Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: vti imajda backup almak???

Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24275

vti imajda backup almak???

herkese merhaba. vu+ zero cihazdan menüsünden backup hdd ve usb plugins olmasına rağmen bir türlü aldığımız backup u cihaza tekrar geriye yükleyemiyoruz.bilen bir arkadaş burada nasıl backup alınacağını anlatırsa çok memnun oluruz.teşekkürler.

Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24275

merhaba linklerinizi incledim,tamam vu+ diğer modellerde yedek alınıyor ve farklı bir cihaza atılabiliyor lakin zero da ne yazıkkı hdd backup yada usb backup pluginsle aldığımız flash yedeğini farklı bir cihaza yazamıyoruz.bunun alınmasının veya yazılmasının mutlaka bir yolu vardır cünki forumda yüzlerce arkadaşımız backup veriyor ve cişhaza flash bellekle yazılım yükler gibi yüklenebilyor.biz bu konuda yardım arıyoruz.

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ABİDİN Mesajı Göster
    merhaba linklerinizi incledim,tamam vu+ diğer modellerde yedek alınıyor ve farklı bir cihaza atılabiliyor lakin zero da ne yazıkkı hdd backup yada usb backup pluginsle aldığımız flash yedeğini farklı bir cihaza yazamıyoruz.bunun alınmasının veya yazılmasının mutlaka bir yolu vardır cünki forumda yüzlerce arkadaşımız backup veriyor ve cişhaza flash bellekle yazılım yükler gibi yüklenebilyor.biz bu konuda yardım arıyoruz.
    Alınan backup aynı modele atmakkaydi ile olur bir backup her modele olmaz zaten sadece macera arayanlar multiboot kullanıp vuplus markanın farklı modellerinide uygulayabilir

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı