Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 16 mesajdan 1 ile 16 arası

Konu: Süperonline AKK Resetlememesi

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271391

Süperonline AKK Resetlememesi

Süperonline da karşılaştığım bir sorunu paylaşmak istedim. Bugün ayın 1 i olması nedeni ile AKK resetlemesi olması gerekirken halen hız yükseltimi yapılmamıştır. 16 mbits 50 gb akk pakete üyeyim. Mh ile görüşmemde sistemlerinde bir sorunun olduğunu saat 14:00 gibi hız yükseltimi olacağını söyledi ama halen olmadı. Az önce yine aradım sorunun devam ettiğini 1-2 saat sonra düzeleceğini söyledi. Bu durum ile karşılaşan varmı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2011
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    558604

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi morische Mesajı Göster
    süperonline da karşılaştığım bir sorunu paylaşmak istedim. Bugün ayın 1 i olması nedeni ile akk resetlemesi olması gerekirken halen hız yükseltimi yapılmamıştır. 16 mbits 50 gb akk pakete üyeyim. Mh ile görüşmemde sistemlerinde bir sorunun olduğunu saat 14:00 gibi hız yükseltimi olacağını söyledi ama halen olmadı. Az önce yine aradım sorunun devam ettiğini 1-2 saat sonra düzeleceğini söyledi. Bu durum ile karşılaşan varmı?
    ara btk ya şikayet edeceğini söyle hakkın yani hızın artması lazım bende süperonline fiber kullanıyorum bu sabah hzıım 20 mbps oldu 10 gündür 3 mbps di

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    536573

Süperonline da karşılaştığım bir sorunu paylaşmak istedim. Bugün ayın 1 i olması nedeni ile AKK resetlemesi olması gerekirken halen hız yükseltimi yapılmamıştır. 16 mbits 50 gb akk pakete üyeyim. Mh ile görüşmemde sistemlerinde bir sorunun olduğunu saat 14:00 gibi hız yükseltimi olacağını söyledi ama halen olmadı. Az önce yine aradım sorunun devam ettiğini 1-2 saat sonra düzeleceğini söyledi. Bu durum ile karşılaşan varmı?
    Bende Superonline'da aynı tarifeyi kullanıyorum ve aynı durum bende de mevcut. Saatlerdir düzelmesini bekliyorum.

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271391

Saat 19:23 problem devam ediyor. Tekrar görüştük sizden anlayış bekliyoruz diyor eleman. Yıllarca Dsmart net kullandım hiç böyle bir sorun olmadı. 1 aydır süperonline dayım daha ilk ayda sorun oldu. Üstelik mh bu sorunun bazı bölgelerde her ay olduğunu, sorunu çözmeye çalıştıklarını söyledi. Umarım sabaha düzelmiş olur.

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-03-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    84237

buda işin cılkının çıktığı resmidir.terbiyem elvermediği için yazamıyorum.adamlar artık kaçgündür birleştik diye reklam veriyor.buda onun kazığı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-03-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    84790

Bendede d-smart internet var. yeni yükseldi. Genel bir problem olmalı..
    Düzenleyen systemplus : 01-02-2016 at 19:50

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-03-2008
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    426890

modeme reset atın düzelir

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271391

Reset işe yaramıyor maalesef

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    234563

banada aynısını yaptılar ben fark edince düzelttiler her ayın 1 de kontrol et

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2016
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    618274

superonline adsl abonesiyim defalarca aradım yükselmesse üyelik iptali vericem dedim saat 5 gibi yükseltmişler ve bu konu ile ilgili arayıp bilgi aldılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-10-2005
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    138728

Aynı Durum bende de oldu banada Saat 14.00 gibi düzelecek dendi akşam düzeldi ..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    479662

Bu konunun Digitürk ile ne ilgisi var?

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271391

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi megaking Mesajı Göster
    Bu konunun Digitürk ile ne ilgisi var?
    Şöyle ilgisi var. Digitürk+Süperonline ortak paket sahibi üyeler var. Ondan dolayı böyle bir konu açma gereği duydum. Gördüğün üzere benim durumumda olanlarda yok değil.
    Netice olarak burada seni rahatsız eden nedir? Bilmedikleri konuları sormak isteyenleri bozmaya çalışmak bu ara forumda moda haline geldi. Varsa alakasız bir durum forum yöneticileri müdahale ediyor zaten. Amaç kirlilik yaratmak değil bilgilenmek.
    Düzenleyen morische : 02-02-2016 at 09:43

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    536573

Şöyle ilgisi var. Digitürk+Süperonline ortak paket sahibi üyeler var. Ondan dolayı böyle bir konu açma gereği duydum. Gördüğün üzere benim durumumda olanlarda yok değil.
    Netice olarak burada seni rahatsız eden nedir? Bilmedikleri konuları sormak isteyenleri bozmaya çalışmak bu ara forumda moda haline geldi. Varsa alakasız bir durum forum yöneticileri müdahale ediyor zaten. Amaç kirlilik yaratmak değil bilgilenmek.
    Arkadaş doğru demiş.

Bu konunun Digiturk ile bir alakası yok.

Digiturk ile Superonline sadece ortak paket hazırlıyorlar. Faturalar yine arı ayrı çıkıyor.

Bu konunuzu internet bölümüne açmanız daha uygun olurdu.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-01-2010
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    519573

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Digita Mesajı Göster
    superonline adsl abonesiyim defalarca aradım yükselmesse üyelik iptali vericem dedim saat 5 gibi yükseltmişler ve bu konu ile ilgili arayıp bilgi aldılar
    Vodafone supernet 16 MB 60 GB hız kullanım alanlı 49.9 liralik paketini geçen ayin 26 sından beri kullanıyorum hiç farkında değilim ama indirme oranim 150 GBA yaklaşınca hizimi 3 MB A indirdiler birkaç gün kullandıktan sonra ayın otuzunda yine eski hizima döndüm sözleşmede yazdığı gibi dönem sonunda yanı ayın 30 u olunca biri olmadan hizim eskisine döndü Superonline fiber kullanırken ayın biri olup birkaç saat geçmeden kesinlikle hizim eskisine donmezdi bazen modemi AC kapa yapar IP numarami değiştirip kendim manuel hizimi degistirirdim adamların emin olun bu umurunda değil bölgesel sorun var dediklerine de bakmayin bi de yeni ayın günü olduğundan düşük de olsa o hızda giden kota bile akn alaninizdan sayılıyor iyi değil mi?
    Daha da bombasını söyleyeyim fiber de yaklaşık 3 MB hız akn hız kullanım alanı sonrası interneti kullaniyordum su an hizim Vodafone Supernet deki 3 MB Turkcell 3 MB hızından daha iyi videolar daha hızlı yükleniyor sayfalar daha hızlı açılıyor torrent de 340 kbps i gecemezke Vodafone Supernet de ortalama 360 kbps hızda indirme yapabiliyorum 400 kbps i bile goruyorym testler de hız zaten 3.2 MB çıkıyor ping değerleri de fiberle aynı ve de PC aynı PC kullandığım internet browser aynı internet browser...
    Turkcell Superonline nin internet bant genişliğinde internet trafiğini daha verimli kendi lehlerine kullanmalari için çeşitli yazılımlarla proxy ayaklarıyla modemin sinyal gücüne tutun dek çok çeşitli uygulamalar yaptığını eksisozluk ve başka teknoloji forumlarında okumuştum da inanmamistim son bir buçuk ayda arayla 25 MB Turkcell fiber ve 16 MB Vodafone Supernet kullanan birisi olarak rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki fiber de çok ciddi sıkıntılar var konuyla ilgili ayrıntılı yazilarimi diğer konu başlıklarında bulabilirsiniz tek sorun ADSL de upload hızı çok düşük ama fiber de hızlı olsa ne yazar gönderme hızınız 3G gibi kotadam sayılıyor Turkcell de her numara var anlayacağınız...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-01-2010
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    519573

17. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız