Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: ET 9000 cihazım booting de kalıyor !

Starting Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    131853

New Icon22 ET 9000 cihazım booting de kalıyor !

Cihazıma güncelleme atarken booting ekranında kalıyor kendi yazılımımdan kaynakladığını düşünerek ham imaj yükledim ham imaja hiç bir değişiklik yapmadan güncellemeyi denedim yine booting ekranında kaldı problem nedir ne yapamam gerekiyor ?:warn::help1: Yazılım: OpenPLİ
    Düzenleyen sefkaa : 09-01-2016 at 00:05

Member
    Giriş Tarihi
    16-08-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    449836

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sefkaa Mesajı Göster
    Cihazıma güncelleme atarken booting ekranında kalıyor kendi yazılımımdan kaynakladığını düşünerek ham imaj yükledim ham imaja hiç bir değişiklik yapmadan güncellemeyi denedim yine booting ekranında kaldı problem nedir ne yapamam gerekiyor ?:warn::help1: Yazılım: OpenPLİ
    bunu yükle ilk önce

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-05-2007
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    354016

Selam arkadaşım. Bende senin durumundaydım. 08.01.2016 akşam saatlerinde cihazımı güncelledim ve senin gibi booting... ekranında kaldı. OpenPli resmi sitesinden en son ham imajı attım yine aynı şekilde açılışta kaldı. Hatta cihaz kumandaya cevap vermedi. Sonra en sondan bi önceki imajı attım yine aynı, bi öncekini attım yine aynı. Sonunda 06.01.2016 tarihli imajdı sanıyorum onu yükleyince cihazım açıldı. Şimdi güncellemeye korkuyorum, sanırım 1-2 ay güncelleme yapmam :). işin kötü tarafı bütün ayarlarım kanallarım gitti, mecbur yeniden ayarlıycaz çünkü yedeğim yoktu. Sen halletin mi, ben dediğim gibi halledebildim. Sanıyorum sorun en güncel imajlarda. Cihazım zaten garip davranıyor. HDD'ye pc'den video atarken "izinli olmalısınız..." mesajı alıyorum windows 8.1'de. cihazı kapatıp atınca düzeliyor ama ne zaman tekrarlıyacağı belli olmuyor. Umarım cihazlarımız en kısa sürede eski stabil haline döner, geçmiş olsun.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    131853

Hocam, ben OpenPli'nin sitesinden son yazılımı indirdim hiç birşey yapmadan güncellemelerini yaptım daha öncesinde bunu kurmadan eski yazılımımdaki kanalları dreamboxEdit programı ile yedekledim. Oscam, Skin ve Piconlarımı da yedek almıştım. Güncelleme işlemimi gerçekleştirdikten sonra kanalları mı ve ayarlarımı atarak TS Panel vs. ekelntilerimi kurdum. Şuan sıkıntısız çalışmakta ilginiz için teşşekürler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-07-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    19438

Arkadaşlar güncellemeleri yapmayın.Sorun olma olasılığı çok yüksek.Bu kadar risk varken güncellemeler neden yapılır onu da anlamıyorum.

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı