Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Next machına 3d super gerı yükleme hatası

Starting Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    274613

Next machına 3d super gerı yükleme hatası

Yedeğini almış olduğum favorilerimi geri yüklemeye kalktığımda "Geri Yükleme Hatası" mesajı alıyorum. Önceden böyle bir hata mesajı almıyordum. Yazılımda bir sorun mu var yoksa ben mi bir hata yapıyorum?
    İyi günler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    306852

Merhabalar cihaza yazılım yükledikten sonramı bu uyarıyı vermeye başladı.! Durup dururken böyle bir hata yapmaması gerekir cihazın...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2008
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    438367

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hhakkann Mesajı Göster
    Yedeğini almış olduğum favorilerimi geri yüklemeye kalktığımda "Geri Yükleme Hatası" mesajı alıyorum. Önceden böyle bir hata mesajı almıyordum. Yazılımda bir sorun mu var yoksa ben mi bir hata yapıyorum?
    İyi günler
    Yedeklemiş olduğunuz usb nin içindeki bilgileri bir pc ye aktarın sonrasında usb yi fat 32 ile formatlayın.Sonrasın da pc ye attınız yedeğinizi tekrardan usb ye yükleyin öyle deneyin birde.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    274613

Merhaba
    Cihazı ilk aldığımda böyle bir problem yoktu. Hatta bir arkadaşımıza da aynısından aldık ve benim favorileri onun cihazına attık. Bir süre bu işleme ihtiyaç duymadım. Bu arada yeni güncellemeleri kuruyorum tabi. Birgün tekrardan bu işlemi yapma gereği oldu. Ve bu hatta başladı. Aynı problem benimla aynı cihaza sahip olan arkadışımda da oldu. Kontrol amaçlı bir deneme yaptık. Geçen hafta bir arkadaşa Combosunu aldık ve aynı sorunu yaşadık.
    Fat32 formatlı bir usb kullanıyoruz. Usb'yi değiştirdik ve yeniden formatladık. Usb'lerden filmi görüyor, güncellemeyi yapıyor ama yedekleri geri yüklemiyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    306852

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hhakkann Mesajı Göster
    Merhaba
    Cihazı ilk aldığımda böyle bir problem yoktu. Hatta bir arkadaşımıza da aynısından aldık ve benim favorileri onun cihazına attık. Bir süre bu işleme ihtiyaç duymadım. Bu arada yeni güncellemeleri kuruyorum tabi. Birgün tekrardan bu işlemi yapma gereği oldu. Ve bu hatta başladı. Aynı problem benimla aynı cihaza sahip olan arkadışımda da oldu. Kontrol amaçlı bir deneme yaptık. Geçen hafta bir arkadaşa Combosunu aldık ve aynı sorunu yaşadık.
    Fat32 formatlı bir usb kullanıyoruz. Usb'yi değiştirdik ve yeniden formatladık. Usb'lerden filmi görüyor, güncellemeyi yapıyor ama yedekleri geri yüklemiyor.
    Sevgili arkadaşım bu sorunun genel nedeni kullanmakta olduğunuz kanal listeniz ile cihazınıza atmış olduğunuz YAZILIM ın DATA lar nedeni ile uyuşmamasından kaynaklanmaktadır.Size tavsiyem boşuna bu sorunu kafanıza takmadan cihazınızın üzerine çanak sisteminize ve kullanmakta olduğunuz TV nin ayarları ile kombine olabilecek bir KULLANICI ayarları tespit ederek cihazı SIFIRDAN taratıp yükleme yapmanızdır.

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı