Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Vıpbox Ve Matrix Modellerine Yeni 21 Ocak 2016 Yazılım Yüklemek İçin !!!!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

New Icon26 Vıpbox Ve Matrix Modellerine Yeni 21 Ocak 2016 Yazılım Yüklemek İçin !!!!!

ARKADAŞLAR VIPBOX VE MATRIX MODELLERINE YENI YAZILIM YUKLEMEK İÇİN ;

İlk önce ekran bomboşken, Menü, Ayarlar, Versiyon'u ok.eyleyin. Versiyon bölümüne girince, Üretim Tarihinin karşısında, 03/11/2015, 05/11/2015, 25/11/2015, 26/11/2015 gibi
    kasım 2015 tarihlerinden birisi varsa, yazılımı cihazınıza internet aracılığıyla cihaza
    yükleyebilirsiniz.Şöyleki,

Menü, Ayarlar, Yükleme'ye okeyleyin, En altta İnternetten güncelleme ye gelin okeyleyin, Varsayılan, altında Tur=Yazılım yazar, onun altında BAŞLA yazar,
    inin BAŞLA üzerine Okeyleyin, açılan listede cihazınız hangi modelse, onun üzerine gelip okeyleyin, cihazınız yazılımı yuklemeye başlar, 1-2 dakika içinde,
    cihaz yazılımı yukler, kendiliğindende açılır. sorun hallolmuş demektir, usb den yuklemeye gerek kalmaz.

Eğer Yazılım tarihinizi kontrol ettiğinizde Kasım 2015 değilse, o zamanda mutlaka Usb Flash veya harddısc'inize kopyalayıp,
    aşağıda anlatıldığı gibi yuklemelisiniz.

Yazılımı pc ye indirin ve aynı şekilde usb flash belleğe gönderin, cihaza takın, kumandadan Menü, Ayarlar bölümünde, Yüklemeyi ok.eyleyin
    Usb den güncellemeye gelip okeyleyin. Udska üzerinde ok.eyleyin. Yazılım üzerinde okeyleyin ve bekleyin. Yazılımı yukler, cihaz kendiliğinden, kapanır ve açılır.

Eğer çanağınız varsa şifreli kanalları açmak içinde Menü 6666 yapın, GSCAM ı seçin ve okeyleyin, AKTİF üzerinde ok.eyleyin. Gscam aktif olur ve Açık yazar.

Yazılımı üye iseniz Turkeyforum'a En yukarıdaki Vipbox Sayfasının ,ilk mesajından (Ciyo Mesajı) BURADAN yazan yeri tıklayıp alabilirsiniz, yada adresine girin altta VipBox_V08_20160121.bin, Matrix ise Matrix_V08_20160121.bin yazılımını indirin,
    yada bana mail atıp ( *********@hotmail.com) alabilirsiniz, yada mesai saatinde işyerini
    +90 352 333 44 44 yurt dışından , 0352 333 4444 de turkiye'den arayıp alabilirler.

NOT : Mutlaka Cihazın Modelini Bildirin Lütfen. Mini Kırmızysa VipBox, Siyah Kasalıysa Matrix' tir modeli.
    Yazılım yuklediğinizde DIY bölümünüz silinmez, rahatca yukleyin.

İyi Seyirler ..
    Düzenleyen worlds : 27-01-2016 at 21:35

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2016
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    618735

Malesef Vermis oldugunuz bilgiler dahilinde hareket ettim hepsini uyguladim fakat aktif edemedim.Onun icin sizin mail adresinize cihazim seri numarasi bilgileri yolladim mail ile insallah birsekil yardimci olabilirsiniz.Simdiden tesekkür ederim.Almanyadan selamlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cetin1978 Mesajı Göster
    Malesef Vermis oldugunuz bilgiler dahilinde hareket ettim hepsini uyguladim fakat aktif edemedim.Onun icin sizin mail adresinize cihazim seri numarasi bilgileri yolladim mail ile insallah birsekil yardimci olabilirsiniz.Simdiden tesekkür ederim.Almanyadan selamlar
    Aleykumselam Sayı[email protected] cetin1978, mail yolladım, yaparsınız kesinlikle.

New Member
    Giriş Tarihi
    18-04-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    208805

selam yazilimi indirdim fakat acamadim (.bin) usb ilede yukleme yapabilirmiyim benim conax matrix ip hd var yazilimi acmam icin ozel bir programmi yuklemem lazim tsk ederim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ahmet ozcan Mesajı Göster
    selam yazilimi indirdim fakat acamadim (.bin) usb ilede yukleme yapabilirmiyim benim conax matrix ip hd var yazilimi acmam icin ozel bir programmi yuklemem lazim tsk ederim
    Açmayın, direk usy ye yollayın, yukleyin. Yazılım açılmayacak. bin dosyası olur

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı