Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 21 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Dsmart Neyin Peşinde

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2008
    Mekan
    52 Ordu
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    418979

Dsmart Neyin Peşinde

Biri çıkıp bu Dsmartı uyarsın bu nedir böyle; Platforma yeni dahil olan DOCUBOX, OUTDOOR, FASTNFUNBOX Kanalları İngilizce yayın yapıyor ne alt yazı de dublaj, iyide biz
    sadece görüntüsüne mi bakacağız, nedir bu böyle, Birde bunlara 8 TL fiyat

Bir çok kanalın EPG bilgisi yanlış

Hani Hepsi HD olacaktı, öyle söylemişti CEO, birde bomba sürpriz vardı ne oldu bunlar

Burada yazılanı çizileni dsmart yöneticileri takip ediyor farkındayız, Lütfen artık; Komik paket olayından vazgeçin, kanalların dilleri Türkçe olmayacaksa bunların yayınlarına gerek yok, Artık platforma ait tüm kanalların 1080p formatına geçmesi gerek

Özellikle de bundan sonra standart bir fiyatınız olsun; aynı paketi Ahmet e 15 TL ye Mehmet e 35 TL ye satmaktan vaz geçin, standart bir fiyatınız olsun kalite için bu çok önemli

Benim söyleyeceğim bu kadar, arkadaşlarda tutarlı isteklerini sıralasın lütfen

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2013
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    592195

Dsmart yöneticisinden ziyade dsmart bayisi kaynıyor forum. İşleri sekteye uğramasın diye de öve öve bitiremiyorlar. Sadece bir abone olarak paranız çoksa digiturk azsa filbox diyorum ben. Dsmart aboneliğim 2 ay önce sona erdi ve şuan sadece filbox kullanıyorum dsmart'ın eksikliğini gram hissedilmiyor. Bölgenizde altyapısı varsa Teledünyada düşünülebilir. Taahütü bitmiş aboneler daha fazla dsmart'a para kazandırmanın bence anlamı yok diğer platformlarıda deneyin.
    Düzenleyen cartoonwin : 06-01-2016 at 16:19

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    372980

sözleşme bitimi 10 ay sonra bitiyor, bu işi tadı kaçtı, birde filmbox deneyelim nasıl d smart a elveda deme zamanı yaklaşıyor galiba.

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    437405

Aralık da dsmart aboneliğim bitti. Filboxu geçmeye karar verdim gibi. Filboxun 9 Ocak da değişimini bekliyorum, yayın kalitesi iyi olursa elveda dsmart:wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    73645

sanırım bir tek forumda ben memnunum DSMART'tan :)

Junior Member
    Giriş Tarihi
    20-11-2005
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    155639

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi general2010 Mesajı Göster
    sanırım bir tek forumda ben memnunum DSMART'tan :)
    Bende cok memnunum. Su filbox u ove ove bitiremediler. 2 ay kullandim 1 film bile izleyemedim. Adam akıllı 3 belgesel kanali var.
    Dsmart i film ve belgesel yonunden filboxla kiyaslamak mercedes ile torosu kiyaslamak gibidir.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    617731

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi richezza Mesajı Göster
    Biri çıkıp bu Dsmartı uyarsın bu nedir böyle; Platforma yeni dahil olan DOCUBOX, OUTDOOR, FASTNFUNBOX Kanalları İngilizce yayın yapıyor ne alt yazı de dublaj, iyide biz
    sadece görüntüsüne mi bakacağız, nedir bu böyle, Birde bunlara 8 TL fiyat

Bir çok kanalın EPG bilgisi yanlış

Hani Hepsi HD olacaktı, öyle söylemişti CEO, birde bomba sürpriz vardı ne oldu bunlar

Burada yazılanı çizileni dsmart yöneticileri takip ediyor farkındayız, Lütfen artık; Komik paket olayından vazgeçin, kanalların dilleri Türkçe olmayacaksa bunların yayınlarına gerek yok, Artık platforma ait tüm kanalların 1080p formatına geçmesi gerek

Özellikle de bundan sonra standart bir fiyatınız olsun; aynı paketi Ahmet e 15 TL ye Mehmet e 35 TL ye satmaktan vaz geçin, standart bir fiyatınız olsun kalite için bu çok önemli

Benim söyleyeceğim bu kadar, arkadaşlarda tutarlı isteklerini sıralasın lütfen
    platforrmların rtükten sonra en büyük problemleri bilgisiz müşterileridir;
    1-1080p uydu yayın daha yok
    2-o kanallar şuanda özgür gerisi boş rtükün dikkatini çekerse özellikle filmbox zaten kadırılır yakında türkçe ses eklenicektir
    3-Fiyat politikası ne yazıkki digiturktede aynı hatta alman skyda bile aynı paketi abonelerine farklı fiyatlardan satılıyor
    Bazılarının dediği gibi filbox yada teledünyayı adam yerine koyup üye olan ne filmden anlar nede başka şeyden özellikle teledünyanın sinema kanalları berbat kafalarına göre filmleri kesip biçiyolar ne halt etmeye açtılar anlamadım bide vergilerimizle o kanallar işletiliyor diğer ttnet tivibuda teledünyadan geri kalır değil...Günümüzde içerik olarak belgesel film için dsmart en iyi seçenek digiturk sarsıntıda yabancı ortağıda saf saf bakınıyor digiturk şuanlık kurtaran taahütlü üyeler en geç 1 yıl içinde yoğun üye çıkış yaşarlar gibi son 2 yıldır bi kanal eklenmedi...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    39549

Ben de peşin parayı niye kabul etmiyorlar, onu anlamadım. Taksitle 260 tl istedikleri pakete peşin 570 tl istiyorlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2013
    Mekan
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    592195

3 milyon aboneli yılların digiturk'üne cine5 vakası gibi olacak diyenler filmbox kanalının nerden yayın yaptığını bile bilmeyen 3-5 mesajlı bilgisizler gelip burda profesör gibi döktürmeye çalışmışlar çok komik :puah::puah: Belgesel ve görüntü kalititesi bakımından Türkiye'deki en ileri düzeyde olan platform teledünyayada çamur atmışlar üstüne :puah::smiles10: Evet evet siz haklısınız kimse bişey bilmiyor :puah:

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-07-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    499051

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi DSX6010 Mesajı Göster
    Bazılarının dediği gibi filbox yada teledünyayı adam yerine koyup üye olan ne filmden anlar nede başka şeyden
    Bir sinema sitesinde yöneticiyim ama filmden anlamadığımı sayende öğrenmiş oldum. Büyüksün. :smiles26:
    Düzenleyen 80's : 06-01-2016 at 19:16

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    306321

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cartoonwin Mesajı Göster
    3 milyon aboneli yılların digiturk'üne cine5 vakası gibi olacak diyenler filmbox kanalının nerden yayın yaptığını bile bilmeyen 3-5 mesajlı bilgisizler gelip burda profesör gibi döktürmeye çalışmışlar çok komik :puah::puah: Belgesel ve görüntü kalititesi bakımından Türkiye'deki en ileri düzeyde olan platform teledünyayada çamur atmışlar üstüne :puah::smiles10: Evet evet siz haklısınız kimse bişey bilmiyor :puah:
    Cok doğru söylüyorsun cartoonwin teledünya full paket aboneseyim gercekten görüntüler ve ses harika sinema tv trace belgesel kanallar uydu yayınından çok daha net ve canlı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

kanal sayısı bakımından diğer platformlardan en fazla kanala sahip olan teledünyaya bile çamur attılar ya helal olsun :) ben şahsen mahallemden altyapısı yok diye abone olamıyorum.yemin ederim altyapı olsun şu dakika başvuru yaparım.teledünya adı gibi bi dünya kanalı var ve fiyat bakımından da gayet cazip.hele uydunet +teledünya kampanyaları işi dahada cazip kılıyor...
    herneyse konuyla alakalı cevap vermek gerekirse , dsmart aslında hiçbişeyin peşinde değil.dsmart ne yaptığını bile artık anlayamaz hale geldi.çünkü eskiden tek rakibi vardı o da dijitürktü. şimdi 4 rakibi var. dijitürk,tivibu,filbox ve teledünya. her bir platformun kendine has avantajları var.kimisi kanal yönünden kimisi içerik yönünden kimisi fiyatı yönünden. o yüzden dsmart şuan hangi birisiyle baş edeceğini bilemiyor. bunun birde türksat ayağı var. ddiğer platformlar ile birlikte kullanılan bu ortak uydumuz sebebiyle tabiri caizse kanallarını boşa koysa dolmuyor doluya koysa almıyor artık. yeni getirdiği kanallar aslında çeşitlilik bakımından evet "ilgi çekici" kanallar ancak, oturup kendimizi kaptıracak kadar görkemli kanallar değil malesef.işin içine birde "yerelleşme" mevzusu girince o dünya devi kanallar bir anda türk kanalı gibi oluyor.
    ben şahsen discovery networks kanallarının yerel versiyonlarını kesinlikle tasvip etmiyorum.bol reklam bol tanıtımla dolu.allah bilir yakında bunlar yayın esnasında alttan sanal reklam uygulamasına da başlar tek korkum bu işallah olmaz.çünkü bir kanal yerelleşince o ülkeye has yayın yapmaya başlıyor.reklamları da dahil herşey türkçe.
    biz üyeler yani "tematik kanal" izleyicileri bu tür şeyleri kesinlikle kabul edilebilir olarak görmüyoruz ama dsmart malesef bunu yapıyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    547383

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cartoonwin Mesajı Göster
    dsmart bu kafayla bu fiyat politikalarıyla giderse digiturk liderliği bırakmaz.digiturk şu sd merakından kurtulsa.kimse tutamayacak digiturku.
    teledünya discovery channel hd yi getirecekmiş sadece.diğer kanallar kalacakmış.
    dsmartta o şekilde yapması lazımdı.
    tüm kanallarımız hd (lafta) demek için animaux ,discovery , luli gitti .

67tl lik paketide 11-13-15tl ye vermeleride cabası.dünyada eşi benzeri yoktur.
    teledünya ,tivibu,filbox,turkcell tv sabit fiyat.
    digiturkte indirim yapıyor ama 3-4 ay indirim yapıp sonra normal fiyattan devam ettiriyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    547383

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mastdon Mesajı Göster
    kanal sayısı bakımından diğer platformlardan en fazla kanala sahip olan teledünyaya bile çamur attılar ya helal olsun :) ben şahsen mahallemden altyapısı yok diye abone olamıyorum.yemin ederim altyapı olsun şu dakika başvuru yaparım.teledünya adı gibi bi dünya kanalı var ve fiyat bakımından da gayet cazip.hele uydunet +teledünya kampanyaları işi dahada cazip kılıyor...
    herneyse konuyla alakalı cevap vermek gerekirse , dsmart aslında hiçbişeyin peşinde değil.dsmart ne yaptığını bile artık anlayamaz hale geldi.çünkü eskiden tek rakibi vardı o da dijitürktü. şimdi 4 rakibi var. dijitürk,tivibu,filbox ve teledünya. her bir platformun kendine has avantajları var.kimisi kanal yönünden kimisi içerik yönünden kimisi fiyatı yönünden. o yüzden dsmart şuan hangi birisiyle baş edeceğini bilemiyor. bunun birde türksat ayağı var. ddiğer platformlar ile birlikte kullanılan bu ortak uydumuz sebebiyle tabiri caizse kanallarını boşa koysa dolmuyor doluya koysa almıyor artık. yeni getirdiği kanallar aslında çeşitlilik bakımından evet "ilgi çekici" kanallar ancak, oturup kendimizi kaptıracak kadar görkemli kanallar değil malesef.işin içine birde "yerelleşme" mevzusu girince o dünya devi kanallar bir anda türk kanalı gibi oluyor.
    ben şahsen discovery networks kanallarının yerel versiyonlarını kesinlikle tasvip etmiyorum.bol reklam bol tanıtımla dolu.allah bilir yakında bunlar yayın esnasında alttan sanal reklam uygulamasına da başlar tek korkum bu işallah olmaz.çünkü bir kanal yerelleşince o ülkeye has yayın yapmaya başlıyor.reklamları da dahil herşey türkçe.
    biz üyeler yani "tematik kanal" izleyicileri bu tür şeyleri kesinlikle kabul edilebilir olarak görmüyoruz ama dsmart malesef bunu yapıyor.
    aynen teledünya olsa keşkede abone olsak.çift tunerli bir cihaz ile turksat+teledünya çok iyi olur.

yeni getirdiği kanallara iyi kanallar ama o kanallar gelirken temel kanalları platformdan çıkararak büyük hata yaptı.

zamanında discoveryler için üye olduk.hd si varken.türkçe dublajı bile yoktu.şimdi o kanalları platformdan çıkardılar.
    yerel kanalları izleyesim gelmiyor benim.
    bbc earth ve viasatı izlemesi daha keyifli .araya reklam girmeyeceğini biliyoruz çünkü

Member
    Giriş Tarihi
    09-05-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    99690

Yine delinin biri kuyuya taş atmış, çıkartmak da....... Gereksiz bir konu KAPATILMALI. Kimse kimseyi platformlara zorla abone yapmıyor. Beğenen de olur beğenmeyen de. Burası çamur atma platformu değil. Konuyu açan "richezza" arkadaş nerelerde.???
    Düzenleyen BARTS : 07-01-2016 at 08:21

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2015
    Mekan
    Üye No
    613007

bu kadar belgesel bağımlısı bir millet olursak adamlarda yasalardan aldığı yetkiye dayanarak istediği gibi at koşturur.saha ve zemin herşeye müsahit ... belgesel diye inleyen bir toplum ve btk nın müsadelerii ... siz şükredin ara ödemeleri istemiyorlar sizden

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-07-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    446002

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi whatsapp Mesajı Göster
    bu kadar belgesel bağımlısı bir millet olursak adamlarda yasalardan aldığı yetkiye dayanarak istediği gibi at koşturur.saha ve zemin herşeye müsahit ... belgesel diye inleyen bir toplum ve btk nın müsadelerii ... siz şükredin ara ödemeleri istemiyorlar sizden
    Belgesel bağımlısı millet mi??? Belgesel diye inleyen bir toplum mu??? Türk toplumunu bu forum üyelerinden ibaret sanıyorsunuz galiba. 77 milyon kişiye oranlarsan o belgesel bağımlıları sadece bir avuç kalır. O kadar insan da ne Digiturk'e ne ne D-Smart'a yetmez zaten. Bu arada müsait ve müsaade kelimelerini saygıyla anıyorum buradan.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2011
    Mekan
    13 Bitlis
    Üye No
    568595

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi DSX6010 Mesajı Göster
    platforrmların rtükten sonra en büyük problemleri bilgisiz müşterileridir;
    1-1080p uydu yayın daha yok
    2-o kanallar şuanda özgür gerisi boş rtükün dikkatini çekerse özellikle filmbox zaten kadırılır yakında türkçe ses eklenicektir
    3-Fiyat politikası ne yazıkki digiturktede aynı hatta alman skyda bile aynı paketi abonelerine farklı fiyatlardan satılıyor
    Bazılarının dediği gibi filbox yada teledünyayı adam yerine koyup üye olan ne filmden anlar nede başka şeyden özellikle teledünyanın sinema kanalları berbat kafalarına göre filmleri kesip biçiyolar ne halt etmeye açtılar anlamadım bide vergilerimizle o kanallar işletiliyor diğer ttnet tivibuda teledünyadan geri kalır değil...Günümüzde içerik olarak belgesel film için dsmart en iyi seçenek digiturk sarsıntıda yabancı ortağıda saf saf bakınıyor digiturk şuanlık kurtaran taahütlü üyeler en geç 1 yıl içinde yoğun üye çıkış yaşarlar gibi son 2 yıldır bi kanal eklenmedi...

Bu şekilde hitapta bulunmanız çok yanlış. Nereden biliyorsunuz Filmden anlamadığımızı,neye göre değerlendiriyor sunuz 7/24 Beraber mi yaşıyoruz ?
    Filmden anlayanları sınav ile mi seçiyorlar.Platformlara üye olmak zevk meselesidir herkesin sizin sevdiklerinizi izlediklerinizi izleyecek sevecek diye bir şey yok,zevkleriniz uyuşmuyor diye " Siz Bir Şeyden Anlamazsınız " diyemezsiniz
    Düzenleyen HLT : 07-01-2016 at 10:37

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    306321

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi e_capkan Mesajı Göster
    aynen teledünya olsa keşkede abone olsak.çift tunerli bir cihaz ile turksat+teledünya çok iyi olur.

yeni getirdiği kanallara iyi kanallar ama o kanallar gelirken temel kanalları platformdan çıkararak büyük hata yaptı.

zamanında discoveryler için üye olduk.hd si varken.türkçe dublajı bile yoktu.şimdi o kanalları platformdan çıkardılar.
    yerel kanalları izleyesim gelmiyor benim.
    bbc earth ve viasatı izlemesi daha keyifli .araya reklam girmeyeceğini biliyoruz çünkü
    Ben 2 yıldır full paket aboneyim inan teledünyadaki görüntü kalitesi türksattaki hd kanalların görüntüsünden çok daha net sinema tv görüntüsü türksatta kötüyken teledünyada bariz şekilde çok kaliteli görüntüye sahip
    Düzenleyen nurettin cengiz : 07-01-2016 at 12:15

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    36941

Tele dünya (kablolu) yayını ile uydu üzerinden yayını karşılaştırmak pek doğru değil, nitekim iptv de farklı bir kategori. Elmayla armutları kıyaslamamak lazım.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık