Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: Galatasaray TV ve Radyo İhalesi

Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    533958

New Icon13 Galatasaray TV ve Radyo İhalesi

Arkadaşlar Galatasaray tv kiralık olarak verilmişti şimdi ise ihale yapılacak ... !

Finansal fair play kuralları nedeniyle UEFA ile başı dertte olan Galatasaray, GS TV ve sosyal medya hesaplarının kullanım hakkını satışa çıkartıyor.
    Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, kulübün mobil uygulaması, internet siteleri, sosyal medya hesapları, radyo ve televizyonu olmak üzere 5 mecranın reklam alanlarının geliştirilmesi ve satımının sağlanması için ihale yapılacağı duyuruldu.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2008
    Mekan
    70 Karaman
    Üye No
    415113

En mantıklı karar bana göre Eski başkanlar digiturk ile nasıl bir anlaşma yaptıysa senelerdir şifresiz olamadı GS tv milyonlarca taraftar izleyemiyorsa kapatmak yerine kiralamak ve para kazanmak yerinde karar.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271991

neden bizim takımın başkanları gerizekalı oluyor anlıyamıyorum sadece egolarını tatmin etmek için başkan oluyorlar insan biraz spordan ticaretten anlar koskoca takımın tv kanalı hala şifreli yayın yapıyor hala kar etmiyor ne iş ne kafa anlamak çok zor yazık bu büyük taraftara

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2006
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    182196

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi byfatih70 Mesajı Göster
    En mantıklı karar bana göre Eski başkanlar digiturk ile nasıl bir anlaşma yaptıysa senelerdir şifresiz olamadı GS tv milyonlarca taraftar izleyemiyorsa kapatmak yerine kiralamak ve para kazanmak yerinde karar.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih vs.. gibi kanallarda şifreli yayın yapıyor Türkiyede Bjk, Bursa Spor Gibi kanallarda şifreli bu nedenle GS yönetimini eleştirirken biraz düşünüp eleştrelim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    109159

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ixir44 Mesajı Göster
    Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih vs.. gibi kanallarda şifreli yayın yapıyor Türkiyede Bjk, Bursa Spor Gibi kanallarda şifreli bu nedenle GS yönetimini eleştirirken biraz düşünüp eleştrelim
    Sevgili renkdaş; yazdıklarınıza bir anlam veremedim açıkçası.Yazmak zorunluluğu hissettim.
    Ona bakarsanız ;en yakın en büyük rakibimizinde kanalı açık ve seçik.Sadece taraftarını düşünüyor.
    25-30 milyon taraftarı olan bir klübün reklam pastasından daha fazlasını kapabilmek için ;
    a-şifreli bir kanaldamı yer alması ?
    b-herkese açık bir platformdamı yer alması gerekmektedir.
    menfaat açısından.klübün kasası açısından?

Sadece bu suale cevap vermenizi rica ediyorum.biraz düşünüp cevap verirmisiniz lütfen?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    303848

Artik su sifreli yok turksata gelsin filan yeter artik yaa anlamiyorsunuz gelmicek iste bu kadar basit.

Izlemek isteyen ya abone olur yada internet den baksin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

Hiç lazım değil kapansın gitsin

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-07-2014
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    605853

İhaleye doğru dikkat çekici bir gelişmeyi paylaşmak istiyorum. Nisan 2015'ten beri Karnaval bünyesinde yayın yapan Galatasaray Radyo kepenk indirdi. Programcı ve yayın yönetmeni Cemil Orhon veda ettiklerini Instagram videosuyla

Kimlere satılacağını merak ediyorum. Alacak kişi yada grup GSTV'yi HD yayına geçirecekmiş diyor haber sitelerinde. İç yapımları kirayacak kişi yada grup halledecekmiş kulüp de hatrı sayılır para kıracakmış. Umarım kiracı Türksat'a şifresiz açmayı başarır. Radyonun akıbeti ile ilgili düşünüyordum,fakat bugün dediğim gibi kepenk indirdiler bundan sonra Karnaval mı yönetir yada bir başkası mı hiç bir fikrim yok,belki alacak kişi yada grup frekansa açar. :)

Sosyal medya,TV ve internet reklamlarının yönetimini de Fox International Channels firması yapıyordu,yeni sözleşmeyle bakalım ne olacak.. :)
    Düzenleyen Mertguler : 19-02-2016 at 02:34

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-03-2004
    Mekan
    11 Bilecik
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    8606

GS TV'nin Yeni Sahibi Belli Oldu

Galatasaray Spor Kulübü'nünün tüm internet siteleri, mobil uygulamalar, sosyal medya hesapları ile TV ve radyo kanallarının reklam alanlarının yönetimini alacak yeni şirketin belli olduğu iddia edildi.Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, geçtiğimiz günlerde kulübün sahip olduğu; tüm İnternet siteleri, mobil uygulamalar, sosyal medya hesapları ile TV ve radyo kanallarının reklam alanlarının gelişmesi ve satılması için ihale açılacağını açıklamıştı.

GS TV'nin yeni patronu Giray Güngör

Sarı kırmızılı kulübün toplamda 5 farklı mecrasının reklam alanlarının işletimini yapacak firmanın belli olduğu iddia edildi. Buna göre daha önce Alem FM Genel Yayın Yönetmenliğini yapan radyocu Giray Güngör’ün de ortağı olduğu 'Tigon' firması, bu mecraların yönetimini alacak.

İhaleye katılan tek firma olan Tigon, internet siteleri; Galatasaray.org ve Galatasaray.com, sosyal medya hesapları; Twitter, Facebook, Instagram, Youtube ve Pinterest, radyo kanalı; GSRadyo ve televizyon kanalı GSTV'nin yönetimini devralacak.

GSTV HD yayına başlıyor

Galatasaray yönetiminin bugün yada yarın kesin açıklamayı yaparak kamuoyuna duyurması bekleniyor.

Galatsaray Kulübü, daha önce ihale hakkındaki şartnameyi şu şekilde açıklamıştı;

– Yapılacak sözleşme 3 yıllık olacak.
    – Galatasaray kulübü, belirlenen yıllık gelir üzerinden pay isteyecek.
    – Her sözleşme yılı sonrasında en az yüzde 15’lik gelir artışı aranacak.
    – İlk yıl minimum 2 milyon TL, ikinci yıl için minimum 3 milyon TL’lik garanti bedel talep edilecek.
    – Garanti bedel taahüdünün dışında ek reklam satışlarından pay isteniyor.
    – Teklif verecek şirketler sözleşme süresi boyunca 500 bin TL kesin teminatı kulübe yatırmak zorunda olacak.
    – GSTV 12 ay içerisinde HD yayına geçirilecek. Mobil uygulamalarda geliştirme ve bir radyo frekansı alınması talep edilecek.

Postmedya

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2009
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    477517

Hayırlı olsun yeni sahibi bakalım ne tür gelişmeler olacak

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi