Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: next minix cx hd uydu cihazı kayıt hatası veriyor.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2013
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    590273

next minix cx hd uydu cihazı kayıt hatası veriyor.

next minix uydu cihazı ile 2veya3 saatlik kayıt yapıyorum.kaydın 45 dakikalık veya 1 saatlik bölümüne geldiğinde cihazda(ÜZGÜNÜM HATA OLUŞTU)yazısı çıkıyor .ve kaydı tekrar başa alıyor.kaydın 45 dakikalık veya 1satten sonraki bölümünü göstermiyor.bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız paylaşırsa memnun olurum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

nereye kayıt yapıyorsun bilmiyorum fakat kayıt yaptığın hdd veya usb bellekse ntsf formatına al düzelir fat formatı sanırım 4 gb sınır var kopyada

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2013
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    590273

next minix cx hd kayıt sorununu çözemedim.harddiski ntfs de yaptım fat32 de yaptım.birtürlü olmuyor.2-3 saatlik kaydı yapıyor.izlerken 40-45 dakika sonra ÜZGÜNÜM HATA OLUŞTU yazısı çıkıyor ve kaydı kesiyor. ustalardan yardım bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

üstadım bende mini tango pulus var oğlanın oyuncağı ben yıllarca dream ve vu kullandım şimdi süper online tv aldım uğraştan kurtuldum yarın okul acılcak fırsat bulursam orda bi deneme yaparım en son hatırımda 120 dakika gibi bir dizi kaydedildi bildiğim 320 lik hdd ye de ilk fırsatta kurcalayıp yardımcı olmaya calışayım hdd veya usb ni cihazda bicimlendirmeyi denedinmi cihazda formatlayıpta bi denersen bende deme yapar bilgi verireyim kolay gele

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2013
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    590273

halit bey harddiski uydu cihazındada biçimlendirdim yine kayıt olayını çözemedim.yeni yazılımda yok.olsaydı onu deneyecektim.ilginize teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

üstadım ben gün icinde next tango pulusla 320 gblik hddye yaklaşık 2 saatlik kayıt sorunsuzca yaptı ve oynattı 2016 birinci ayda yazılım vermişler o yüklü cihazda hardiskinizde batsektör falan olmasın bet sektöde denk gelip sorun cıkarmasın aklıma gelen bunlar üstadım kolaygelsin

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı