Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Smart G4 infosat hybrid durdu hatasına kesin çözüm

New Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    520743

Smart G4 infosat hybrid durdu hatasına kesin çözüm

Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır smart g4 kullanıcısıyım ve forumda okuduğum kadarıyla bir çok kullanı makinanın stabil çalışmamasından şikayetçi. Ki %100 haklısınız, bende bir çok kez bu hatayla karşılaştım.

1. En son çıkan yazılım tam anlamıyla bir fiyasko.
    2. v2.0.6 en stabil yazılımdır. (hepsi test edildi )
    3. Çok pahalı birmakina olmasına karşın yazılım hizmeti tam bi fiyasko. Atlanta gibi bir firmadan beklenmedik ilgisizlik. Bunun sonucunda büyük bir güven, prestij ve itibar kaybi.

Lafı uzatmadan geleyim makinanın hastalığına. Hepimiz infosat hybrid durdu sendromuyla karşilaştık. Yapılması gereken formt atıldıktan sonra 2.0.6 yazılımını kurun, sdkard veya flash bellek kurulumu hiç fark etmez, yazılım kurulduktan sonra makinaya hiç bişey yüklemeyin aksine yüklü olarak gelen saat, arabyc keybord gibi yazılımları kaldırın ve sadece ipcam kurulu kalsın. Eğer google play ve yan uygulamalarını veya dizicu bilmem ne kurarsanız benden soylemesi yine ayni sorunla karşılaşaaksınızı onun için programsız sade bir yapıda kullanmanızı öneririm.
    Nedenine gelince makinanın tek sorunu RAM yetersizliği yani bellek yetmiyor, bu yüzden sürekli hata mesajları ile karşı karşıyayız, makina ne kadar sade o kadar hızlı sorunnsuz ve stabil çalışacaktır. Donanım yetersiz bütün sorunumuz bu dediğim gibi kullanırsanız hiç bi sorun yaşamadan bir uydu cihazı olarak kullanacaksınız, ama ben bilgisayar gibi kullanmak istiyorm diyorsanız ki hakkınız infosat hybrid yine saç baş yoldurmaya devam edecek.

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    88281

Makinayi normal kurulumu yapin,apk leri yukleyin...istediginiz hale gelince tekrar atlanta marketten play store indirip uninstall yapin...hicbir sorununuz kalmaz..
    Ben aylardir (belki de yili gecmistir) bu sekilde kullaniyorum..

3. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı