakşalık 7-8 ay oluyor.

Member
    Giriş Tarihi
    27-11-2006
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    290180

hımm kardeşim durumu şimdi anladım yani bu filmleri gösterimden kaldırma yerine satmayı tercih ediyorlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2009
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    500850

Ayrıca satın alınan film ömür boyu sizin kullanımınızda oluyor..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Member
    Giriş Tarihi
    22-07-2008
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    445932

Avantaj Paketi üyeleri 24 adet film hakkı var, ama salon kanallarında şuan 12 film gösteriyor .. aynı filmleri tekrar izleyebilir miyiz .. genelde salon kanallarında ayda kaç film oluyor? Bu 24 film hakkı tekrar izlemek için mi geçerli, niye fazla film yok.. bu ay toplasan sadece 7 film izledim birde internetten 4 film okadar..

Member
    Giriş Tarihi
    24-06-2015
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    614708

İstediğiniz salon kanalında istediğiniz filmi 24 sınırını aşmayacak şekilde tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

New Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2009
    Mekan
    58 Sivas
    Üye No
    513905

arkadaşlar bir şey soracam avantaj paketi üyeliği aldım geçen hafta 24 salon 5 portal film dediler geçen hafta DVDigi uygulamasından bir film MT arayıp izlemiştim salon filmlerini online işlemlerden yapıyorum ama bugün aradığımda DVDigi uygulaması kapsam dışı dediler bilgi verebilirseniz sevinirim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı