Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: vu+duo starting

New Member
    Giriş Tarihi
    19-03-2009
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    485556

vu+duo starting

selam arkadashlar ilk kez bu resiverle karshilashiram yazilim zamani her hankibir sebebden yazilim yarim kalmish.shimdi tabloda STARTING yazilib durur.dushunuremki yeniden yazilim yazarsam uydu alicisi normale donushe bilir.Ama dump bulamadim.software yazilsa donushurmu normale ve bu halde soft nasil yazabilirim.soft bile bulamadim lutfen yardim edermisiniz.onceden teshekkurler

New Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2012
    Mekan
    Üye No
    586102

Bende de olmustu yeni stick le 8.0 yükledim tekrar oldu sinra tekrar 9.0.2 yükledim simdi calisiyor. Yanliz baska usb ve harddisk vardi onlari cikardim. Belki de ondandi.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Member
    Giriş Tarihi
    21-10-2015
    Mekan
    Üye No
    616594

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fexr Mesajı Göster
    selam arkadashlar ilk kez bu resiverle karshilashiram yazilim zamani her hankibir sebebden yazilim yarim kalmish.shimdi tabloda STARTING yazilib durur.dushunuremki yeniden yazilim yazarsam uydu alicisi normale donushe bilir.Ama dump bulamadim.software yazilsa donushurmu normale ve bu halde soft nasil yazabilirim.soft bile bulamadim lutfen yardim edermisiniz.onceden teshekkurler
    Məndəki vu+ duo starting yazısında qalmışdı. Problem kondisatrda idi. Deyişdirdim düzeldi.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık