Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Vu solo se ses sorunu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2008
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    425143

Vu solo se ses sorunu

Merhabalar arkadaşlar cikazımda open atv 5.1 var bugün akşam üzeri güncellemeleri denetlerken 114 tane güncelleme cıktı gstreamer vs vs vs güncelle dedim neyse akşam biraz önce dizi izlerken karakterlerin sesleri en az 3-4 ton kalın geldiğini farkettim dizi dublajından sandım önce hatta baya sinirlendim seslendirme kötü olmuş diye sonra nat geo wild da reklama denk geldim o meşhur reklam seslendiren amcamızın sesini de boru gibi duyunca cihazdan oldugunu anladım sanırım son güncelleme böyle bir duruma yol açtı sebebini bilen var mı ne yapmam lazım acaba benim ???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    47797

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi emrahatakan34 Mesajı Göster
    Merhabalar arkadaşlar cikazımda open atv 5.1 var bugün akşam üzeri güncellemeleri denetlerken 114 tane güncelleme cıktı gstreamer vs vs vs güncelle dedim neyse akşam biraz önce dizi izlerken karakterlerin sesleri en az 3-4 ton kalın geldiğini farkettim dizi dublajından sandım önce hatta baya sinirlendim seslendirme kötü olmuş diye sonra nat geo wild da reklama denk geldim o meşhur reklam seslendiren amcamızın sesini de boru gibi duyunca cihazdan oldugunu anladım sanırım son güncelleme böyle bir duruma yol açtı sebebini bilen var mı ne yapmam lazım acaba benim ???

Sent from my iPhone using Tapatalk
    OpenATV de bende de oluyordu. Menüden ses ayarlarını aç ve ayarları değiştir, sana uyanı seç.

3. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı