Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: Tivibu Uydu ve İP Tv tavsiye edermisiniz? Uydu ve İp Tv Ayrı abonelikler mi?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23629

Tivibu Uydu ve İP Tv tavsiye edermisiniz? Uydu ve İp Tv Ayrı abonelikler mi?

Arkadaşlar, belgesel ve film için tivibu, filbox,d-smart,digiturk ten birine abonelik düşünüyorum. Sizce hangisi daha avantajlı, kanal içerikleri, görüntü kaliteleride önemli tabi.
    Tivibu kullananlar memnunmusunuz?
    Birde uydu ve ip tv ye ayrı ayrı abone olunuyor, ayrı kutumu veriyorlar, yoksa aynı cihaz üzerinden ister iptv ister uydudan izle gibi bir şey mi var?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

Tivibu iptv ve tivibu uydu ayrı ayrı abonelik gerektiren bir platform.bana sorarsanız tivibu iptv tav s iye ederim.uydu platformundan daha fazla kanal var ve daha kaliteli.altyapınız müsaitse tivibu iptv derim.ben kullanıyorum memnunum
    Düzenleyen mastdon : 19-02-2016 at 14:10

Member
    Giriş Tarihi
    14-08-2014
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    606917

sadece belgesel ve film için dsmart yeter bence natgeo kanalları+discovery kanalları+bbc eart +sinema kanalları (sinema kanalları son zamanlarda yeni anlaşmalarla güzel olmaya başladı)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23629

Tivibu İP tv de ttnet abonesi olma şartı yok değil mi, superonline fiber ile tivibu ip tv kullanılır mı?

New Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2016
    Mekan
    51 Niğde
    Üye No
    618335

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fuliniseviyorum Mesajı Göster
    Tivibu İP tv de ttnet abonesi olma şartı yok değil mi, superonline fiber ile tivibu ip tv kullanılır mı?
    ttnet abonesi olman lazım ayrıca bulunduğun yerin altyapısı desteklemesi lazım 444 5 375 ara sor iptv destekliyormu diye
    benim altyapı desteklemedi bu nedenle uydu abonesi oldum sinema paketine. belgesel olarak bu paraya tatmin edici tek eksik nat geo kanalları olmaması.
    sinema için dersen sinetiviler yeterli değil. ama orta seviye. sinema tvler ve dizi kanalları uyduya eklenirse ve nat geolar da eklenirse uydu bu fiyata sinema paketi olarak tüm platformları sollar gider. ben ekleneceğine inanıyorum bakalım zaman gösterecek

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    16508

TTNet abonesi olma şartı var maalesef. Bende de kablo internet var (Uydunet), Tivibu'nun vereceği modemi sadece IP TV için kullanacaktım, ama kabul etmiyorlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23629

Bulunduğum yerde türk telekom fiber var altyapı da sorun olmaz büyük ihtimal ama superonline fiber abonesiyim ve değiştirmeyi düşünmüyorum.
    Tivibu uydu da nat.geolar yok sanırım, o zaman d-smart ta yada digiturkte uygun abonelik bakıcaz....

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6733

Superonline Fiber kullaniyorsaniz turkcell tv+ev taktirarak nat Geo, wild ve People seyredebilirsin. Niye başka bir platforma üye olacaksınız. Aynı zaman da sinematv ler var. Ben 59 tl ile fiber+turkcelltv+ kullanıyorum. Şuan 69 tl sanırım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23629

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi veha Mesajı Göster
    Superonline Fiber kullaniyorsaniz turkcell tv+ev taktirarak nat Geo, wild ve People seyredebilirsin. Niye başka bir platforma üye olacaksınız. Aynı zaman da sinematv ler var. Ben 59 tl ile fiber+turkcelltv+ kullanıyorum. Şuan 69 tl sanırım.
    Turkcell Tv+ hakkında pek iyi şeyler duymadım. Görüntü kalitesinin iyi olmadığını arada donmalar olduğundan, kanal geçişinin yavaş olduğundan bahsettiler. Siz memnunmusunuz?

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6733

Turkcell Tv+ hakkında pek iyi şeyler duymadım. Görüntü kalitesinin iyi olmadığını arada donmalar olduğundan, kanal geçişinin yavaş olduğundan bahsettiler. Siz memnunmusunuz?
    Ben dediğim gibi 59 Tl ödüyorum. Yani fiberin yanında bedava gibi. Bu şekilde düşün. Benim cihaz siyah bir kutu, ilk çıkardığı cihazda donmalar oluyormuş ama bende pek olmuyor. Görüntü kalitesi benim için tatmin edici. Kanal geçişleride hızlı. Bence bir bayi ye git ve al kumandayı eline incele derim.Kişiden kişiye değişir. Kanal sayısı pek artmıyor. Şuan ki kanallar seni tatmin ediyorsa düşünebilirsin. Yarın öbürgün yok şu kanal gelir yok kanal sayısını arttırırlar diye düşünürsen hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Sana kalmış.

11. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı