Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Powervu Gigablue QP

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    378520

Powervu Gigablue QP

Arkadaşlar gigablue quad plus ile Sirius ve Thor uydularındaki powevu ile şifrelenmiş kanalları nasıl izleyebiliriz? Hiç bir bilgim yok :SSS

Senior Member
    Giriş Tarihi
    18-07-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    20425

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    378520

Sonunda yaptım Teşekkürler Levi ustam ve diğer arkadaşlar.
    Şimdi tecrübemi aktarayım belki sorun yaşayan arkadaşlar için yardım olur.
    Cihaz Bilgilerim Şöyle: Gigablue Quad Plus, Open Atv 5.0 yüklü
    1) Öncelikle 1. sayfada olan Levi hocanın yüklemiş olduğu enigma2-plugin-extensions-levi45mcammanager-liste_1.7_all linkinden dosyayı indirip usb ye atıp, cihaza usb yi takıp filebrowser ile dosyayı kurdum.. Ve cihaza resat attım.
    2) İkinci olarak Levi ustanın ilk sayfada vermiş olduğu enigma2-plugin-extensions-userbouquet.powervu.tv_1.0_all linkinden dosyayı indirip usb ye atıp, cihaza usb yi takıp filebrowser ile dosyayı kurdum. Ve cihaza reset attım.
    3) Daha sonra Thor uydusunda olan power vu ile izlemek istediği kanalların frekansını tek tek manuel arama ile taratarak yeniden kaydettim.
    4) Kanal listesinden POWERVU MIX buketine gidip Animal Planet HD yi açmak istedim. Ama açılmadı sonra ayarlardan Multicam Manager a geldim ordan Oscampvu11209 aktif ettim. Ve kanal açıldı))

NOT: Bu işlemleri yaparken fark ettim ki önceden servar ile izlediğim kanallar açılmıyordu. Forumdan bir arkadaşın söylemesiyle etc dosyasına atmış olduğum cccam bilgilerimi kontrol ettim ve farkettim ki bilgiler değişmişti. Bunun üzerine tekrar eski cccam bilgilerini ordaki bilgileri silmeden hemen alt satıra yapıştırdım, ve normal server ile izlediğim kanallar tekrar açıldı.
    NOT: POWERVU listesindeki kanallar açık iken kanal taraması yapmayın. POWERVU listesindeki kanallarda sinyal bilgileri yok, bu normal bir durum...Bu listeddeki kanalları açtıktan sonra bunları normal listenize taşıyabilirsiniz orda da açılır...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı