Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Atlanta g4 mini ve tv için tek kumanda

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2016
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    618063

Atlanta g4 mini ve tv için tek kumanda

İyi günler,

iyi günler, ikinci el g4 mini aldım fakat bu kumanda olayıyla başım dertte. Hem tvyi hem g4 miniyi kumanda edebilen bir kumanda bulamazsam evde savaşlar çıkacak walla. Forumda bir konuda "hayal" nickli arkadaş " Philips akıllı kumandama tuşları tanıttım, telefonuma da uzaktan kumanda yazılımını kurdum; cihazla gelen kumandaları jelatiniyle kaldırdım " diye yazmış. Fakat bu kumandanın modeli nedir, gerçekten böyle bişey oluyo mu, tuşlar nasıl tanıtılıyo? bu konularda bilgisi olan varsa allah rızası için bi yardım edebilir mi? teşekkürler. Bu arada arkadaşa mesaj atmaya çalıştım ama sanırım kapatmış mesaj gönderme olayını, arkadaşa nası ulaşacağımı bilip de yardım edecek varsa o da olur. Çok teşekkürler.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    303782

kendi kumadasını al başka kumanda kulanma ayrıca çok güzel çokta iyi cihaz...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2016
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    618063

şaka mısınız? ben ne sordum siz ne cevap veriyorsunuz? kendi kumandaları bende de var, benim sorum hem tvyi hem g4 miniyi kumanda edebileceğim başka bir kumanda var mı? lütfen gerçekten konuyu bilen ciddi kullanıcılar cevap versin, teşekkür ederim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    303782

kardeşim kızmana ne gerek var bende yıllardır uydunun içindeyim doğru cevap verdim .yanlış anlaşma olmuştur..ayrıca o cihazın 60 liraya satılan akıllı kumandası var..
    Düzenleyen turgut1950 : 07-01-2016 at 16:15

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2016
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    618063

akıllı kumandadan kastınız nedir? klavyeli atlanta kumandasıysa onda tvyi kumanda edicek bi kısım yok ki. Başka bir kumandadan bahsediyosanız, marka-model paylaşırsanız inceleyim ben. iyi günler.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2013
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    591666

winnboss-w2011

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sahteyuzler Mesajı Göster
    İyi günler,

iyi günler, ikinci el g4 mini aldım fakat bu kumanda olayıyla başım dertte. Hem tvyi hem g4 miniyi kumanda edebilen bir kumanda bulamazsam evde savaşlar çıkacak walla. Forumda bir konuda "hayal" nickli arkadaş " Philips akıllı kumandama tuşları tanıttım, telefonuma da uzaktan kumanda yazılımını kurdum; cihazla gelen kumandaları jelatiniyle kaldırdım " diye yazmış. Fakat bu kumandanın modeli nedir, gerçekten böyle bişey oluyo mu, tuşlar nasıl tanıtılıyo? bu konularda bilgisi olan varsa allah rızası için bi yardım edebilir mi? teşekkürler. Bu arada arkadaşa mesaj atmaya çalıştım ama sanırım kapatmış mesaj gönderme olayını, arkadaşa nası ulaşacağımı bilip de yardım edecek varsa o da olur. Çok teşekkürler.

winnboss-w2011 kullanıyorum akıllı öğrenme özelliği var. evde 3 tane var. böylece kumanda kaybolması sorununuda çözmüş oldum. İhtiyacın olan farklı kumandada olsa tuşları kumandaya öğretebiliyorsun. kullanımı kolay.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    29487

Selam, g4 mini kumandalarında acaba zoom (görüntüyü büyütme) özelliği var mı? Eski makinede vardı, internet sayfasını değil, kanal izlerken zoom yapma özelliği..

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık