Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 18 mesajdan 1 ile 18 arası

Konu: tivibu sinema paketi

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    560664

tivibu sinema paketi

digiturk uyeliğim var maçlar için fazlasıyla yeterli. tivibununda sinema hediyesi var tivibugo ama sadece pc den seyredebiliyorum. tv den izlemek için
    ip ve uydu seçeneklerinden hangisini tavsiye edersiniz
    bu kampanya uygun mudur farkklı kampanya var mı
    hd ücret bedeli yada cihaz kullanım bedeli gibi eklemeler olacak mı. yoksa sabit net bu fiyatı vermek yeterli mi
    tesekkurler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2011
    Mekan
    13 Bitlis
    Üye No
    568595

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sukut06 Mesajı Göster
    digiturk uyeliğim var maçlar için fazlasıyla yeterli. tivibununda sinema hediyesi var tivibugo ama sadece pc den seyredebiliyorum. tv den izlemek için
    ip ve uydu seçeneklerinden hangisini tavsiye edersiniz
    bu kampanya uygun mudur farkklı kampanya var mı
    hd ücret bedeli yada cihaz kullanım bedeli gibi eklemeler olacak mı. yoksa sabit net bu fiyatı vermek yeterli mi
    tesekkurler
    Eğer Smart TV'niz var ise Tivibu Smart TV Uygulaması ile Tivibunun Sinema Kanallarını Belgesel Kanallarını ( bazıları ) Spor Kanallarını ( 1 Haziran'a kadar ) izleyebilirsiniz..
    Eğer internet altyapınız uygun ise Tivibu EV Sinema Paketini tavsiye ederim...

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    560664

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi HLT Mesajı Göster
    Eğer Smart TV'niz var ise Tivibu Smart TV Uygulaması ile Tivibunun Sinema Kanallarını Belgesel Kanallarını ( bazıları ) Spor Kanallarını ( 1 Haziran'a kadar ) izleyebilirsiniz..
    Eğer internet altyapınız uygun ise Tivibu EV Sinema Paketini tavsiye ederim...
    smart özelliği yok malesef. link verir misiniz rica etsem tavsiye ettiğiniz üyeliğe ilişkin. ve ben linkteki kampanyayı düşündüm ayrıntılarında hd yada cihaz bedel ücreti gibi bir bilgi gçremedim onlar dahil mi bu yazan fiyata

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2011
    Mekan
    13 Bitlis
    Üye No
    568595

smart özelliği yok malesef. link verir misiniz rica etsem tavsiye ettiğiniz üyeliğe ilişkin. ve ben linkteki kampanyayı düşündüm ayrıntılarında hd yada cihaz bedel ücreti gibi bir bilgi gçremedim onlar dahil mi bu yazan fiyata
    *Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.
    IPTV için, HD paket ücretleri SD +5 TL’dir.
    ** Kampanya kapsamında 60 TL değerindeki kurulum hediyedir.

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    560664

HLT çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2011
    Mekan
    13 Bitlis
    Üye No
    568595

HLT çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için
    Rica ederim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2013
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    600341

Merhaba,

ilgili konuyu bulamadım, ayrıca bir konu açmak istemediğimden buradan sorayım dedim.

Tivibu Dergide tanıtımı yapılan filmler SineTivi de mi gösteriliyor. Hangi kanallarda olduğunu yazmıyor. Sanırım birde ayrıca "Kırmızı Halı" diye bir özellik var. Kiralanıp izleniyor. Filmlerin nerede gösterildiğini dergiye bakınca anlamadım. SineTivi lerde ki filmler ve Kırmızı Halı da yayınlanan filmler nelerdir. Ben internette bulamadım. Nereden bulabilirim.

Teşekkürler ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cl0ser Mesajı Göster
    Merhaba,

ilgili konuyu bulamadım, ayrıca bir konu açmak istemediğimden buradan sorayım dedim.

Tivibu Dergide tanıtımı yapılan filmler SineTivi de mi gösteriliyor. Hangi kanallarda olduğunu yazmıyor. Sanırım birde ayrıca "Kırmızı Halı" diye bir özellik var. Kiralanıp izleniyor. Filmlerin nerede gösterildiğini dergiye bakınca anlamadım. SineTivi lerde ki filmler ve Kırmızı Halı da yayınlanan filmler nelerdir. Ben internette bulamadım. Nereden bulabilirim.

Teşekkürler ...
    onlar çok sabit birşey değil malesef değişkenlik gösterebiliyor.bazen sinetivide yayınlanan filmler klasörde olmayabiliyor.veya tam tersi de olabiliyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-05-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    580224

sinetivi yayın akışını buradan kontrol edebilirsiniz.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2013
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    600341

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serhat.ace Mesajı Göster
    sinetivi yayın akışını buradan kontrol edebilirsiniz.
    Bu siteyi gördüm, fakat kötü bir site bence. Filmlerin sadece Türkçe ismi yazılmış. Onun haricinde filmle ilgili hiç bir bilgi yok.

Şuan Digiturk abonesiyim. Digiturk ün Belgesel kanallar ve HD kanallarla ilgili tutumundan dolayı taahüdüm bitiğinde ya tivibu yada d smart a geçmeyi düşünüyorum. Bana şuan Tivibu daha mantıklı geliyor. Hem belgesel içeriği kaliteli hemde fiyatı uygun. Filmler konusunda Digiturk u denk değil fakat hiç olmazsa Filmlerine bakıp, çok mu kötü yoksa idare eder mi diye karar verecektim. Filmlerini göremediğim için karar veremiyorum :)

Average Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2016
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    618803

Sinema paketinde sadece SineTivi kanalları var. SinemaTV'ler sporlu üst pakette (ne alakası varsa?). Klasörlerdeki filmlerin çoğu ücretli hatta 20-30 yıllık filmlerden bile 1-2tl para alıyorlar. Film olayını Digiturk gibi düşünmeyin. Digitürk'te salon haricindeki tüm filmleri film paketiniz varsa ücretsiz izlersiniz ancak TiviBu'da durum maalesef böyle değil. Ücretli olup olmama mantığını da şimdiye kadar kesinlikle çözemedim. Bazen 1 yıllık filmi ücretsiz veriyorlar, bazen de çok eski filmlerden bile ücret alıyorlar. SineTivi'deki filmler çok tatmin edici olmuyor. SinemaTV'lerin bulunduğu paket de çok pahalı. Film konusunda Digitürk'ten sonra pek tatmin olacağınızı düşünmüyorum. Ama diğer kanallarda kesinlikle Digitürk'ten daha iyi. Hattınız 16 mbit destekliyorsa TiviBu Ev uydudan çok daha üstün, sorunsuz.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2013
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    600341

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Quench Mesajı Göster
    Sinema paketinde sadece SineTivi kanalları var. SinemaTV'ler sporlu üst pakette (ne alakası varsa?). Klasörlerdeki filmlerin çoğu ücretli hatta 20-30 yıllık filmlerden bile 1-2tl para alıyorlar. Film olayını Digiturk gibi düşünmeyin. Digitürk'te salon haricindeki tüm filmleri film paketiniz varsa ücretsiz izlersiniz ancak TiviBu'da durum maalesef böyle değil. Ücretli olup olmama mantığını da şimdiye kadar kesinlikle çözemedim. Bazen 1 yıllık filmi ücretsiz veriyorlar, bazen de çok eski filmlerden bile ücret alıyorlar. SineTivi'deki filmler çok tatmin edici olmuyor. SinemaTV'lerin bulunduğu paket de çok pahalı. Film konusunda Digitürk'ten sonra pek tatmin olacağınızı düşünmüyorum. Ama diğer kanallarda kesinlikle Digitürk'ten daha iyi. Hattınız 16 mbit destekliyorsa TiviBu Ev uydudan çok daha üstün, sorunsuz.
    Tivibu IP Tv olan Uydu dan çok daha uygun bence de. Bulunduğum bölge 16 mbit i destekliyor. Digiturk un özellikle filmler için dilediğin yerde, dilediğin zaman uygulaması da çok güzel. TiviBu da nasıl bilmiyorum.

Filmler için Tivibu mart sayısını inceledim. Güzel filmler var fakat filmler Tivibu da yazıyor sadece. sinetivi demi klasörlerde mi, ücretlimi ücretsizmi yazmıyor. Aşağıda dergide yer alan bir kaç filmi yazıyorum. Bu filmler ücretlimi? Kalsörde mi yoksa sinetivi demi bilginiz varmı?. Bence çok güzel filmler.

Meru :
    Steve Jobs :
    Straight Outta Compton :
    Paranormal Aktivite tüm bölümleri
    The Help :
    Kill Bill 1 ve 2
    Fassbender Filmleri : 12 Years a Slave, The Coundelor, Prometheus, Inglourious Basterds, 300, Eden Lake

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-07-2014
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    605853

Tanıtım kanalı, dergi gibi mecralarda tanıttıkları filmler genelde Kirala İzle filmleri, 5.25 lira fiyat biçiyorlar. Sinetivi'lerde yayınlanan bazı filmleri Seç İzle'ye yüklüyorlar onlara ek ücret ödenmiyor paket kapsamında, artı Sinetivi klasöründe olmasa da orda daha önce dönen bir çok filmi kategorilere ait klasörlerde rastlayabiliyorsunuz. Fakat içerik bence de yeterli değil, tatminkar içeriklerin büyük çoğunluğu ücrete tabi fiyatları da 1.25, 3.25, güncel filmler 5.25... :smiles10:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-10-2012
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    585261

türk telekomdan uzak durun bence, bunu hem internet hemde uydu abonesi olarak söylüyorum. bahsedilen filmlerin hepsi paralı, verdiği hizmet aldıkları paranın çok gerisinde maalesf

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2013
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    600341

Mayıs ayında The Revenant Tivibu da diye dergide reklam vardı. Ben klasörlerde göremedim. Mayıs ayına girer girmez eklenmiyor mu yoksa belli bir gün, belli bir süre sonra mı ekleniyor. Mayıs ayında eklenecek denilen film ayın kaçında eklendiği neye göre karar veriliyor?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2011
    Mekan
    13 Bitlis
    Üye No
    568595

Mayıs ayında The Revenant Tivibu da diye dergide reklam vardı. Ben klasörlerde göremedim. Mayıs ayına girer girmez eklenmiyor mu yoksa belli bir gün, belli bir süre sonra mı ekleniyor. Mayıs ayında eklenecek denilen film ayın kaçında eklendiği neye göre karar veriliyor?
    Filme göre değişiyor. Eğer Film mayıs'ta tivibu da diye reklam yapıldıysa ve dvd'si 10 Mayıs'ta çıkacaksa Tivibu 10 Mayıs'tan sonra ekliyor...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2013
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    600341

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi HLT Mesajı Göster
    Filme göre değişiyor. Eğer Film mayıs'ta tivibu da diye reklam yapıldıysa ve dvd'si 10 Mayıs'ta çıkacaksa Tivibu 10 Mayıs'tan sonra ekliyor...
    Anladım, teşekkürler ...

Bu arada baktım;

The Revenant (2015)
    Blu-ray / DVD release date is set for April 19, 2016

Yazıyor.

Yani Nisan 19 da yayınlanmış.
    Düzenleyen cl0ser : 18-05-2016 at 10:51

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2011
    Mekan
    13 Bitlis
    Üye No
    568595

Anladım, teşekkürler ...

Bu arada baktım;

The Revenant (2015)
    Blu-ray / DVD release date is set for April 19, 2016

Yazıyor.

Yani Nisan 19 da yayınlanmış.
    Rica ederim. Tahminen Mayıs sonu eklerker. 25 Mayıs'ta dvd ye çıkacağı yazıyor

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık