Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: TV Kartı Yazı Sorunu

Starting Member
    Giriş Tarihi
    20-01-2016
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    618363

TV Kartı Yazı Sorunu

Merhaba arkadaşlar EVEREST DVB-S2 HD STREAM USB TV BOX tv kartı var bende. Cyberlink codeclerini indirdim video ses vs. Hepsi gayet iyi sadece yazılarda problem var alttan yazı geçiyor belli bir hızda enhanced video rendere kullanyorum video da sorun yok ama kayıt yaptıktan sonra video yu açınca alttan geçen yazılar bulanık geçiyor sizce neden kaynaklı bu durum

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    617731

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Slaqer Mesajı Göster
    Merhaba arkadaşlar EVEREST DVB-S2 HD STREAM USB TV BOX tv kartı var bende. Cyberlink codeclerini indirdim video ses vs. Hepsi gayet iyi sadece yazılarda problem var alttan yazı geçiyor belli bir hızda enhanced video rendere kullanyorum video da sorun yok ama kayıt yaptıktan sonra video yu açınca alttan geçen yazılar bulanık geçiyor sizce neden kaynaklı bu durum
    Birincisi konuyu yanlış yere açmışsınız donanım değil yazılımla alakali durum kullandığınız player nedir belirtseydiniz daha kesin cevap verilirdi genel olarak yapmanız gereken şey kullandığınız dvbplayer üzerindeki codec seçeneklerinden deneme yanılma yoluyla en uygun codeci seçin çünkü burda kullandığınız pcnin grafik donamınında etkisi oldugundan her codec iyi sonuç vermiyor...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Slaqer Mesajı Göster
    selam abim ilk önce yazayım konu doğru yere açmışsın sorununa gelelim hangi dvb oynatıcıyı kullanıyorsun dvbdream,dvbwieri,altdvb,progdvb gibi tek cyberg kodekler yetersiz kalır daha fazla kodek yükleme yapıyoruz en basiti lav kodek olarak işletim sistemini yazmamışsın

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı