Merih Banner  

6 sayfadan, 1. sayfa 123456 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 112 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Dsmarttan yeni ek paketler geliyor sinema dizi sırada

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    188041

Info Dsmarttan yeni ek paketler geliyor sinema dizi sırada

Bugün bayiye uğradım böyle bir mevzu konuşuluyordu, sonra forumda üstad fikri de yeni ek paketler geliyor deyince görünen o ki bizim fox filmleri vs. De yalan olacak. Burda ben buna benzer kinaye amaçlı belgesele ek paket yapan sinemaya diziye vs. De ek yapar die konu açtığımda kimi tipler yok bu belgesele özgü vs. Diyorlardı. Alın şimdi kına yakın

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-05-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    580224

Yazın bende ek paket olarak uyeligimi yenilenen olur biter

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2016
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    618336

Üyeler ek paket olarak iptal edicez galiba toplu halde iptal ek bir paket olur onlar için.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    563306

Bir firma önceki hatalarından hiç mi ders çıkarmaz 😣

2008'de Eurosport'u, 2013'te NTV Spor Smart'ı 10 TL'den satmaya çalışmışlardı. 2016'da ise ek paket saçmalığı geri döndü.

Kaybeden hep kendileri oluyor...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Düzenleyen ozmoturk : 19-01-2016 at 19:14

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    188041

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ozmoturk Mesajı Göster
    Bir firma önceki hatalarından hiç mi ders çıkarmaz 

2008'de Eurosport'u, 2013'te NTV Spor Smart ), 2016'da da 2 ek paket

Kaybeden hep kendileri oluyor

Ders mers almıyor tam Şark kurnazı biton kanal gitti showcase id extra animaux luli tv ntv spor smart şampiyonlar ligi uefa f1 bunların yerini tutmayacak dandik kanallar getir çoğunda dublaj bile yok birde ekstra para iste. Şimdi film kanalalarından bir kaçını kapatıp, onların yerine kanal açıp ekstra film paketi dizi paketi der bu kurnazlar. Madem yeni kanal ek kanal getiriyor mevcut kanalllara dokunma odayok tam saygısızlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    432496

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ozmoturk Mesajı Göster
    Bir firma önceki hatalarından hiç mi ders çıkarmaz ��

2008'de Eurosport'u, 2013'te NTV Spor Smart'ı 10 TL'den satmaya çalışmışlardı. 2016'da ise ek paket saçmalığı geri döndü.

Kaybeden hep kendileri oluyor...

üye kaybı olmadı ki neden niye ders çıkarsınlar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2016
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    618336

Aslında yapmaları gereken çok basit hemde tepkisiz olucaktı. Paket fiyatlarını 10-15 Tl Mega paket yerine bundan sonra 25-30 Tl eski üyelere standart olarak sunulur ve istedikleri tutarıda eklemiş olurlardı pakete hemde bu süreçte itibar kaybetmezlerdi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-12-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    48587

5. ayda taahütüm bitiyor. mega paket e belgesel getirmezlerse sonlandırırım olur biter.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2016
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    618336

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yakamoz01 Mesajı Göster
    5. ayda taahütüm bitiyor. mega paket e belgesel getirmezlerse sonlandırırım olur biter.
    4.ayda taahütüm sona eriyor Mega pakete her şeyi dahil etmezlerse ben onlara herşeyi dahil edip ayrılıcam.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-11-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    466388

Arkadaslar durum bizim gibi eski üyeler açısından kötüye gidiyor

Ek paket almam almiycam da
    Ama benim yada benim gibi dusunenlerinde bu dusuncesi, onlarin yani D Smartin değişimini etkilemeyecek.

Bakın haklı olarak şirketler kar icin planlama yaparlar kısa, orta ve uzun vadeli olarak benim gördüğüm 2013 sinema kanallari degisimi ile uzun vadeli degisim baslamis ds da . Bakin bana kizacak çok biliyorum ama gercekler bunlar.

Oflaz grubunun sinema kanallari kalkti ortalik karisti o zaman oflaz grubu acikladi sinema tv leri ds da 440.000 civari üyeliği vardi bu kanallar gitti
    1. yayin anlasmasi olan 2 studyo ile moviesmartlar acildi kaybedecek ds denirken cok az uye kaybi ile ds yola devam etti oflaz grubu kaybetti baskilarla filbox adi ile platform acildi uye sayisi 10.000 civari

Gecen sene el ve cl ile f1, nba ve ntv smart sporla ispanya ligi hop uctu ne oldu aylik ucretmi azaldi hatta zam oldu

Ds in kaybi bakin btk sonuclarina 2015 te 50.000 civari maliyet avantaji icin cok onemsiz rakkam inanin sadece bildigim cl ve el icin milyon dolarlarca para oduyordu o cebe kaldi

Bizlerle yola cikan ds 2007 de orta sinif ve orta sinif alti idi

Yil oldu 2015, 2015 sonu ile sd devri bitti ve hd ye gecti kaybi cogu paketsiz 50.000 kisi civari ve ucretsiz olan kanallar gitti

Ek paket belgesel ve yeni cikacak ek paket eeeee ne olur hic 50.0000 ila 100.000 uye maximum kaybeder. Yeni geleni inanin ek paket etkilemez

Artik hedef A plus uyeler cunku dt te bulunan yaklasik 3 milyon uyenin yarisi 1.5000.000 milyonu spor sever spor nerede onlar orada bu ozellikle Super Lig icin gecerli ya geri kalan 1.5000.000 civari spor icerik almayan uyeler onlar hedefte kazanirmi zamana bagli ds

dt un isi zor eutelsat uydusunda bagli 2020 ye esas isin kotusu o patron belirsizliginden daha kotu ds ve filbox hop ekle durumu turksatta kanallari

dt oylemi kanal eklemeye tp alacak surekli hd ye gecenler örnek atiyorum power tv hd dt e gelecek tp lazim dt kendi ekleyecek ver 100 tl dese power a veremiyor

ds listeye otomatik ekliyor atiyorum Power tv ye diyor listeye ekledim para verme ds reklami yayinla kanalinda bunun da adi BARTER

D smartin tek kaybi spor icerigi olmamasi yada muzik kanali olmamasi degil

Hiç platformuna özel cocuk kanali olmamasi olan Nickelodeon ve Luli de uctu biri rakibine biri sd diye. Cocuk kanali diye kucumsemeyin cocuklu ailelerde belirleyici kriterdir evimde bile az elestirilmiyorum
    Dile kolay dt te 5 cocuk kanali var ki 3 u platforma özel diger 2 si de sadece birde tivibu da var. Ds da benim gibi 2. canagi olanlar hotbird den muzik kanallari ile bir sekilde açığı kapiyor

Ds spor icerik haricinde teklige dogru gidiyor A plusta 2020 ye kadar acilacak turksat uydulari ile daha cok kanal hd ye gececek hatta yeni kanallar acilacak ve hatta 3 seneye kadar 4k kanallar olacak acilacak peki dt ne yapar surekli tp almak zorunda
    hele ki birde ligin ihalesi icin yurt disi formulu olursa biri alip tum platformlarda satisi olursa dt icin iste o zaman çanlar çalar

filbox in iside zor uyesi az fiyat ucuz inanin isletme mantigi ile bu uzun surmez suremez mutlaka da zam yapacak yada bu gecislerde ds dan 50 ila 100 bin uye kapmali ki zarar etmeden yeni kanal eklesin

tivibu arkasindaki telekomla ip yayincilik iddiasında cok uzun degil bir sure sonra yayincilik ip tekelinde olacak o nedenle uyduda varla yok arasinda bu durumu bilen ds da ip ye bakmayin sicak bakiyor
    tivibu da finansal guce ragmen cl ve el ni aldigina pismandir

sporda spor tamam ama ozellikle dolar artis ile dt futbol basta olmak uzere spor icerikte zararda bu nedenle hala hd yayina 7 TL istiyor mutlaka da ds gibi dt sd yi sonlamali elde edecegi tp leri yeni hd lere kullanmak icin

bizim icin kotu olan ds spor icerigi olmamasi ds icin kar nerede ise tabiri caizse çöpsuz üzüm

ds sporsuz olarak az kayipla 1.000.000 civari, bu yazdiklarimi inanin gördü ve hedefi A plusa dogru kirdi

Biz artik bir hiciz ds in gozunde
    maalesef giden gider kalan saglar bizimdir diyor yeni uyelere yelken acti

2007 yilinda arkadaslarim ds im var diye alay ederken nerede ise

simdi hd yayinciligi basta olmak uzere, fox kanallari, belgesel atagi ve sinema kanallari icerigi artmasi ile ds demeye basladi ve alan da cogalmaya basladi
    Düzenleyen denizbilir1 : 19-01-2016 at 21:31

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    41439

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi enstantane Mesajı Göster
    üye kaybı olmadı ki neden niye ders çıkarsınlar
    Nasıl olmadı? Peşin ödemeli üyelere taahhüt dayatınca bir çok kullanıcı üyeliğini yenilemedi ben de dahil, iyiki de yenilememişim ve sadece bu sebeple daha da üye kaybedecektir.
    İnsanlar itiraz etmiyor maalesef giden kanalların yerine kanal getirme sonra saçma sapan kanallara ek paket diye para iste! Full paketi Mega diye değiştirdin arkadaş bu ne demek sonra bide buna ek paket diye dayatıyorsun. Bilinçli kullanıcı sayısı artmadıkça keriz yerine konulmaya deva medeceğiz maalesef...

Average Member
    Giriş Tarihi
    10-10-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    33374

Fox filmleride ek paket yapar dedim dedim inanmadınız :)

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

@denizbilir1 Yorumunuzu çogu noktasında bençe çok dogru tespitlerde bulunmuşsunuz.

Dsmart söylediginiz gibi kendilirce Sabit ücret ödeyen sürekli paket alan bir milyon saglam üyem olsun gerisi gitmiş kalmış bakmaz artık. O kadar spor içerigi gitti ne oldu ortalama ellibin üye kaybı yaşadılar milyon dolarlar cebe kaldı kalan paranın bir kısmını diger tematik içeriklere yatırım yaptılar kalan para karları oldu bunlar büyük ticari şirket kolay kolay zarar etmez.

Filbox'ın gelişmesi iyi olur diger platformlar için tehdit olsun ki bizlere faiş fiyat çekmesinler.

Digitürke Süper Lig oldugu müddetçe çok büyük üye kaybı yaşamazlar en fazla tahminim beşyüzbini geçmez onlarda ligsiz götürürler örnek dsmart.

Bu arada dsmartta daha önce Sine dizi diye paket vardı kaldırıp Maxi pakete geçmişlerdi.
    Düzenleyen Mete Han : 19-01-2016 at 22:03

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2016
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    618274

ben salon kanalı açılıp pakete olarak satılacağını düşünüyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    39549

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ahmeta Mesajı Göster
    Nasıl olmadı? Peşin ödemeli üyelere taahhüt dayatınca bir çok kullanıcı üyeliğini yenilemedi ben de dahil, iyiki de yenilememişim ve sadece bu sebeple daha da üye kaybedecektir.
    İnsanlar itiraz etmiyor maalesef giden kanalların yerine kanal getirme sonra saçma sapan kanallara ek paket diye para iste! Full paketi Mega diye değiştirdin arkadaş bu ne demek sonra bide buna ek paket diye dayatıyorsun. Bilinçli kullanıcı sayısı artmadıkça keriz yerine konulmaya deva medeceğiz maalesef...
    Aynen. Bana önerilen yıllık fiyat 575 TL peşin. Aylık 22 TLden 264 Tl teklif ettiler. Geçen sene peşin olarak daha pahalıya izliyordum ama kabul etmedim niye peşin istemiyorsunuz diye. Gıcık oldum açıkçası. Yıllar önce digitürk böyle bir kazık atmaya çalışmıştı NBA TV için. Spor paketim olmasına rağmen NBA TV için ekstra para istemişlerdi. Ben de "madem NBA TV ayrı satılıyor o zaman Lig TV'yi iptal ediyorum, NBA TV'yi istiyorum" dedim, "NBA TV sadece spor paketi üyelerine ek ücretle veriliyor" dediler. Gidip kutuyu teslim ettim, Müşteri temsilcisi aradı sonra, "parasını peşin ödediğiniz şeyi niye iade ediyorsunuz anlamıyorum" dedi. Ben de yaptığınız doğru değil dedim ve kapattım. Bizim firmalar milleti enayi yerine koymaya bayılıyor. Biz de rıza gösteriyoruz.
    Düzenleyen satkingdom : 19-01-2016 at 22:19

Adviser
    Giriş Tarihi
    27-01-2005
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    66389

bu şekilde giderse son üyeliğim artık uzatmam...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-10-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    616502

d smart iyice şaşırdı bence abuk subuk işlere ek paket çıkarıyorlar sanki elinde futbol yayınları varda dizilerde Türkçede sanki kalitesiz diziler sinema desen ayda 107 film oldu çok veriyor ya paso aynı filmler gitsin önce bunları düzeltsin içeriği arttırsında sonra gelsin ek paketi çıkarsın bu mantıkla işleri çok zor
    Düzenleyen akanze90 : 19-01-2016 at 23:21

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-11-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    466388

#Mete Han çok tesekkurler
    Filbox in tabi ki gelismesi onemli ve sevinirim bizlere alternatif olur ancak daha soyledigim gibi az uye ve dusuk ucret filbox i yasatmaz yine dedigim gibi ds dan kacan sanirim 100.000 civari maximum uye olur onu kaparsa ayni ucretle filbox yasar zam yapmadan

Digiturkte de 3 milyon uye var ve sadece yarisi spor icerik aliyor yarisinin sporla alakasi yok ve bu 1.500.000 civari yapar genelde dt uyesi A Plus dedigimiz ust duzey ve en dusuk seviyede orta kesim buradan ds kazanabilir tabi hepsi degil en az yarisini hedeflemis ki
    bizleri gözden cikardi

birde az olsun oz olsun mantigi da var
    13 yada 15 TL ye mega paketmi satmak 72 Tl ye mi bu rakamlarla uyesi 400.000 dusse yine cok iyi karli olacak
    Düzenleyen denizbilir1 : 19-01-2016 at 23:36

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-10-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    616502

şu konuda eminmiyiz acaba fox filmlerine ve diziye mi ek paket yapacaklar bunun arkasından başka içerik çıkmasın futbol çocuk yada Türkçeye çevirip diizleri kaliteli diziler verilmesi gibi önce bakalım hangi içeriğe yapacaklar ek paket bunu bir araştırmak lazım ustadın dediğine göre kanal boşlukları dolacak dedi1 den 86 ya kadar şubar martta 2. dalga gelecek dedi yeni kanallar için buna yapabilirler mi ek paket biraz beklemekte fayda var bence

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    410284

Pek bir şey beklememek lazım.

21. Merih Banner Alt
6 sayfadan, 1. sayfa 123456 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız